EXPERT TIP - 2.kolo Divize A, 2024-2025

Datum kola: 17.8.2024

0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. V pátek 16.8. nám od 18 hodin startuje 2. kolo divize skupina A, chcete- li 4. liga skupina A a natipuje nám ho kanonýr, který hraje za FK Králův Dvůr, Daniel Černý.

Daniel Černý

Daniel Černý (30) fotbalem začal na Petříně Plzeň ve 4 letech. V žákovské kategorii se přesunul do Viktorie Plzeň, kde vydržel až do mužů. V dorostu prošel mládežnickými reprezentacemi a podíval se i na Mistrovství Světa U-17 v roce 2011 v Mexiku. Za A tým Viktorie Plzeň odehrál na podzim roku 2012 jediný ligový zápas (pár minut proti Jihlavě) a díky tomu mohl po konci sezóny 2012/13 slavit s týmem mistrovský titul. Poté byl poslán na několik hostování: Viktoria Žižkov, Třinec, Vyšehrad a nakonec zakotvil v Domažlicích, kde strávil pěkné roky. Před 2 lety, kdy neměl úplně herní vytížení, které si představoval, šel do Robstav Přeštice. Jeho poslední štace je momentálně Králův Dvůr, kam přišel v zimě v loňské sezóně. Na jaře loňské sezóny vstřelil v utkání proti FC Viktoria Plzeň B gól z vlastní poloviny, který obletěl sociální sítě a Vy si ho můžeze vychutnat zde: gól Daniela Černého

Tip experta: 1 70 - 13 - 17 %