ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 2.kolo Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , 2015-2016

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Tak nejprve k zápasu. Hostili jste nováčka z Bílé Třemešné. Jak se soupeř, který suveréně proplul jarní částí III. třídy jeví ve vyšší soutěži?
Zprvu jsme nevěděli, co od soupeře očekávat. Místy převládali obavy, zda nebudou posilněni o některé hráče z A týmu Třemešné, což se nakonec nepotvrdilo. Nicméně výborný brankář hostů a naše nepřesnost nám nedovolily ponechat 3 body doma. Osobně si myslím, že se Třemešná v soutěži udrží.
Takže ztráta před vlastním publikem mrzí?!
To jistě. Chtěli jsme navázat na úspěšné utkání v Lánově, kde jsme se prezentovali celkem dobrým výkonem. Navíc ztráta před domácím publikem mrzí vždycky!
Gólově jsi se prosadil zatím v obou odehraných kolech což určitě těší. Tým na tebe spoléhá a vzhledem k tvému věku v tobě vidí i budoucnost.
Samozřejmě mě těší, že se mi konečně začalo dařit i střelecky. Na góly se ale nadře celý tým a mnohem více člověka těší, když ten gól pomůže k zisku 3 bodů. Spoléháme momentálně na každého hráče, protože nepatříme k týmům, se širším kádrem. Já rozhodně svou budoucnost vidím v Baníčku.
Zmínil jsi úzký kádr. Tohle úskalí řeší nejeden tým. Čím myslíš, že je to ve Rtyni způsobeno?
Zřejmě je to všude jiné - např. špatnou generací, která nejeví o fotbal takový zájem jako ty předchozí. Naštěstí se u nás celkem slušně prezentují mládežnická mužstva a do budoucna v tom vidím velké plus a vyřešení problému s nedostatkem hráčů.
No tak zpátky k tobě. Řekl jsi, že svou budoucnost vidíš v Baníčku. Neláká tě zahrát si vyšší soutěž? Obzvlášt když je ti teprve 20 let?
Samozřejmě, že jsem o tom mnohokrát přemýšlel. Hrál jsem krajskou dorosteneckou soutěž v Červeném Kostelci, kde jsem byl 2 sezóny na hostování. Jenže v druhé části druhé sezóny jsem se tak nějak taky nechal strhnout touto dobou a fotbal šel stranou. To byla nejspíš osudová chyba. Ale mohu říct, že mi nebude vadit hrát ve Rtyni do 50ti (smích) Jsem tu spokojen, ale kdyby se vyskytla zajímavá nabídka, kdo ví.
Potěšila tě nominace, resp. výhra v anketě a doporučil by jsi i ostatním, aby sledovali náš web?
Jistě! Jsem rád, že se mi povedlo něco podobného vyhrát. Poděkování ale patří celému týmu i přátelům, kteří mě podpořily. Web můžu rozhodně všem doporučit. Líbí se mi vize přiblížit veřejnosti hráče i z těch nejnižších soutěží.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.