Jihočeský | Krajský přebor
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2024-2025
-
Olešník - Strunkovice 74-11-15 % 1:3 (1:1) 09.08. 18:00 -
Rudolfov - Mirovice 47-15-38 % 3:0 (1:0) 09.08. 18:00 -
Roudné - Týn 93-0-7 % 4:0 (2:0) 10.08. 17:00 -
Protivín - T.Sviny 92-8-0 % 6:1 (3:1) 10.08. 17:00 -
S.Ústí - Třebětice 52-26-22 % 0:2 (0:1) 10.08. 17:00 -
Třeboň - Osek 100-0-0 % 3:1 (1:1) 11.08. 10:30 -
Junior - Semice 92-4-4 % 3:2 (2:1) 11.08. 17:00 -
Milevsko - Dražice 100-0-0 % 1:1 (1:0) 11.08. 17:00
-
T.Sviny - Junior 7-18-75 % 0:4 (0:3) 16.08. 18:00 -
Mirovice - Třeboň 17-24-59 % 3:3 (1:2) 17.08. 10:15 -
Semice - Olešník 11-14-75 % 1:3 (0:1) 17.08. 13:30 -
Týn - Protivín 17-21-62 % 1:1 (1:0) 17.08. 17:00 -
Dražice - Rudolfov 55-30-15 % 0:2 (0:1) 16.08. 18:00 -
S.Ústí - Roudné 13-3-84 % 1:4 (1:3) 17.08. 17:00 -
Třebětice - Osek 90-7-3 % 3:7 (3:4) 17.08. 17:00 -
Strunkovice - Milevsko 74-13-13 % 1:1 (0:1) 18.08. 17:00
-
Olešník - T.Sviny 97-3-0 % 2:1 (1:1) 23.08. 18:00 -
Roudné - Třebětice 100-0-0 % 5:0 (4:0) 24.08. 13:30 -
Protivín - S.Ústí 97-3-0 % 1:1 (1:0) 24.08. 15:00 -
Osek - Mirovice 65-26-9 % 1:1 (1:1) 24.08. 17:00 -
Rudolfov - Strunkovice 37-25-38 % 1:2 (1:2) 23.08. 18:00 -
Třeboň - Dražice 100-0-0 % 0:0 (0:0) 25.08. 10:30 -
Milevsko - Semice 91-9-0 % 0:1 (0:0) 25.08. 17:00 -
Junior - Týn 94-6-0 % 3:0 (1:0) 25.08. 17:00
-
Roudné - Protivín 91-9-0 % 2:3 (2:0) 30.08. 18:00 -
Semice - Rudolfov 66-28-6 % 3:4 (0:2) 31.08. 13:30 -
T.Sviny - Milevsko 15-12-73 % 0:3 (0:0) 31.08. 17:00 -
Dražice - Osek 19-25-56 % 01.09. 17:00 -
S.Ústí - Junior 3-9-88 % 3:2 (2:1) 31.08. 17:00 -
Týn - Olešník 9-12-79 % 1:2 (0:1) 31.08. 17:00 -
Třebětice - Mirovice 56-22-22 % 01.09. 15:00 -
Strunkovice - Třeboň 53-16-31 % 01.09. 17:00
-
Olešník - S.Ústí -:- (-:-) 06.09. 18:00 -
Mirovice - Dražice -:- (-:-) 07.09. 10:15 -
Protivín - Třebětice -:- (-:-) 07.09. 15:00 -
Osek - Strunkovice -:- (-:-) 07.09. 17:00 -
Rudolfov - T.Sviny -:- (-:-) 06.09. 18:00 -
Třeboň - Semice -:- (-:-) 08.09. 10:30 -
Milevsko - Týn -:- (-:-) 08.09. 17:00 -
Junior - Roudné -:- (-:-) 08.09. 17:00
-
T.Sviny - Třeboň -:- (-:-) 13.09. 18:00 -
Roudné - Olešník -:- (-:-) 13.09. 17:30 -
Semice - Osek -:- (-:-) 14.09. 13:30 -
Protivín - Junior -:- (-:-) 14.09. 15:00 -
Týn - Rudolfov -:- (-:-) 14.09. 17:00 -
S.Ústí - Milevsko -:- (-:-) 14.09. 17:00 -
Třebětice - Dražice -:- (-:-) 15.09. 15:00 -
Strunkovice - Mirovice -:- (-:-) 15.09. 17:00
-
Mirovice - Semice -:- (-:-) 21.09. 10:15 -
Osek - T.Sviny -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
Dražice - Strunkovice -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
Olešník - Protivín -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
Rudolfov - S.Ústí -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
Třeboň - Týn -:- (-:-) 22.09. 10:30 -
Junior - Třebětice -:- (-:-) 22.09. 16:30 -
Milevsko - Roudné -:- (-:-) 22.09. 16:30
-
Roudné - Rudolfov -:- (-:-) 28.09. 13:00 -
Semice - Dražice -:- (-:-) 28.09. 13:00 -
Protivín - Milevsko -:- (-:-) 28.09. 15:00 -
Týn - Osek -:- (-:-) 28.09. 16:30 -
S.Ústí - Třeboň -:- (-:-) 28.09. 16:30 -
Třebětice - Strunkovice -:- (-:-) 29.09. 15:00 -
Junior - Olešník -:- (-:-) 29.09. 16:30 -
T.Sviny - Mirovice -:- (-:-) 29.09. 16:30
-
Mirovice - Týn -:- (-:-) 05.10. 10:15 -
Osek - S.Ústí -:- (-:-) 06.10. 15:00 -
Dražice - T.Sviny -:- (-:-) 05.10. 16:00 -
Rudolfov - Protivín -:- (-:-) 05.10. 16:00 -
Olešník - Třebětice -:- (-:-) 05.10. 16:00 -
Třeboň - Roudné -:- (-:-) 06.10. 10:30 -
Milevsko - Junior -:- (-:-) 06.10. 16:00 -
Strunkovice - Semice -:- (-:-) 06.10. 16:00
-
Roudné - Osek -:- (-:-) 12.10. 12:30 -
