Jiří Novotný
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Sokol Zlatníky |
| 2025-2026 | SK Modřany |
| 2024-2025 | TJ Sokol Jeneč |
| 2023-2024 | FC Olympia Hradec Králové |
| 2022-2023 | SK Olympie Dolní Břežany |
| 2021-2022 | SK Rakovník |
| 2021-2022 | FK Kralupy 1901 |
| 2014-2015 | TJ Viktoria Vestec |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Čisovice - Zlatníky | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Zlatníky - Psáry B | 1:7 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Vestec B - Zlatníky | 8:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.09. 17:00 | Zlatníky - Hradištko | 1:8 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Holubice - Zlatníky | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Zlatníky - Kosoř B | 7:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Horoměřice - Zlatníky | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Zlatníky - Dobřichovice | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:30 | Zlatníky - Choteč | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Zlatníky - Povltavská FA C | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Jílové - Zlatníky | 4:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 19 | 1710 (ø 90,00) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 8 (ø 0,34) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 13 | 1076 (ø 82,76) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 14 | 1215 (ø 86,78) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 12 | 545 (ø 45,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 4 | 328 (ø 82,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 5 | 434 (ø 86,80) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 13 | 1160 (ø 89,23) | 1 (ø 0,07) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 7 | 617 (ø 88,14) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 27 | 2397 (ø 88,77) | 2 (ø 0,07) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 5 (ø 0,38) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 29 | 2577 (ø 88,86) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 10 | 798 (ø 79,80) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 3 (ø 0,11) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 23 | 2070 (ø 90,00) | 7 (ø 0,30) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 3 | 250 (ø 83,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




