Chtěli bychom potvrdit formu z posledních zápasů, říká Michal Hobza

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Michal Hobza že Slavic, který přispěl dvěma góly k výhře svého týmu nad Okříšky B. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor

0
Michale, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Děkuji moc. Zápas byl v naši režii a měli jsme i pár šancí. Pak jsme kvůli zranění museli 3krat vystřídat v první půli a nevěřil jsem tomu, že bychom mohli vyhrát. Ve druhém poločase jsme se dostali jen jednou za půlku a byl z toho gól na 2:0. Zbytek zápasu jsem šel hrát stopera.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem ?
Hodnotit mě musí ostatní (úsměv). Já se snažím odvést maximum a každý zápas chci vyhrát.
Nyní vás čeká zápas s Radoticemi . Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí ?
Radotice venku nejsou tak silní jako doma. Samozřejmě bychom chtěli vyhrát a potvrdit formu z posledních zápasů. Bohužel mnoho zraněných, takže uvidíme, jak to dopadne.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
Jako kluk z vesnice jiné možnosti nebyly. Starší bratři hráli fotbal a otec trénoval. Fotbal mě od malička baví. Celý život jsem hrál za Šebkovice, jen 2 krát jsem byl pryč. V Mor.Budejovicich a Čáslavicích. To vše za žáky a možná jen sezónu. Až na staré kolena jsem odešel do Slavic (úsměv). Chtěl jsem nový impuls.
Máš oblíbeného fotbalistu?
Pro mě byl vždy Maradona a Batistuta. S těch současných možná Messi.
Kterému fotbalovému klubu fandíš?
Můj nejoblíbenější je od mala Fiorentina, už kvůli Batistutovi (úsměv). Jinak jsem vždy fandil těm týmům, kde hrával nějaký český hráč. Nejvíce uznávám Anglickou ligu. Jinak SK Slávie Praha je srdcovka.
Jaké máš koníčky?
Na koníčky není moc čas. Přes týden v práci, doma rodina. V pátek a víkend fotbal. Jen občas si udělám čas na rybaření.
Který filmový žánr vyhledáváš?
Mám rád komedie a drama. Nelíbí se mi sci-fi.
Tvoje oblíbené jídlo a pití?
Maso, knedlo, zelo a řízek s bramborovým salátem. Jinak sním všechno (smích) U pití samozřejmě pivo, a po vyhraném zápase nejvíc chutná. (smích).