Rozhovory s hráči kola Pelhřimov

Rozhovor

Historicky první vítězství hráče Lukavce v sestavě kola uzmul soupeřům kapitán David Slabý

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 20.09.2018 12:18

Sestava kola je od letoška výsadou hlavně pro kluby, které se na tvorbě obsahu spolupodílejí. Je to i logické, protože jak jinak vybrat ty nejlepší hráče, když o jejich výkonech nikdo kromě přítomných na hřišti,či v hledišti, neví. Snad i proto tuhle soutěž vyhrávají hráči, z jejichž utkání jsou dostupné kompletní reporty. Tentokrát ale přišla na řadu změna. Do hlasování se totiž výraznou měrou zapojili hráči a fanoušci TJ Start Lukavec, kteří se rozhodli podpořit kapitána Davida Slabého, který s výrazným náskokem nechal veškerou konkurenci daleko za sebou.

Rozhovor

Souboj obránců v sestavě kola nakonec dotáhnul Vojtěch Rušil do vítězného konce

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 13.09.2018 22:13

Silné konkurenci odolali a proto se můžou fanoušci fanoušci FC Slavoj Žirovnice a Vojry Rušila těšit na rozhovor s tímto mladým bekem, který stejně jako mnoho dalších hráčů z Budína okusil v mládeži i krátké působení ve společném týmu Počátek a Žirovnice, stále je však hráčem FC Slavoj a na tom se zřejmě hned tak něco nezmění.

Rozhovor

Prvenství v tabulce, ale i sestavě kola si může užívat Jakub Dvořák z Jiřic

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 07.09.2018 15:03

Jiřický tým je ve velkém laufu. Soupeře válcuje mnohdy až neskutečným způsobem, po čtyřech kolech vládne Poutník lize a zatím to nevypadá tak, že by se na tom v nejbližší době mělo něco měnit. Oslnivá forma na hřišti se navíc musela promítnout i tady na Fotbal u nás, z čehož nyní těží střelec hatricku z posledního kola Jakub Dvořák, který nedávno zaznamenal další významný úspěch i v osobním životě.

Rozhovor

Hned ve třetím hracím kole vyhrává zástupce naprostého nováčka, kapitán Šimon Paclík

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 30.08.2018 21:39

Předčasně jsem jako vítěze této ankety viděl spíše někoho z TJ Slovan Kamenice nad Lipou B, nebo SK Jiřice, jenže rybník všem prvotním předpokladům i očekávaným favoritům vypálili fanoušci a hráči TJ Sokol Černovice, kteří si v sestavě kola našli svého favorita v osobě Šimona Paclíka, sluší se říci že patriota klubu, jenž je v Poutník lize neokoukaným mančaftem. Tím spíše je obdivuhodné rychlé zmobilizování sil a nadechnutí se ke zdrcujícímu vítězství v soutěži o nejlepšího hráče kola, o němž nemůže být ani v nejmenším pochyb.

Rozhovor

Žirovnice nabírá formu nejen na hřišti, ale i při hlasování do sestavy kola, na titul dosáhla další nová tvář

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 23.08.2018 21:40

Loni na jaře byly výhry hráčů FC Slavoj Žirovnice v sestavě kola téměř výhradní rutinou a i letos se to zatím z jejich pohledu rozjíždí zajímavě. Hned ve druhém kole totiž přichází triumf hráče, se kterým jsme se tady doposud neměli čest se seznámit. Tento rozhovor je totiž věnován Jiřímu Houškovi.

Rozhovor

Jiřice ovládly nejen zápas v Obratani, ale následně i hlasování o hráče kola

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 17.08.2018 08:44

Aktivita na fotbalunas.cz konečně startuje v daleko větší míře, než tomu bylo přes léto, kdy se na fotbalových trávnících Poutník ligy nic moc nedělo. Vedle reportů z utkání samozřejmě nechybí ani oblíbená anketa o nejlepšího hráče kola, kterou díky neočekávanému zvratu a nástupu fanoušků na poslední chvíli vyhrál Vladislav Zach z Jiřic.

Rozhovor

Uzavření rozhovorů s hráči kola v Poutník lize pro ročník 2017/2018 obstarala znovu Žirovnice

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 22.06.2018 16:36

Vůbec poslední rozhovor s hráčem kola pro sezónu 2017/2018 náleží Tomáši Péčovi ze Žirovnice. Výhry barev FC Slavoj v této anketě nejsou v posledních zápasech ničím překvapivým a když se k tomu navíc přidá i vynikající individuální výkon, kdy teprve osmnáctiletý hráč řídil svou taktovkou celý průběh zápasu, pak skutečně nebylo o čem pochybovat. Odměnou je Tomášovi poté prestižní rozhovor, který pochopitelně nemůže chybět. A vy nezapomínejte hlasovat nyní až do konce července v sestavě roku pro ty vůbec nejlepší hráče celé Poutník ligy.

