Přispívejte nebo tipujte na fotbalunas.cz a získejte jednu z nachystaných cen!

0

Registrovaní uživatelé, kteří nám nasdílí své fotografie, reportáž nebo třeba hodnocení, se mohou těšit na atraktivní ceny od Telly a od Pivovarů Lobkowicz. Opět je v běhu soutěž o hodnotné ceny pro všechny zvolené výherce z HISENSE sestav kol! A do třetice můžete vyhrát i díky naší tipovačce, za bezchybný tiket můžete získat cenu od sázkové kanceláře Fortuna.

1. SOUTĚŽ - ZASÍLÁNÍ OBSAHU

Na tři kliknutí máte jako registrovaný uživatel na fotbalunas.cz možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, reportáže nebo třeba vaše hodnocení zápasů, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu (více zde). A pozor! Máte šanci získat za svou aktivitu atraktivní odměnu od Telly - a to v podobě ročního předplatného internetové televize Telly

  

VYHRAJTE ROČNÍ SMLOUVU OD TELLY NA DOMA I DO KLUBOVNY

O co tedy hrajete, když nám pošlete výše uvedený obsah? Je to Roční předplatné balíčku "Sport" v rámci internetové TV. Navíc můžete připojit až čtyři zařízení současně, není tedy problém sledovat sportovní přenosy ve vaší fotbalové hospůdce, klubovně a zároveň i doma.

 

Sledujte perfektně vyladěnou sportovní nabídku v HD kvalitě s množstvím televizním programů. Nalaďte se na ty nejlepší sportovní zážitky. Sledujte ostré bitvy v UFC, fotbalová dramata v Champions League, německé Bundeslize, španělské LaLize, italské Serii A nebo francouzské Ligue 1.

 

SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

Platí jednoduché pravidlo, díky kterému svojí šanci na výhru můžete snadno znásobit. Fotogalerie nebo další obsah můžete poslat z libovolného množství zápasů, které se v daném měsíci hrají kdekoliv po celé ČR. Nemusíte se tak omezovat jen na zápasy vašeho týmu. A v jakých kategoriích se můžete zapojit do soutěže?

 

Kategorie č. 1)  Pošlete na fotbalunas.cz jako registrovaný uživatel fotogalerii k zápasu (za galerii se počítá alespoň 10 neopakujících se fotek ze soutěžního utkání, které zachycují primárně dění na hřišti).

 

Kategorie č. 2)  Pošlete reportáž ze zápasu (minimum je 300 znaků, text musí být psaný pokud možno objektivně a popisnou formou. Osobní názory a vyjádření v reportáži uvádějte formou citace osoby, která je poskytla)

 

Kategorie č. 3)  Pošlete ohlas k zápasu (citace názoru trenéra, vedoucího mužstva nebo například kapitána)

 

Kategorie č. 4)  Ohodnoťte na fotbalunas.cz jednotlivé zápasy (zajímají nás především výkony rozhodčích, ale také úroveň zápasu a výkony jednotlivých hráčů. Počítat se budou pouze přispěvky s krátkým slovním hodnocením výkonu rozhodčího – proč dáváte a jakou známku. Nebojte se rozhodčího pochválit za skvěle odřizené utkání. Redakce si vyhrazuje právo vyřadit z losování hodnocení, která budou evidentně napravdivá, nebo bez zjevné snahy o objektivitu.)

 

CENY

Za první a druhou kategorii z výše uvedených čtyř aktivit na fotbalunas.cz budeme za měsíc říjen ve spojení s listopadem vyhlašovat dva vylosované výherce předplatného Telly (jednoho z každé kategorie), kteří se daným způsobem v předmětném měsíci na fotbalunas.cz zapojí.

 

Za třetí a čtvrtou kategorii to bude vždy jeden vylosovaný výherce dohromady, který se může těšit na voucher na odběr zboží od od Pivovary Lobkowicz. 

 

 Výherce oznámíme vždy v článcích na webu.

  

Tak do toho, těšíme se na vaše příspěvky a hodnocení utkání!

 

2.  SOUTĚŽ S TIPOVAČKOU 

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňujeme. Každý, kdo odešle bezchybný expert tip, se dostává do týdenního slosování o ceny od Fortuny! 

 

3. SOUTĚŽ - CENY PRO HRÁČE KOLA OD SPOLEČNOSTI HISENSE

Výherci Hisense hráče kola a nejaktivnější přispěvovatelé na webu získají odměny za 200 tisíc korun. Jak parádní ceny od Hisense na fotbalunas.cz vyhrát? Protože se Hisense stal oficiálním partnerem oblíbených Sestav kola (a rovněž Sestav roku a Sestav podzimu), právě jejich vítězové se mohou těšit v průběhu celého roku 2023 na hodnotné ceny. Už na jaře jsme z vítězů sestav kola losovali výherce, na které čekaly nadupané 4K televize. Je tu tedy další motivace se do sestavy kola nejen dostat, ale také vyhrát hlasovaní. Řekněte fanouškům v klubu, že Hisense a fotbalunas.cz budou rozdělovat parádní ceny a že se tedy vyplatí třeba o takovou televizi v hlasování rozhodně zabojovat. Do klubovny či fotbalové šatny se nová QLED televize nebo pořádné ozvučení vždycky hodí. 

 

Hisense se zároveň stal prvním partnerem konceptu odměn za aktivity na webu fotbalunas.cz. A to znamená další balík cen, které na vás čekají. Televize, soundbary a jiné elektronické spotřebiče můžete vyhrát tedy nejen jako hráč kola, ale také se k nim přiblížit svojí aktivitou na webu.

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou