Rozhovory s hráči kola Vysočina | 1.A třída sk. A

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 9.kolo Vysočina | 1.A třída sk. A, 2016-2017

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 10.10.2016 11:06 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal David Bartoška - TJ Sokol Košetice. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Volna po podzimu si moc neužijeme, za chilku začíná zimní příprava, směje se Petr Pešek

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 23.11.2015 09:12 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole, tedy po posledním kole podzimu, a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal, jak jinak, než hráč Ledče nad Sázavou - Petr Pešek. S Petrem jsme si popovídali o celém podzimu, o tom, jak vydí šance svého týmu po první části a o tom, jak bude trávit volný čas. Zde je tedy rozhovor s ním.

Rozhovor

Jsem rád, že se nacházíme na druhé straně tabulky, než minulý rok, říká kapitán Dobronína.

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 07.11.2015 15:24 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím dobronínský kapitán a tahoun týmu - Jaroslav Smejkal. Dobronínu se oproti loňské sezóně velice daří a i díky tomu se nachází na 3. místě 1. A třídy. Nemalý podíl na tom má právě kapitán týmu - Jaroslav Smejkal, který i v posledním zápase pomohl svému týmu gólem k vítězství nad Pohledem. Jaroslava jsme vyzpovídali a zde vám s ním přínášíme rozhovor.

Rozhovor

Ocenění je takové pěkné zpestření za dobrý výkon v Dobroníně, říká Martin Bezemek.

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 30.10.2015 16:09 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím 20ti letý pacovksý obránce - Martin Bezemek. Martin byl jedním ze základních stavebních kamenů pacovské výhry ve šlágru kola s Dobronínem, kdy se Pacovu se podařilo zvítězit 0:3. Martinovi se spolu s pacovskou obranou podařilo eliminovat dobronínského ostrostřelce Tomáše Sedláčka a i díky tomu se po 90 minutách mohl s celým týmem radovat ze 3 bodů. Díky této výhře se pacovští posunuli na 2. pozici. Redakce fotbalunas.cz Martina vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Rozlučka bude asi veselá, prozradil nám stále se smějící Filip Gramer

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 23.10.2015 20:15 0

Hráčem 11. kola 1. A třídy skupiny A a zároveň pátým hráčem Ledče nad Sázavou, kterému se letos poradřilo získat titul Hráč kola, se stal ledečský obránce - Filip Gramer. Filip byl o víkendu jedním ze základních stavebních kamenů ledečského vítězství ve šlágru kola s týmem z Luk nad Jihlavou. Jeho tým po vyrovnaném zápase vybojoval výhru 1:2 a posunul se díky tomu na prozatímní první místo tabulky. Nejenom na tento zápas jsme se tohoto stále se usmívajícího obránce vyptali a nyní vám rozhovor s ním přinášíme.

Rozhovor

Favorit soutěže? Jednoznačně Ledeč, usmívá se mladičký Šotola

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 19.10.2015 18:51 0

Hráčem 10. kola 1. A třídy skupiny A se stal hráč týmu FK Kovofiniš Ledeč nad Sáazavou - Jakub Šotola. Jakub je již 4. hráčem Ledče, kterému se podařilo vyzdvihnout v této sezóně pomyslný pohár za hráče kola a potvrdil tak nadvládu svého klubu. Vítězství si zajistil poměrně přesvědčivě, když si z 222 hlasů připsal 27 %. Tento ledečský záložník si své vítězství v anketě určitě zasloužil, jelikož si v posledních zápasech drží skvělou formu a už 2x za sebou byl vyhlášen hráčem zápasu. Zeptali jsme se Jakuba na několik otázek a zde vám je přinášíme.

