Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2024-2025
-
Smíchov B - Plzeň-Litice 100-0-0 % 0:0 (0:0) 23.08. 17:00 -
Doubravka B - Slovan Plzeň B 92-0-8 % 5:2 (2:2) 23.08. 18:00 -
Košutka B - Chotíkov 50-0-50 % 5:2 (4:1) 24.08. 17:00 -
Vochov - Dýšina 31-8-61 % 1:1 (0:1) 24.08. 17:30 -
Roudná - St. Plzenec B 75-0-25 % 2:1 (1:0) 24.08. 17:30 -
Plzeň-Letná - Lhota B 50-8-42 % 1:4 (0:1) 24.08. 17:00 -
Zruč B - Černice B 83-17-0 % 0:1 (0:0) 25.08. 17:30
-
Smíchov B - Vochov 69-0-31 % 5:2 (2:1) 30.08. 17:00 -
St. Plzenec B - Doubravka B 21-0-79 % 3:1 (2:0) 30.08. 17:30 -
Chotíkov - Plzeň-Letná 60-7-33 % 8:1 (3:1) 31.08. 17:30 -
Černice B - Roudná 27-13-60 % 01.09. 17:30 -
Slovan Plzeň B - Košutka B 60-7-33 % 01.09. 17:30 -
Plzeň-Litice - Lhota B 20-13-67 % 2:0 (1:0) 31.08. 17:30 -
Dýšina - Zruč B 73-7-20 % 01.09. 17:30
-
Doubravka B - Černice B -:- (-:-) 06.09. 18:00 -
St. Plzenec B - Košutka B -:- (-:-) 08.09. 15:00 -
Roudná - Dýšina -:- (-:-) 07.09. 17:00 -
Zruč B - Smíchov B -:- (-:-) 07.09. 17:00 -
Lhota B - Chotíkov -:- (-:-) 08.09. 10:30 -
Vochov - Plzeň-Litice -:- (-:-) 08.09. 17:00 -
Plzeň-Letná - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 08.09. 16:30
-
Smíchov B - Roudná -:- (-:-) 13.09. 17:00 -
Slovan Plzeň B - Lhota B -:- (-:-) 14.09. 16:30 -
Vochov - Zruč B -:- (-:-) 14.09. 17:00 -
St. Plzenec B - Plzeň-Letná -:- (-:-) 15.09. 16:30 -
Chotíkov - Plzeň-Litice -:- (-:-) 14.09. 17:00 -
Dýšina - Doubravka B -:- (-:-) 15.09. 17:00 -
Černice B - Košutka B -:- (-:-) 15.09. 17:00
-
Doubravka B - Smíchov B -:- (-:-) 20.09. 18:00 -
Košutka B - Dýšina -:- (-:-) 21.09. 15:30 -
Chotíkov - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
Roudná - Vochov -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
Zruč B - Plzeň-Litice -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
Lhota B - St. Plzenec B -:- (-:-) 22.09. 16:30 -
Plzeň-Letná - Černice B -:- (-:-) 22.09. 10:00
-
Smíchov B - Košutka B -:- (-:-) 28.09. 16:30 -
Vochov - Doubravka B -:- (-:-) 28.09. 16:30 -
Plzeň-Litice - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 28.09. 16:30 -
Dýšina - Plzeň-Letná -:- (-:-) 29.09. 16:30 -
Černice B - Lhota B -:- (-:-) 29.09. 16:30 -
St. Plzenec B - Chotíkov -:- (-:-) 29.09. 16:30 -
Zruč B - Roudná -:- (-:-) 29.09. 16:30
-
Doubravka B - Zruč B -:- (-:-) 04.10. 18:00 -
Košutka B - Vochov -:- (-:-) 05.10. 15:00 -
Slovan Plzeň B - St. Plzenec B -:- (-:-) 05.10. 15:30 -
Chotíkov - Černice B -:- (-:-) 05.10. 16:00 -
Roudná - Plzeň-Litice -:- (-:-) 05.10. 16:00 -
Plzeň-Letná - Smíchov B -:- (-:-) 06.10. 15:00 -
Lhota B - Dýšina -:- (-:-) 06.10. 16:00
-
Smíchov B - Lhota B -:- (-:-) 11.10. 16:00 -
Vochov - Plzeň-Letná -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
Roudná - Doubravka B -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
Zruč B - Košutka B -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
Plzeň-Litice - St. Plzenec B -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
Dýšina - Chotíkov -:- (-:-) 13.10. 16:00 -
Černice B - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 13.10. 16:00
-
Doubravka B - Plzeň-Litice -:- (-:-) 18.10. 18:00 -
Košutka B - Roudná -:- (-:-) 19.10. 14:30 -
Slovan Plzeň B - Dýšina -:- (-:-) 19.10. 15:00 -
Chotíkov - Smíchov B -:- (-:-) 19.10. 15:30 -
Plzeň-Letná - Zruč B -:- (-:-) 20.10. 15:30 -
St. Plzenec B - Černice B -:- (-:-) 19.10. 10:00 -
Lhota B - Vochov -:- (-:-) 20.10. 15:30
-
Doubravka B - Košutka B -:- (-:-) 25.10. 18:00 -
Smíchov B - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 26.10. 16:00 -
Roudná - Plzeň-Letná -:- (-:-) 26.10. 15:30 -
Dýšina - St. Plzenec B -:- (-:-) 27.10. 14:30 -
Plzeň-Litice - Černice B -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Zruč B - Lhota B -:- (-:-) 27.10. 14:30 -
Vochov - Chotíkov -:- (-:-) 28.10. 14:30
-
