ŠIMEČEK Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bystřice - Břeclav 1:0 (0:0) 25.09. 15:30 -
Rýmařov - Vítkovice 5:1 (1:0) 18.09. 15:30 -
Strání - Bzenec 0:1 (0:1) 29.08. 10:15 -
Bílovec - Havířov 4:3 (1:1) 15.08. 17:00 -
Hranice - Brumov 6:0 (0:0) 10.10. 15:00 -
Kozlovice - Vsetín 3:2 (0:1) 20.09. 15:30 -
Opava B - Vítkovice 6:0 (1:0) 13.09. 10:15 -
Šumperk - Všechovice 1:2 (1:1) 30.08. 16:30 -
Lichnov - Stará Ves 8:1 (6:1) 29.08. 16:30 -
Heřmanice - Vítkovice 2:3 (2:0) 07.08. 17:00 -
Hodonín - Přerov 1:2 (0:1) 02.11. 14:00 -
Lanžhot - Polná 6:0 (1:0) 13.10. 15:00 -
Val. Meziříčí - Polanka 2:1 (1:1) 29.09. 10:15 -
Frýdlant - Havířov 3:1 (1:1) 14.09. 16:00 -
MFK Bruntál - Heřmanice 0:1 (0:1) 25.08. 16:30 -
Albrechtice - Chomýž 2:2 (1:1) 24.08. 17:00 -
Rudoltice - SK Zátor 4:2 (3:1) 08.06. 17:00 -
Nové Sady - Břeclav 2:0 (2:0) 18.05. 17:00 -
Bzenec - AFC 4:0 (2:0) 27.04. 16:00 -
Frýdlant - Ústí 2:0 (0:0) 14.04. 15:30 -
Bohuslavice - Slovan 1:1 (1:1) 03.11. 11:00 -
Dolní Datyně - P. Polom 1:0 (1:0) 27.10. 14:00 -
H.Benešov - Kylešovice 1:3 (1:1) 13.10. 15:00 -
Bílovec - Břidličná 1:2 (1:1) 06.10. 15:00 -
Brantice - Lichnov 3:2 (3:1) 29.09. 15:30 -
Kravaře - Fulnek 3:2 (0:2) 23.09. 16:00 -
Libhošť - Dobratice 4:2 (3:2) 16.09. 16:00 -
Kr. Loučky - Karlovice 2:1 (0:0) 08.09. 16:00 -
Hradec - Budišov 3:2 (3:1) 05.09. 16:30 -
Chomýž - MFK Bruntál B 2:0 (1:0) 01.09. 16:30 -
Čeladná - Bílovec 2:1 (0:1) 29.08. 17:00 -
MFK Bruntál B - Albrechtice 12:0 (5:0) 26.08. 17:00 -
Dolní Datyně - Polanka 1:6 (1:2) 18.08. 17:00 -
Šenov - Český Těšín 1:4 (0:1) 11.08. 17:00 -
MFK Bruntál B - Chomýž 8:0 (1:0) 13.06. 17:00 -
Polanka - Orlová 1:2 (0:0) 10.06. 17:00 -
Bolatice - Jakubčovice 0:1 (0:0) 27.05. 17:00 -
Český Těšín - Heřmanice 1:1 (0:1) 19.05. 17:00 -
Jeseník - Starý Jičín 1:4 (0:2) 06.05. 16:30 -
Stará Bělá - Český Těšín 0:4 (0:3) 28.04. 16:30 -
Bílovec - Šenov 3:1 (2:0) 08.04. 15:30 -
Dětmarovice - Heřmanice 1:0 (0:0) 24.03. 15:00 -
Břidličná - Český Těšín 6:3 (4:2) 28.10. 14:00 -
Chomýž - Hradec 2:2 (0:1) 14.10. 15:00 -
Orlová - Heřmanice 0:2 (0:1) 07.10. 15:00 -
MFK Bruntál B - Zlatníky 4:1 (2:1) 01.10. 15:30 -
Šenov - MFK Bruntál 5:2 (4:1) 16.09. 16:00 -
P. Polom - Frenštát 2:6 (1:3) 03.09. 16:30 -
Stará Bělá - Bílovec 4:1 (2:0) 19.08. 17:00 -
Kr. Loučky - Slavkov 1:0 (1:0) 12.08. 17:00