U nás v kabině je prvenství v sestavě kola celkem vysoce finančně postaveno, prozradil nám hráč kola Martin Šinál

Ve třetím kole jste za nejlepšího hráče zvolili záložníka Bělé nad Radbuzou Martina Šinála. Do utkání s Chodovou Planou (report zde) sice nastoupil až ve druhém poločase jako střídající hráč, jeho příchod ale neskutečně pozvedl hru Bělé, která nakonec dokázala stáhnout tříbrankové manko. Sám hráč se na skvělém obratu podílel vstřelenou brankou a hlasitě si tak řekl o místo v základní sestavě pro nadcházející duel.

0
Jak byste zhodnotil utkání s Chodovou Planou?
Utkání s Chodovou Planou pro nás nevypadalo vůbec dobře. Prohrávali jsme v 70. minutě už 4:1, ale svou bojovností a nasazením v posledních 20 minutách zápasu jsme dokázali vstřelit tři branky a následně jsme zvládli i penalty. Hodně cenné dva body z Chodovky.
Jaké máte vyhlídky do utkání s Kolovčí?
Koloveč má kvalitní tým opírající se o formu Jana Miloty, kterého tímto pozdravuji. Očekávám vyrovnaný zápas, ale věřím, že tři body zůstanou v Bělé.
Jak vůbec vypadala Vaše dosavadní kariéra?
S fotbalem jsem začínal v Bělé, dále jsem hrál v Domažlicích, Kolovči, Horšovském Týně a Hostouni. Nyní opět hraji za Bělou.
Máte nějakého oblíbeného hráče?
Mým oblíbeným hráčem je Marco Reus.
Máte nějaký oblíbený tým?
Můj oblíbený tým je i k nelibosti mé přítelkyně AC Sparta Praha (smích). Dále FC Liverpool.
Sledujete náš portál?
Váš portál sleduji pravidelně. Myslím, že je to skvělá věc hlavně pro týmy z nižších soutěží.
Chtěl byste něco vzkázat svým spoluhráčům, popřípadě fanouškům, kteří pro Vás hlasovali?
U nás v kabině je prvenství v sestavě kola celkem vysoce finančně postaveno, takže není pochyb o tom, že jsou moji spoluhráči a kamarádi spokojeni. Takže je všechny tímto zdravím a hlavně že jsme parta borci (smích).