Rozhovor

Sestavě kola znovu bezpečně vládne FC Slavoj Žirovnice B

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 14.06.2018 21:43

Narozdíl od minulého kola, nyní se o žádný napínavý souboj nejednalo. Hlasující bezpečně jistě vybrali jako nejlepšího hráče 25. kola Jana Metličku, obránce FC Slavoj ŽirovniceB, který významnou měrou přispěl k čistému kontu na promočeném hřišti Maratonu a jednoznačné výhře 0:4. Pro všechny fanoušky Honzy, FC Slavoj, ale i ty další je tady tak populární rozhovor s další velkou hvězdou.

Rozhovor

Další důkaz unikátnosti Poutník ligy, ta má totiž pro 24. kolo hned dva hráče kola

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 08.06.2018 13:17

Situace, která při hlasování, zejména pak sčítání výsledků, do sestavy 24. kola nastala si tento krok doslova vynutila. Ve chvíli, kdy bylo totiž hlasování oficiálně ukončeno (středa 12:00) byl na prvním místě o jediný bod Marek Jirsa z FC Slavoj Žirovnice B. V průběhu dne se stalo ale nemyslitelné. Po definitivním sečtení všech hlasů, které systém z nějakého důvodu provedl se zpožděním, se znovu o jeden bodík na první místo dostal tentokrát do té chvíle těsně druhý Tomáš Zahradník, hráč TJ Slovan Kamenice nad Lipou B. Situace zprvu nepříjemná má však ten plus, že rozhovor s hráčem kola nebude jeden, jak tomu bývá zvykem, ale hned dva, tedy jak s Markem, tak i s Tomášem.

Rozhovor

Se dvěma výhrami dorovnal své spoluhráče i Vojtěch Kolář

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 31.05.2018 21:31

Že v jarních kolech vyhravají anketu o nejlepšího hráče fotbalisté FC Slavoj Žirovnice, na to už si mnoho z nás jistě zvyklo. Řady vítězů nyní rozšířeny nebyly, naopak svůj druhý triumf si připisuje brankař Vojtěch Kolář, jemuž druhé čisté konto v řadě znovu vyneslo nominaci do nejlepší sestavy a o výhře už jste rozhodovali pouze vy.

Rozhovor

V souboji obránců vyhrál nakonec s přehledem Michal Kořínek

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 24.05.2018 22:19

Ani nyní se žádné překvapení nekonalo. Zatímco na podzim byly k vidění napínavé a pikatní souboje, na jaře patří tato anketa čistě jen hráčům FC Slavoj Žirovnice, přičemž hlasů nebyl celkově ani nyní zaslán nijaký závratný počet, který by nebylo možné překonat. Na první místo tak oddaní fanoušci dosadili beka Michala Kořínka, který se výrazně podílel na čistém kontě a konečné výhře nad Pacovem.

Rozhovor

Žirovnická krasojízda pokračuje, své první vítězství si připisuje David Kuš

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 17.05.2018 17:01

Recept jak pro sebe získat titul nejlepšího hráče kola v Poutník lize? Zaprvé je pochopitelně potřeba podávat perfektní výkony a tím druhým krokem je hrát za FC Slavoj Žirovnice B. Ta totiž téhle soutěži dominuje, zvlášt na jaře je ta bilance neskutečná. Vodou na mlýn je samozřejmě i to, že ostatní hráči dostávají skutečně málo hlasů a tak žirovničtí v podstatě ani nemají s kým soupeřit. Tím, koho jste tentokrát zvolili jako nejlepšího hráče je David Kuš, obránce FC Slavoj.

Rozhovor

A vše je zase při starém, na trůn znovu usedá hráč FC Slavoj Žirovnice B

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 11.05.2018 00:48

Spolu se svými spoluhráči Martinem Pokorným a Adamem Popelkou se z druhého vítězství v anketě o nejlepšího hráče kola v Poutník lize může radovat i Tomáš Houška, který si vaše sympatie získal hlavně za odvedenou hru v derby s TJ Spartakem Počátky. Koho považuje za favorita na nadcházejícím MS v Rusku a co je z jeho pohledu příčinou nelichotivé čtyřzápasové série bez výhry v podání FC Slavoj Žirovnice B? To vše a ještě o něco více se dozvíte v níže přiloženém rozhovoru.