Slovan Plzeň B - Vochov -:- (-:-) 02.11. 13:30 -
Chotíkov - Zruč B -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Černice B - Dýšina -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
Plzeň-Letná - Doubravka B -:- (-:-) 02.11. 13:00 -
Lhota B - Roudná -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
St. Plzenec B - Smíchov B -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
Košutka B - Plzeň-Litice -:- (-:-) 03.11. 15:00
-
Doubravka B - Lhota B -:- (-:-) 08.11. 18:00 -
Vochov - St. Plzenec B -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Smíchov B - Černice B -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Košutka B - Plzeň-Letná -:- (-:-) 09.11. 14:30 -
Roudná - Chotíkov -:- (-:-) 10.11. 14:00 -
Plzeň-Litice - Dýšina -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Zruč B - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 10.11. 14:00
-
Slovan Plzeň B - Roudná -:- (-:-) 16.11. 13:30 -
Chotíkov - Doubravka B -:- (-:-) 16.11. 14:00 -
Černice B - Vochov -:- (-:-) 17.11. 14:00 -
Dýšina - Smíchov B -:- (-:-) 17.11. 14:00 -
Plzeň-Letná - Plzeň-Litice -:- (-:-) 17.11. 14:00 -
St. Plzenec B - Zruč B -:- (-:-) 17.11. 14:00 -
Lhota B - Košutka B -:- (-:-) 16.11. 14:00
-
Lhota B - Plzeň-Letná -:- (-:-) 23.03. 15:00 -
St. Plzenec B - Roudná -:- (-:-) 23.03. 15:00 -
Dýšina - Vochov -:- (-:-) 23.03. 15:00 -
Plzeň-Litice - Smíchov B -:- (-:-) 23.03. 15:00 -
Černice B - Zruč B -:- (-:-) 23.03. 15:00 -
Chotíkov - Košutka B -:- (-:-) 23.03. 15:00 -
Slovan Plzeň B - Doubravka B -:- (-:-) 23.03. 15:00
-
Doubravka B - St. Plzenec B -:- (-:-) 28.03. 18:00 -
Vochov - Smíchov B -:- (-:-) 29.03. 16:00 -
Roudná - Černice B -:- (-:-) 29.03. 16:00 -
Plzeň-Letná - Chotíkov -:- (-:-) 30.03. 16:00 -
Košutka B - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 30.03. 16:00 -
Zruč B - Dýšina -:- (-:-) 30.03. 16:00 -
Lhota B - Plzeň-Litice -:- (-:-) 30.03. 16:00
-
Smíchov B - Zruč B -:- (-:-) 04.04. 16:30 -
Černice B - Doubravka B -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Slovan Plzeň B - Plzeň-Letná -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Chotíkov - Lhota B -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Plzeň-Litice - Vochov -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Dýšina - Roudná -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Košutka B - St. Plzenec B -:- (-:-) 06.04. 16:30
-
Doubravka B - Dýšina -:- (-:-) 11.04. 18:00 -
Roudná - Smíchov B -:- (-:-) 12.04. 16:30 -
Plzeň-Letná - St. Plzenec B -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Plzeň-Litice - Chotíkov -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Košutka B - Černice B -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Lhota B - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Zruč B - Vochov -:- (-:-) 13.04. 16:30
-
Smíchov B - Doubravka B -:- (-:-) 18.04. 17:00 -
Černice B - Plzeň-Letná -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Slovan Plzeň B - Chotíkov -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Vochov - Roudná -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Dýšina - Košutka B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Plzeň-Litice - Zruč B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
St. Plzenec B - Lhota B -:- (-:-) 20.04. 17:00
-
Doubravka B - Vochov -:- (-:-) 25.04. 18:00 -
Roudná - Zruč B -:- (-:-) 26.04. 17:00 -
Plzeň-Letná - Dýšina -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Slovan Plzeň B - Plzeň-Litice -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Chotíkov - St. Plzenec B -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Lhota B - Černice B -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Košutka B - Smíchov B -:- (-:-) 27.04. 17:00
-
Vochov - Košutka B -:- (-:-) 01.05. 17:30 -
Smíchov B - Plzeň-Letná -:- (-:-) 02.05. 17:30 -
