Hráčem 25. kola, 1.A třída sk. A, se stává...

Datum kola: 07.06.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jakub Mišovic

43%

Jakub Mišovic otevřel proti Pohledu skóre už po osmi minutách na hřišti. Další vynikající vstup Leštiny do utkání potvrdil navíc ve 25. minutě, kdy dokázal dostat míč za brankářovy záda i podruhé. Hattrick Jakub Mišovic zkokmpletoval po necelé hodině hry, kdy krásnou ránou prostřelil brankáře a dostal Leštinu do luxusního vedení 0:3. Jeho spoluhráči přidali v závěru utkání ještě další dvě branky a leštinští tak Pohledu nadělili neoblíbeného bůra a odvezli si s sebou domů všechny tři body.

2. Petr Stejskal 32%
3. David Jančík 10%

0

Hráčem 25. kola I. A třídy sk. A zvolili fanoušci webu fotbalunas.cz útočníka Leštiny Jakuba Mišovice. Leštinský forvard měl největší podíl na vysoké výhře leštinských fotbalistů nad Pohledem, když zkompletoval hattrick a vysloužil si od fanoušků 43% všech zaslaných hlasů. Tentokrát na druhém místě skončil zástupce Slavoje Pacov Petr Stejskal. V utkání proti rezervě Polné se sice nedokázala prosadit a Pacov tak prohrál na polenské půdě 3:1, nicméně svým výkonem zaujal trenéra Lehotského, který ho nominoval do ideální sestavy 25. kola. O vše ostatní se již postarali pacovští fanoušci, kteří jako obvykle byli velmi aktivní a vynesli Stejskala na druhé místo s 32%. Pomyslná bronzová medaile patří speřickému zadáku Davidu Jančíkovi, který v utkání s Habry perfektně dirigoval obranu a svým výkoknem přispěl k výhře 2:0. Speřice tak i nadále šlapou na paty havlíčkobrodské rezervě a o postupujícím do krajského přeboru se rozhodně až v závěrečném kole.