Tipovali jste výsledky v jakékoliv soutěži? Možná právě vy jste vyhráli cenu od Fortuny!

0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

Co týden, to dva tisíce pro naše nejúspěšnější tipéry! Taková je odměna od sázkové kanceláře Fortuna pro tipéry fotbalunas.cz, kteří prokáží za každé hrací kolo největší přehled a v jakékoliv soutěži České republiky odešlou v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chceš zvýšit svou šanci? Tak tipuj v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Protože Fortuna Ti přeje! Že ještě nemáš účet u Fortuny a chceš se soutěže o ceny účastnit. Tak se zaregistruj přes tento odkaz!

 

V tiplize fotbalunas.cz se hraje každý týden o kredity k sázení u sázkové kanceláře Fortuny! Než vyplníte a odešlete své tipy na našem webu, ujistěte se, že již máte platnou registraci u Fortuny. Pokud ještě nemáte sázkařský účet u Fortuny, musíte se zaregistrovat přes tento odkaz! Tipovat následně můžete na fotbalunas.cz jako registrovaný uživatel výsledky všech soutěží České republiky a když se vám zadaří, kredity od Fortuny budou vaše!

 

Výhry získá každý týden sedm tipérů, kteří odešlou na fotbalunas.cz tiket k jakékoliv fotbalové soutěži České republiky, od první ligy třeba až po IV. třídy, v němž správně odhadnou výsledky všech zápasů. Výherci budou seřazeni dle počtu uhodnutých zápasů (v některých soutěžích se hraje v rámci jednoho kola osm zápasů, v jiných sedm, šest atd.). V případě rovnosti počtu uhodnutých zápasů v rámci bezchybného tiketu bude rozhodovat dřívější čas odeslání tiketu na fotbalunas.cz. V rámci soutěže lze vyhrát pouze jednou.

 

 

Víte, že nyní můžete u Fortuny získat po registraci až 6000 Kč na první sázky? Stačí se zaregistrovat a poznat, že Fortuna ti přeje!

 

VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ – KREDITY K SÁZENÍ NA FORTUNĚ:

1. místo – 500 Kč Miroslav Liška (7 zápasů z 7, tiket odeslán 1.11., 11:48)

2. - 4. místo – 300 KčKarel Chovánek (7 zápasů z 7, tiket odeslán 25.10., 17:29), František Smolík, Petr Kobza

5. - 7. místo – 200 Kč - Tomáš Brazda, Petr Pecina, Radim Synek (všichni 6 zápasů ze 6, seřazeni dle data odeslání tiketu)

 

Výherce žádáme, ať se ozvou na e-mail info@fotbalunas.cz a doloží požadované informace pro předání výhry.

 

Všichni uživatelé, kteří v minulém kole odeslali na fotbalunas.cz bezchybný tiket v některé ze soutěží České republiky:

Miroslav Liška

Radim Mudrik

Karel Chovánek

František Smolík

Petr Kobza

Tomas Brazda

Petr Pecina

Radim Synek

Tomáš Novotný

Petr Chovánek

Libor Kukla

Venca Likeš

Pavel Žatečka

Jiří Klik

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou