ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 22.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal hráč Rapidu David Pešek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Jaký je to pocit zvítězit anketu hráč kola?
Pocit je to krásný, upřímně jsem to nečekal i z důvodu, že jsme zápas nedohráli zrovna nejlépe, ale byl jsem příjemně překvapen.
Jste spokojený s výkonem vašeho týmu v posledním zápase?
Že bych byl úplně spokojený se říct nedá, jelikož jsme nedokázali ani přes značnou převahu v druhé půlce získat jediný bod.
Jak jste se dostal k fotbalu?
K fotbalu mě přivedli rodiče, byl to první sport, který jsme jako dítě zkusil.
Co vás baví na fotbale nejvíce?
Zápasy, asi nikoho moc nebaví samotné běhání v přípravě více než pak samotný zápas.
Jaké jsou vaše cíle do budoucna?
Můj hlavní cíl je se fotbalem bavit, ale samozřejmě bych si v budoucnu rád zahrál klidně o nějakou tu soutěž výš.
Máte nějaký speciální rituál před zápasem?
Myslím, že nic speciálního nedělám.
V anketě jste obdržel vysoké procento hlasů, jste spokojen?
Spokojen jsem, děkovat za to můžu hlavně klukům z áčka, kteří chtěli něco do kasy.
Máte s vaším týmem šanci zaútočit na přednější pozice tabulky?
Myslím, že bychom s béčkem měli uhrát alespoň ten třetí flek.
Na jaké pozici se vám hraje nejlépe?
Nejlépe se mi hraje ve střední záloze.
Motivuje vás výhra hráče kola k předvádění ještě lepších výsledků?
Určitě to pro mě motivací je, rád bych vyhrál tuto anketu příště zas, udělám pro to vše.