Rozhovor

Jsem rád, že mám důvěru trenéra i spoluhráčů, říká Hráč 9. kola - Pavel Čejka

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 08.10.2015 21:43 0

V 9. kole hlasování o Hráče kola 1. A třídy skupiny A zvítězil s velkým přehledem. Získal totiž 26 % hlasů a všem svým pronásledovatelům tak ukázal záda. Hlasy si zasloužil díky skvělému výkonu v zápase svého týmu (Leštiny) proti Havlíčkově Borové, kdy skvěle plnil svoje defenzivní úkoly a pomohl tak Leštině k vítězství 2:0. To je mladíček a benjamínek týmu Leštiny - Pavel Čejka. My jsme s ním pro vás udělali rozhovor a vy si zde můžete přečíst, jaký má Pavel pocit z posledního zápasu, jak se cítí před dalším zápasem, kdy jeho tým zavítá na hřiště prvního Dobronína a mnoho dalšího.

Rozhovor

Prožívám krásné sportovní období, říká ostrostřelec Luk Jan Hrdlička

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 01.10.2015 09:37 0

V posledních dvouch zápasech se mu povedlo vsítit hattrick. Nejdříve doma sestřelil Bedřichov a Luka díky němu vyhrála 3:1, a poté úřadoval v Havlíčkově Borové, kde připěl k vítězství svého týmu 4:1. I díky těmto dvoum velmi povedeným utkáním se s 12 góly vyhoupl na čelo tabulky střelců. Přesto všechno stále zůstává na zemi a staví úspěch týmu před svůj osobní. To je hráč Luk nad Jihlavou - Jan Hrdlička. Jak se teď cítí, jaká je nálada v týmu a mnoho dalšího zjistíte z našeho rozhovoru.

Rozhovor

Na penalty si věřím, říká ledečský Martin Nepovím - Hráč 7. kola

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 24.09.2015 13:39 0

Jako správný kapitán se ukázal v posledním zápase, šlágru kola a souboji o první místo s Dobronínem, kdy nejdříve s přehledem proměnil penaltu a chvíli na to vsítil i druhý gól svého týmu a táhl tak Ledeč k vítězství a prozatimnímu prvnímu místu v tabulce. Vedení ale jeho tým nakonec nedokázal udržet a odnesl si "pouze" jeden bod za remízu 2:2. Že se jeho týmu nepodařilo udžet vedení v tomto těžkém zápase, je ledečský kapitán, jak nám při rozhovoru sám prozradil, lehce zklamán. Jaký má ale jinak pocit z celkového průběhu soutěže, jak se cítí, jak vidí další zápas svého týmu a mnoho dalšího. Na všechny tyto otázky nám odpovídal tahoun Ledče - Martin Nepovím a my vám tento rozhovor přinášíme.

Rozhovor

Z pozice náhradního brankáře až na hráče kola

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 17.09.2015 22:59 0

I po 6. kole 1.A třídy skupiny A jste mohli hlasovat pro Hráče kola. Hlasy jsou sečteny a my už víme, že hráčem 6. kole je brankář Ledče nad Sázavou Josef Vitiska!! Tento, jinak bankovní analityk, žijící v Praze si zasloužil Vaše hlasy hlavně díky vychytané nule proti Havlíčkově Borové. První nula v sezńě a vítězství v naší anketě bylo pro ledečského strážce svatyně obzvláště sladké, protože, jak sám říká, poslední dva roky pouze zaskakuje za jinak jasnou jedničku v ledečské bráně - Tomáše Bezděka. Jaké jsou Josefovi bezprostřední pocity po vítězsvtí ankety? Jak se těší na příští zápas, kdy jeho tým čeká souboj o první místo s Dobronínem a na mnoho dalších otázek jsme se zeptali samotného Hráče kola a tento rozhovor přinášíme i Vám.

