Hráčem 1. kola, III. třída Pelhřimov, se stává...

Datum kola: 23.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasováníJan Thomaier

21%

V úvodním kole III. třídy nejvíce hlasů od návštěvníků stránek obdržel zkušený brankář Želiva, Jan Thomaier. Ten svým bezchybným výkonem pomohl želivským fotbalistům k zisku tří bodů na hřišti ve Velké Chyšce. Jan Thomaier za vychytanou nulu obdržel 21% hlasů a v těsném souboji nakonec přetlačil druhého Jana Bezděkovského z Vyskytné. S vítězným brankářem Želiva si budete moci v pátek přečíst tradiční rozhovor.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
2. Jan Bezděkovský 18%
3. Vojtěch Novák 12%


0

Ani hattrick nastřílený do sítě Petrovic nezajistil Janu Bezděkovskému vítězství v naší anketě o Hráče kola. Hráč Vyskytné za svůj výborný výkon získal "pouze" 18% hlasů, což na vítězného Jana Thomaiera těsně nestačilo. Třetí místo obsadil velezkušený stoper a Janův spoluhráč z Vyskytné Petr Fíla, který od svých fanoušků obdržel 12% hlasů. Naopak opomenuti zůstali třígólový střelci. Jan Vlk ze Senožat i Vojtěch Novák z Černovic by si za své výkony určitě místo na bedně také zasloužili.

Související články

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.