Černice B - Chotíkov -:- (-:-) 04.05. 17:30 -
Plzeň-Litice - Roudná -:- (-:-) 04.05. 17:30 -
Dýšina - Lhota B -:- (-:-) 04.05. 17:30 -
St. Plzenec B - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 04.05. 17:30 -
Zruč B - Doubravka B -:- (-:-) 04.05. 17:30
-
Doubravka B - Roudná -:- (-:-) 09.05. 18:00 -
Plzeň-Letná - Vochov -:- (-:-) 11.05. 17:30 -
Lhota B - Smíchov B -:- (-:-) 11.05. 17:30 -
Košutka B - Zruč B -:- (-:-) 11.05. 17:30 -
Slovan Plzeň B - Černice B -:- (-:-) 11.05. 17:30 -
Chotíkov - Dýšina -:- (-:-) 11.05. 17:30 -
St. Plzenec B - Plzeň-Litice -:- (-:-) 11.05. 17:30
-
Smíchov B - Chotíkov -:- (-:-) 16.05. 18:00 -
Vochov - Lhota B -:- (-:-) 17.05. 18:00 -
Roudná - Košutka B -:- (-:-) 17.05. 18:00 -
Dýšina - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 18.05. 18:00 -
Plzeň-Litice - Doubravka B -:- (-:-) 18.05. 18:00 -
Černice B - St. Plzenec B -:- (-:-) 18.05. 18:00 -
Zruč B - Plzeň-Letná -:- (-:-) 18.05. 18:00
-
St. Plzenec B - Dýšina -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Černice B - Plzeň-Litice -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Košutka B - Doubravka B -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Lhota B - Zruč B -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Chotíkov - Vochov -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Slovan Plzeň B - Smíchov B -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Plzeň-Letná - Roudná -:- (-:-) 25.05. 18:00
-
Doubravka B - Plzeň-Letná -:- (-:-) 30.05. 18:00 -
Smíchov B - St. Plzenec B -:- (-:-) 30.05. 18:00 -
Roudná - Lhota B -:- (-:-) 31.05. 18:00 -
Vochov - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 31.05. 18:00 -
Plzeň-Litice - Košutka B -:- (-:-) 01.06. 18:00 -
Dýšina - Černice B -:- (-:-) 01.06. 18:00 -
Zruč B - Chotíkov -:- (-:-) 01.06. 18:00
-
St. Plzenec B - Vochov -:- (-:-) 08.06. 18:00 -
Dýšina - Plzeň-Litice -:- (-:-) 08.06. 18:00 -
Plzeň-Letná - Košutka B -:- (-:-) 08.06. 18:00 -
Černice B - Smíchov B -:- (-:-) 08.06. 18:00 -
Lhota B - Doubravka B -:- (-:-) 08.06. 18:00 -
Slovan Plzeň B - Zruč B -:- (-:-) 08.06. 18:00 -
Chotíkov - Roudná -:- (-:-) 08.06. 18:00
-
Smíchov B - Dýšina -:- (-:-) 13.06. 18:00 -
Doubravka B - Chotíkov -:- (-:-) 13.06. 18:00 -
Roudná - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 14.06. 18:00 -
Vochov - Černice B -:- (-:-) 14.06. 18:00 -
Plzeň-Litice - Plzeň-Letná -:- (-:-) 15.06. 18:00 -
Košutka B - Lhota B -:- (-:-) 15.06. 18:00 -
Zruč B - St. Plzenec B -:- (-:-) 15.06. 18:00
Rozhovory
- Cejtil jsem se v tom super, akorát to nevypadalo nejlíp, říká ke svému předchozímu sestřihu Lukáš Kramer
- Jednou jsme byli v základním táboře na Annapurně a podruhé na Everestu, prozradil o cestách do Nepálu Martin Hoffmann
- Kluci jsou strašně fajn, mám je rád a i díky nim tady dělám rozhovor, děkuje spoluhráčům mladík Marek Horn
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Smíchov Plzeň B | 2 | 5:2 | 4 |
2 | TJ Plzeň-Litice | 2 | 2:0 | 4 |
3 | FC Chotíkov 1932 | 2 | 10:6 | 3 |
4 | TJ Košutka Plzeň B | 1 | 5:2 | 3 |
5 | SK Senco Doubravka B | 2 | 6:5 | 3 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Štěpán Kolesa | 4 |
2 | David Tobrman | 3 |
3 | Milan Ungr | 3 |
4 | Petr Kolesa | 3 |
5 | Zdeněk Paul | 2 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | marek kracmer | 4 | 57,1% | 0 |
2 | Jiří Klik | 4 | 57,1% | 0 |
3 | Venca Likeš | 3 | 42,9% | 0 |
4 | Radek Hruška | 3 | 42,9% | 0 |
5 | Tomáš Had | 3 | 42,9% | 0 |
Nejnovější události
D. Kořenek 9:07 31.8.2024 Tip experta: výhra hostů Plzeň-Letná D. Kořenek 9:07 31.8.2024 Tip experta: remíza Černice - Roudná D. Kořenek 9:07 31.8.2024 Tip experta: remíza Slovan Plzeň - Košutka D. Kořenek 9:07 31.8.2024 Tip experta: výhra hostů Lhota D. Kořenek 9:07 31.8.2024 Tip experta: výhra hostů Zruč