Hráčem 4. kola, 1.A třída , se stává...

Datum kola: 29.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Michal Skalský

44%

Hořický útočník Michal Skalský dokázal v zápase proti Černilovu bleskurychle odpovědět na vedoucí branku hostů. Ti se dostali do vedení v 16. minutě, hned v následující minutě ale dokázal Michal Skalský využít nepřesnou přihrávku černilovské obrany a samostatný nájezd na brankáře proměnil. Hořicím se podařilo utkání otočit a vyhrát 3:1.

2. Pavel Kraus 38%
3. Martin Zbořil 10%

0

Na prvním místě hlasování o Hráče 4. kola 1. A třídy se umístil hořický útočník Michal Skalský (nikoliv záložník, jak zde bylo několikrát chybně uvedeno a za tento omyl se omlouvám). V těsném závěsu za hráčem Hořic byl další útočník, a to vrchlabský Pavel Kraus. Týmu Vrchlabí se úvod sezony příliš nevydařil, Vrchlabí sužovala nervozita a nekoncentrovanost ve druhých poločasech. Zápas proti celku Nepolis byl o něčem jiném. Vrchlabští hráči ze sebe dokázali setřást další nervózní vstup do zápasu a i díky dvěma brankám Pavla Krause dokázali zvítězit 7:2.

Na třetím místě skončil hráč Třebše Martin Zbořil. Třebši se v zápase proti Lázním Bělohrad dařilo těžit ze standartních situacích - dvě branky vstřelil právě Martin Zbořil - Třebši se ale nepodařilo vedení 3:1 a hráči se nakonec museli spokojit jen s bodem.