T.Sviny - Strunkovice -:- (-:-) 12.10. 13:30 -
Protivín - Třeboň -:- (-:-) 12.10. 15:00 -
Týn - Dražice -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
S.Ústí - Mirovice -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
Olešník - Milevsko -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
Třebětice - Semice -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
Junior - Rudolfov -:- (-:-) 13.10. 16:00
-
Mirovice - Roudné -:- (-:-) 19.10. 10:15 -
Semice - T.Sviny -:- (-:-) 19.10. 12:00 -
Rudolfov - Olešník -:- (-:-) 19.10. 15:30 -
Osek - Protivín -:- (-:-) 19.10. 15:30 -
Dražice - S.Ústí -:- (-:-) 19.10. 15:30 -
Třeboň - Junior -:- (-:-) 20.10. 10:30 -
Milevsko - Třebětice -:- (-:-) 20.10. 15:30 -
Strunkovice - Týn -:- (-:-) 20.10. 15:30
-
Roudné - Dražice -:- (-:-) 26.10. 11:00 -
Olešník - Třeboň -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Protivín - Mirovice -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Týn - Semice -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
S.Ústí - Strunkovice -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Junior - Osek -:- (-:-) 27.10. 14:30 -
Milevsko - Rudolfov -:- (-:-) 27.10. 14:30 -
Třebětice - T.Sviny -:- (-:-) 27.10. 14:30
-
Mirovice - Junior -:- (-:-) 02.11. 10:15 -
Semice - S.Ústí -:- (-:-) 02.11. 10:30 -
Rudolfov - Třebětice -:- (-:-) 03.11. 10:15 -
T.Sviny - Týn -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Osek - Olešník -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Dražice - Protivín -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Třeboň - Milevsko -:- (-:-) 03.11. 10:30 -
Strunkovice - Roudné -:- (-:-) 03.11. 14:00
-
Roudné - Semice -:- (-:-) 09.11. 10:30 -
Rudolfov - Třeboň -:- (-:-) 10.11. 10:15 -
Olešník - Mirovice -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
S.Ústí - T.Sviny -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Protivín - Strunkovice -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Třebětice - Týn -:- (-:-) 10.11. 14:00 -
Milevsko - Osek -:- (-:-) 10.11. 14:00 -
Junior - Dražice -:- (-:-) 10.11. 14:00
-
Semice - Protivín -:- (-:-) 16.11. 10:00 -
Mirovice - Milevsko -:- (-:-) 16.11. 10:15 -
Týn - S.Ústí -:- (-:-) 16.11. 13:30 -
Osek - Rudolfov -:- (-:-) 16.11. 13:30 -
Dražice - Olešník -:- (-:-) 16.11. 13:30 -
T.Sviny - Roudné -:- (-:-) 16.11. 13:30 -
Třeboň - Třebětice -:- (-:-) 17.11. 10:30 -
Strunkovice - Junior -:- (-:-) 16.11. 13:30
Rozhovory
- Sedm branek za tři utkání? Na hřišti jsem od toho, abych se na gólech podílel, říká Viktor Kadlec
- Michal Kůst: Mužstvo si musí sednout, ale věřím, že to bude už jen lepší
- Michal Požárek: Nečekal jsem, že novou sezónu v novém týmu odstartuji zrovna tímto způsobem
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Malše Roudné | 4 | 15:4 | 9 |
2 | FK Junior Strakonice | 4 | 12:5 | 9 |
3 | SK Rudolfov | 4 | 10:5 | 9 |
4 | FK Olešník | 4 | 8:6 | 9 |
5 | FK Protivín | 4 | 11:5 | 8 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Viktor Kadlec | 8 |
2 | Jaromír Vorel | 5 |
3 | Vladimír Uher | 3 |
4 | Jan Kapinus | 3 |
5 | Vojtěch Zach | 3 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jan Hovorka | 15 | 62,5% | 0 |
2 | Petr Kortus | 14 | 58,3% | 0 |
3 | Tomáš Plojhar | 14 | 58,3% | 0 |
4 | Ladislav Beran | 13 | 54,2% | 0 |
5 | Venca Likeš | 13 | 54,2% | 0 |
Nejnovější události
J. Hovorka 16:32 30.8.2024 Tip: výhra domácích Roudné J. Hovorka 16:32 30.8.2024 Tip: remíza Semice - Rudolfov J. Hovorka 16:32 30.8.2024 Tip: výhra hostů Milevsko J. Hovorka 16:32 30.8.2024 Tip: remíza Dražice - Osek J. Hovorka 16:32 30.8.2024 Tip: výhra hostů Junior