Čurda Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Stráž n.N. B - Chotyně 5:3 (2:3) 04.11. 14:00 -
Rynoltice - Krásný Les 12:1 (6:1) 28.10. 14:00 -
Hlavice - Vratislavice B 0:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Machnín - Vesec B 5:0 (2:0) 08.10. 15:00 -
Frýdlant C - Jindřichovice 1:3 (0:1) 06.10. 18:00 -
Kr. Studánka B - Hejnice B 4:7 (2:3) 30.09. 14:00 -
Doubí B - Kr. Studánka B 4:3 (1:1) 24.09. 16:30 -
Vesec B - Kr. Studánka B 3:1 (1:1) 16.09. 16:30 -
Vratislavice - Hejnice B 0:0 (0:0) 02.09. 17:00 -
Mníšek - Vesec B 2:2 (1:0) 02.09. 10:30 -
Doubí B - Mníšek 2:4 (1:1) 27.08. 17:00 -
Osečná - B. Kostel B 3:1 (1:0) 14.06. 17:30 -
Osečná - Stráž n.N. B 1:1 (1:1) 10.06. 17:00 -
Stráž n.N. B - Krásný Les 1:2 (0:2) 03.06. 17:00 -
Habartice - Mníšek B 7:2 (4:1) 27.05. 17:00 -
Frýdlant B - Doubí B 5:1 (2:0) 25.03. 14:00 -
B. Kostel B - Osečná 2:8 (1:4) 06.11. 14:00 -
Machnín - Kr. Studánka B 8:1 (3:0) 23.10. 14:00 -
Kr. Studánka B - Krásný Les 4:3 (2:2) 24.09. 10:30 -
St. Splavy - Bukovany 9:0 (1:0) 03.09. 14:00 -
Brniště - Svor 3:2 (3:0) 03.09. 11:00 -
Machnín - Dolní Řasnice 0:4 (0:2) 14.08. 16:00 -
Kunratice - Noviny 0:1 (0:0) 05.06. 17:00 -
V. Valtinov - Cvikov B 6:3 (3:0) 05.06. 14:30 -
Polevsko - Skalice B 2:5 (0:2) 29.05. 17:00 -
Lindava - Stružnice 1:2 (1:0) 21.05. 17:00 -
Zákupy - Č. Lípa B 0:8 (0:4) 21.05. 14:00 -
Bělá - Pěnčín 3:3 (2:2) 06.11. 14:00 -
Rychnov - Semily 2:0 (1:0) 30.10. 14:00 -
Studenec - Harrachov 3:1 (1:0) 24.10. 15:30 -
Stráž n.N. - VTJ Rapid 3:5 (1:1) 16.10. 15:30 -
Jablonné - Dubnice 4:1 (3:1) 02.10. 15:00 -
Rovensko - Stráž p. R. 1:3 (1:0) 28.09. 16:30 -
Košťálov - Mimoň 5:1 (0:0) 25.09. 16:30 -
Přepeře B - Jenišovice 5:1 (1:0) 18.09. 14:00 -
B. Kostel - Kr. Studánka 0:3 (0:1) 11.09. 17:00 -
Stráž p. R. - Desná 6:1 (5:0) 04.09. 17:00 -
Držkov - Mírová 10:2 (5:1) 29.08. 17:00 -
Nepolisy - Nové Město 1:5 (0:2) 21.08. 17:00 -
Cvikov - Doksy B 5:1 (2:0) 14.08. 17:00 -
Pěnčín - Košťálov 4:0 (2:0) 07.08. 14:30 -
Jenišovice - Pěnčín 2:3 (0:2) 03.10. 16:00 -
Bělá - Mimoň 5:0 (1:0) 26.09. 15:30 -
Rynoltice - Pěnčín 2:1 (1:0) 19.09. 16:30 -
Vesec - Cvikov 7:1 (3:1) 12.09. 14:00 -
Harrachov - Přepeře B 3:3 (1:2) 06.09. 17:00 -
Pěnčín - Jenišovice 7:1 (4:1) 29.08. 17:00 -
VTJ Rapid - Žibřidice 3:6 (2:2) 22.08. 17:00 -
Jenišovice - Ruprechtice 1:2 (0:2) 02.11. 14:00 -
Košťálov - B. Kostel 6:2 (1:2) 26.10. 14:30