 

Rozhovor

Ždírecká posila Havlíčkovy Borové Michal Votava: Měl jsem obavy z toho, jak na nás budou kluci koukat

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 07.09.2015 22:29 0

Debutové divizní utkání v dresu Ždírce nad Doubravou mu nevyšlo zrovna podle jeho představ. Obdržel červenou kartu a následně jednozápasový distanc. O den dřívě však v barvách Havlíčkovy Borové zářil! Řeč je o Michalu Votavovi, třiadvacetiletém řízném beku TATRANU Ždírec nad Doubravou, který v rámci systému farem nastoupil do 4. kola I. A třídy sk. A v základní jedenáctce havlíčkoborovských. A byl to právě on, který za nelichotivého stavu 0:3 zavelel k poslednímu vzedmutí sil, když pět minut před koncem snížil na rozdíl jediné branky. Nechybělo mnoho a byl hrdina utkání, avšak jeho příležitost nejprve zneškodnil brankář hostů a následná dorážka domácích jen orazítkovala břevno. I přesto si začínající trenér malých Zbrojováků svým výkonem zasloužil místo v ideální sestavě, odkud ho následné hlasování vyneslo až k titulu Hráč 4. kola. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 2. kola Janem Bláhou

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 21.08.2015 10:41 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím ostrostřelec Ledče nad Sázavou, který zaznamenal v utkání s Pohledem čtyři branky a výrazně se tak podílel na vysoké výhře svého týmu.  Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. (pozn.red. - Jan Bláha v černém dresu v souboji s Josefem Eisem)

Rozhovor

Se sedmým místem jsme spokojeni, tvrdí věžnický zadák Mottl

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 23.06.2015 09:42 0

V posledním utkání sezony fotbalisté Věžnice uhráli na svém hřišti cennou remízu s na jaře rozjetou Polnou B. Ke kýženému bodu pomohl svým perfektním výkonem i věžnický zadák Pavel Mottl. Ten byl následně fanoušky zvolen hráčem 26. kola I. B třídy sk. A a my jsme ho pro vás vyzpovídali. 

Rozhovor

Jakub Mišovic: Sezonu musíme nějak dokončit a soustředit se na tu další

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 11.06.2015 23:01 0

V utkání s Pohledem se Jakub Mišovic prosadil hned třikrát a postaral se tak o to, že se svými spoluhráči nadělili pohledským fobtalistům neoblíbeného bůra. Leštinský forvard, který je milovníkem rybaření, v rozhovoru zhodnotil končící sezonu a těší se na zasloužený odpočinek u vody. "S přítelkyní už máme naplánováno, že po sezoně pojedeme k vodě a spojíme příjemné s užitečným, kdy si odpočineme a já mohu být u vody."

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 24.kolo Vysočina | 1.A třída sk. A, 2014-2015

 Vysočina | 1.A třída sk. A
Vysočina 05.06.2015 09:14 0

Pátým pacovským fotbalistou v řadě, který zvítězil v našem pravidelném hlasování o hráč kola, se stal Radek Vítamvás. Forvard Slavoje Pacov se ve víkendovém utkání proti Bedřichovu dvakrát prosadil a velkým dílem tak přispěl k přesvědčivé výhře 4:0. První poločas orámoval brankami v 1. a 44. minutě, čímž nejprve otevřel a následně uzavřel skóre utkání. Pacov totiž Bedřichovu všechny čtyři branky stačil nasázet již v první půli a druhé děství se poté již dohrávalo pouze z povinnosti. Radek Vítamvás zvítězil rekorním rozdílem, když získal 89% všech zaslaných hlasů, a vy si nyní můžete přečíst, jak jsme ho vyzpovídali. 

Celkový počet článků: 15

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Sokol Pohled 9 31:13 24
2 TJ Slavoj Pacov 9 23:9 19
3 TJ Sokol Štoky 9 30:18 18
4 TJ Sokol Mírovka 9 27:23 16
5 FK Bohemia Světlá nad Sázavou 9 16:23 15
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jan Žíla 13
2 Daniel Žáček 7
3 Jakub Šimek 6
4 Martin Venc 6
5 Roman Němec 6
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Jiří Klik 29 59% 1
2 Venca Likeš 28 57% 0
3 Petr Kříž 25 51% 1
4 Jana Vencova 23 41% 0
5 Radek Hruška 22 44% 0
Zobrazit celou tabulku