Nové Sady zvládly zápas s Břeclaví

16

Nové Sady se vrátily na vítěznou vlnu a berou tři body.

Domácí po půli vedli

Úvod utkání měli v moci hosté, vypracovali si i dvě šance, ale pohořeli na domácím gólmanovi Zbořilovi. Domácí se prosadili dvakrát po půl hodině hry. Nejprve v 33. minutě po rohovém kopu skóroval Krátký, který se nejlépe zorientoval před brankářem hostí Fibingrem - 1:0. O tři minuty později dostal míč za obranu Ďuríček, obešel beka a pěknou střelou do šibenice navýšil vedení domácího celku - 2:0. Domácí tak do kabin ocházeli s dvou gólovým náskokem.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté se po přestávce dostali do tlaku, branku však nedali a jejich snahu zhatit po hodině hry kapitán Hloch. Ten neudržel nervy na uzdě a tvrdě sestřelil domácího hřáče, za což inkasoval od sudího Šimečka po právu červenou kartu. Tento moment snahu hostí otupil a domácí si zkušeně pohlídali další tři body.

Nové Sady jedou v dalším kole do Havlíčkova Brodu. Břeclav hostí na svém hřišti Blansko.

FK Nové Sady
Rostislav Sobek (trenér): Je na nás vidět zvýšené sebevědomí. Břeclav nehrála špatně. Po půli jsme vedli, ale věděli jsme, že nic není hotovo. Pomohla nám červené karta pro hostujícího kapitána.

J. Zbořil [-] - J. Šuba [-] (76. T. Škrabal [-] ) , F. Ždánský [-] , A. Rus [-] , D. Richter [-] (85. P. Pošusta [-] ) , D. Škoda [-] , J. Ďuríček [-] (90. A. Janeček [-] ) , T. Spurný [-] , M. Popelka [-] , M. Krátký [-] , T. Kopp [-]