Fortuna přála dalším tipérům, kteří za přesné tipy získávají cenu!

0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

Co týden, to dva tisíce pro naše nejúspěšnější tipéry! Taková je odměna od sázkové kanceláře Fortuna pro tipéry fotbalunas.cz, kteří prokáží za každé hrací kolo největší přehled a v jakékoliv soutěži České republiky odešlou v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chceš zvýšit svou šanci? Tak tipuj v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Protože Fortuna Ti přeje! Že ještě nemáš účet u Fortuny a chceš se soutěže o ceny účastnit. Tak se zaregistruj přes tento odkaz!

 

V tiplize fotbalunas.cz se hraje každý týden o kredity k sázení u sázkové kanceláře Fortuny! Než vyplníte a odešlete své tipy na našem webu, ujistěte se, že již máte platnou registraci u Fortuny. Pokud ještě nemáte sázkařský účet u Fortuny, musíte se zaregistrovat přes tento odkaz! Tipovat následně můžete na fotbalunas.cz jako registrovaný uživatel výsledky všech soutěží České republiky a když se vám zadaří, kredity od Fortuny budou vaše!

 

Výhry získá každý týden sedm tipérů, kteří odešlou na fotbalunas.cz tiket k jakékoliv fotbalové soutěži České republiky, od první ligy třeba až po IV. třídy, v němž správně odhadnou výsledky všech zápasů. Výherci budou seřazeni dle počtu uhodnutých zápasů (v některých soutěžích se hraje v rámci jednoho kola osm zápasů, v jiných sedm, šest atd.). V případě rovnosti počtu uhodnutých zápasů v rámci bezchybného tiketu bude rozhodovat dřívější čas odeslání tiketu na fotbalunas.cz. V rámci soutěže lze vyhrát pouze jednou.

 

 

Víte, že nyní můžete u Fortuny získat po registraci až 6000 Kč na první sázky? Stačí se zaregistrovat a poznat, že Fortuna ti přeje!

 

Protože tentokrát se nenašlo tolik bezchybných tipérů, kteří dosud nebrali některou z cen, dostalo se i na nejlepší tipéry s jednou chybou.

 

VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ – KREDITY K SÁZENÍ NA FORTUNĚ:

1. místo – 500 Kč Václav Jelínek (7 zápasů z 7, tiket odeslán 7.11., 10:03)

2. - 4. místo – 300 Kč - Jaroslav Feciškanin (7 zápasů z 7, tiket odeslán 7.11., 22:08), Adam ProcházkaJaroslav Knechtl

5. - 7. místo – 200 Kč - Jiří Chlup, Ladislav BeranTony Tony (všichni 7 z 8)

 

Výherce žádáme, ať se ozvou na e-mail info@fotbalunas.cz a doloží požadované informace pro předání výhry.

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou