15. T. Vrba (vl.) , 57. J. Bartoš , 59. P. Dovhanyuk , 67. R. Kleiber , 72. R. Kleiber , 88. R. Kleiber
16

Domácí po půli vedli jen o branku, ale po pauze se rozstříleli.

Domácí po půli vedli

Hosté se v prvním poločase proti favoritovi zápasu vcelku drželi, ale přece jen inkasovali. V 15. minutě si srazil nešťastně Královičovu přihrávku před bránu do vlastní sítě Vrba - 1:0. Další příležitosti domácích hosté přežili.

Domácí si vedení pohlídali

Po přestávce se s brankami roztrhl pytel. V 57. minutě našel Simandl Bartoše - 2:0. V 59. minutě mířil přesně Dovhanyuk, kterého našel na malém vápně Šenk - 3:0. V 67. minutě našel Hílek na zadní tyči Kleibera - 4:0. V 72. minutě hry zůstal na malém vápně nekrytý Kleiber a nekompromisně propálil Konráda - 5:0. Poslední branku si připsal Kleiber, který tak v 88. minutě zkompletoval hattrick - 6:0.

Lanžhot jede v dalším kole do Ždírce. Polná hraje doma s Humpolcem.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): První poločas sice byli domácí lepší, ale moc šancí si nevytvořili. Po přestávce se projevila zkušenost a kvalita soupeře, který vstřelil slepené branky a bylo po zápase.