Rozhovor

Série Žirovnice pokořena a po vzájemném zápase prvenství míří poprvé do Jiřic

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 05.05.2018 12:31

Řada přišla tentokrát na Jiřice. Klub, který v letošní sezóně předvádí vynikající výsledky své zástupce do sestavy kola pravidelně vysílal, jenže prvního triumfu se dočkal až nyní a to hlavně díky Martinovi Hájkovi, který v zápse se Žirovnicí zaujal nejvíce a tak mu nominace pochopitelně nemohla uniknout.

Rozhovor

Výjimečný úspěch pro Adama Popelku, který se nejlepším hráčem kola stává podruhé za sebou

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 03.05.2018 23:24

Pokud ještě někdy někdo zopakuje něco podobného jako Adam Popelka, krajní bek FC Slavoj Žirovnice B, šlo by skutečně o zázrak. Dvakrát za sebou vyhrát anketu o nejlepšího hráče kola, to zatím ještě nikomu nevyšlo. Svědčí to nejen stmelené partě, která je v kabině FC Slavoj, ale i o výkonech Adama Popelky, které mu jeho nominaci vynesli a i díky tomu si s tvrdým a bojovným obráncem můžete přečíst rozhovor po týdnu znovu.

Rozhovor

Pro Adama Popelku skončila první nominace do sestavy kola ihned vítězstvím

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 26.04.2018 20:22

Adam Popelka je třetím hráčem FC Slavoj Žirovnice B v krátkém časovém sledu, jenž dosáhl na vítězství v anketě, přestože mezi stálé hráče týmu nepatří. Jak sám říká, hlavní roli u něj hraje hokej a proto ho tedy máte šanci vídat spíše na ledě, než fotbalovém hřišti. Co všechno na sebe Adam prozradil se dozvíte na následujících řádcích.

Rozhovor

Prvním obhájcem ankety v této sezóně je Martin Pokorný

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 19.04.2018 22:03

Dosavadní nejlepší střelec soutěže a co je možná ještě důležitější a cennější, letos již dvojnásobný vítěz ankety "Hráč kola" Martin Pokorný z FC Slavoj Žirovnice B překonává laťky téměř každým odehraným kolem. To jestli zvládne pokořit i tu z loňské sezóny, kterou nastavil rovněž spolehlivý střelec Tomáš Faltýnek z Nového Rychnova těžko můžeme odhadovat, v rozhovoru si ale mimo jiného můžete přečíst, jak si na zvládnutí této mety zatím 28 gólový kanonýr věří.

Rozhovor

Souboj čtyř adeptů na prvenství v anketě zvládl nejlépe žirovnický Tomáš Houška

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 13.04.2018 09:58

Tomáš Houška je sice stále kapitánem žirovnického "áčka", přesto v nyní v jarní části sezóny vypomáhá i juniorskému týmu z Budína. Na kolik je tento hráč pro "béčko" v Poutník lize na jaře důležitým hráčem dokládají i jeho statistiky. V obou odehraných zápasech zvládl celý zápas a v obou si připsal po jednom gólu. Právě za poslední trefu, která znamenala vítězství v Budíkově si vysloužil nominaci do sestavy kola a tu i následně vyhrál a proto Vám s ním přináším rozhovor, jakožto s nejlepším hráčem 16. kola.

Rozhovor

Ústrašínskou nadvládu v soutěži o hráče kola potvrdil tentokrát Martin Kubík

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 06.04.2018 15:48

Začalo jaro, první jarní kolo a jeho vítězem je hned další ústrašínký hráč. Tentokrát Martin Kubík, který dvěma góly sestřelil TJ Sokol Plačkov a následně od fanoušků, spoluhráčů, či protihráčů získal nejvyšší počet hlasů, které mu vynesly vítězství v anketě o nejlepšího hráče uplynulého víkendu v Poutník lize. Právě s ním Vám nyní znovu přináším rozhovor týkající se nejen TJ FC Ústrašín.

Rozhovor

Po roce je hráčem podzimu znovu David Rohovec z Ústrašína

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 31.01.2018 22:33

Dva měsíce. Přesně tolik času měli fanoušci Poutník ligy na to, aby hlasovali pro své favority a vybrali toho nejlepšího za celý podzim. K žádné vyrovnané bitvě o vítězství bohužel nedošlo, přesto bylo zajímavé sledovat jak vítězovi, Davidovi Rohovcovi, brankaři TJ FC Ústrašín, postupně přibývají procenta. Beze sporu zasloužené vítězství, které se jen stěží omrzí přineslo Davidovi především účast v tradičním rozhovoru, který vám kvůli časové vytíženosti samotného hráče i redaktora přináším s menším zpožděním až nyní.

Celkový počet článků: 85

Zpět na kraj