Když se mi nedaří s mými kopačkami, tak si půjčuju Adidasky od Kortyse a zase mi to střílí, libuje si hráč kola Roman Žurek

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Roman Žurek – TJ Blaník Strunkovice, v zápase proti Hošticím vstřelil tři góly a jeho tým vyhrál 7:1.

0
Gratuluji k vítězství v naší anketě! Proti Hošticím jste jasně vyhráli 7:1, poločas byl ale „jen“ 2:0 a definitivně se rozhodlo až po půlce. Změnila se v něčem vaše hra ve druhém poločasu? Nebo vám tam padlo všechno?
Děkuji, neřekl bych, že nám tam začalo všechno padat. Jenom jsme si v poločase řekli, že musíme přidat a z toho jsme si začali vytvářet šance, které jsme proměnili.
Po dvou zápasech, kde jste vyšel střelecky na prázdno, jste dal hattrick. Změnil jste něco před zápasem, víc jste trénoval? Nebo jste se jen zastřeloval?
V týdnů na to přišlo pár cvičení na tréninku, kdy jsem se soustředil na to, každou tu šanci dát.
Jeden gól jste dal z penalty. Jednou jste říkal, že společně s vámi je na penalty nominován Jirka Němeček a Láďa Klein. Do zápasu jste nastoupil jen vy, takže už jsou penalty jen vaše, nebo se o ni budete příště s někým dělit?
Ano, penalty si beru už jenom já.
A kdo u vás kope přímáky?
Tam nás je víc, kope spíš ten, kdo si věří, a to si určíme na hřišti.
Je u vás v kabině více sparťanů nebo slávistů?
Nevím to na 100 %, ale myslím, že tam je víc slávistů.
O jedete do Vacova, co od zápasu očekáváte?
Bude to hodně těžký zápas, ale my k tomu musíme přistoupit zodpovědně a vytvářet si šance, které musíme proměnit.
Fandíte Chelsea. Jak jste spokojen s novým trenérem Lampardem a jak s probíhající sezónou?
Lampárda jsem měl rád už jako hráče, takže jako trenér mi nevadí. Tak sezóna je sice na začátku, ale nějak se nedaří. Všechno to přijde.