ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 4.kolo Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , 2015-2016

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde!

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
V letošní sezoně se u rozhovoru scházíme už podruhé, takže tě úvod sezony potkal v solidní formě je to tak?
Řekl bych, že se mě drží střelecké štěstí již od konce jarní části minulé sezóny. Uvidíme, jak dlouho vydrží.
Dá se říct, že jsi rozhodl utkání s Vrchlabím. Pro Rtyni velmi cenné body?!
Bylo to doslova vydřené vítězství. Vrchlabí se projevilo jako velmi houževnatý a fotbalově vyspělý soupeř. Můj gól byl znovu dost o štěstí a utkání rozhodl svým chladnokrevným přímým kopem Radek Černý.
Kterému mimochodem předcházel faul na tebe že?
Ano. Je pravda, že těch faulů bylo v blízkosti vápna hostů více. Pár z nich i na mě. Jeden z nich rozhodl zápas, to mě těší.
A co říkáš na překvapení soutěže, lídra ze Strážného?
Spíš než Strážné mě překvapil nepřesvědčivý start do sezóny hráčů ze Starých Buků. Ale jsem zvědavý, jak se Strážné bude prezentovat dál a těším se na zápas proti nim.
Když jsi zmínil Staré Buky, čím myslíš že to je? Podcenění po mistrovské sezoně? Teď přišlo další k.o. po prohře v derby s Mladými Buky.
Nedovolím si to posoudit. Ani s jedním soupeřem jsme se zatím nepotkali. Nicméně jsem trochu očekával výhru Mladých Buků. Výsledkově dokazují, proč hráli o třídu výš.
Dal jsi si nějaký cíl do této sezony? Ať už co se týče branek nebo něčeho jiného?
Před sezónou proběhly nějaké sázky, takže možná motivace v tomhle ohledu je. (smích) Jako útočník je mou povinností dávat góly a já si samozřejmě před každou sezónou přeji, aby jich bylo co nejvíce.
Jak vidíš nadcházející kolo? Jak z osobního tak i z týmového hlediska?
Hrajeme na půdě Jánských Lázní, které se zatím nachází na chvostu tabulky. Nám se ale proti tomuto soupeři moc nedaří. Ale tři body jsou povinnost a zatím jsme neprohráli po devadesáti minutách. Budeme to chtít potvrdit.
Ty se hodně trápí a zužují je různé ztráty. Jak říkáš, tři body jsou povinností! Budu vám tedy fandit a pro dnešek bych se rozloučil. Díky za rozhovor a vzhledem k tvé aktuální formě se třeba zase brzy sejdeme u rozhovoru!
Výhra nás určitě přiblíží špici tabulky. Děkuji za důvěru a budu se snažit, aby to dnes nebylo naposledy.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.