HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec má s Milínem našlápnuto do divize. Kdo další se ukázal?

0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Ferenc Róth je bývalým profíkem, který sbíral prvoligové starty v Plzni, Slovácku či Bohemce, nejvyšší soutěž hrál i v rodném Maďarsku. Teď ve 44 letech válí ve III. třídě na Šumavě za Železnou Rudu a při výhře 8:3 nad Ježovy se trefil rovnou šestkrát. Tabulku střelců soutěže vede Róth s 25 góly.

 

Václav Kadlec hraje po konci profesionální kariéry za Milín a vypadá to, že příští rok ho čeká přesun do divize - Milín jasně vládne tabulce. Kadlec je s deseti góly druhým nejlepším kanonýrem krajského přeboru, o víkendu se radoval z hattricku do sítě Poříčan.

 

Radim Holub (47 let) hraje za Dřenice, naposledy dal dvě branky a i on je druhým nejlepším střelcem soutěže (15 branek).

 

Martin Klein hrával za Teplice či Spartu, teď ho mohou fanoušci vidět v dresu Blučiny v okresním přeboru na Brněnsku. Židlochovicím dal dvě branky, ale k bodů, to týmu nepomohlo.

 

Jiří Novotný byl u velkého obratu své Olympie HK, když v 80. minutě za stavu 0:2 zavelel svým gólem do útoku. A za čtyři minuty už hosté vedli na hřišti Vysoké B 3:2! Jednou se střelecky prosadili i Ladislav Volešák (Hradištko), Tomáš Okleštěk (Moravské Knínice), Zbyněk Pospěch (Mokré Lazce), Tomáš Klinka (Vestec) a Lukáš Magera (Poděbrady).

 

Žlutou kartou byl napomínán Petr Švancara (Střelice), Mario Holek (Rajhradice) nebo třeba Lukáš Hartig (Veletov).


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou