A pak že nejde zakopnout penaltu! Lafatův tým předvedl gesto fair-play

0

Olešník v krajském přeboru Jihočeského kraje nesouhlasil s nařízením penalty ve svůj prospěch a Robert Szó desítku schválně neproměnil.

Olešník byl na půdě Jankova velkým favoritem utkání. A velmi rychle mohl jít do vedení. Ve 3. minutě se po souboji gólmana Jana Komárka s Lukášem Vojtou totiž pískala penalta. Exekutor Robert Szó spolu se spoluhráči ale uznali, že šlo z pozice brankáře o čistý zákrok a penaltu úmyslně zakopl.

 

 

Pokud tedy někdo po nedávné Patákově kauze argumentoval tím, že není úlohou hráče, aby napravoval nepovedené rozhodnutí sudího, Szó a spol. mu ukázali, že to jde a že to je ve prospěch hry. Olešník nakonec díky brankám ve druhém poločase zvítězil přesvědčivě 3:0, jednu z branek vstřelil David Lafata. Ze zápasu jsme přinesli reportáž a fotogalerii.

 

A perličkou je i, že k tomuto gestu fair-play došlo právě v Jankově. Právě tento klub se minulý ročník zasloužil na jihu Čech o kauzu roku, kdy utkání se Semicemi v jeho prospěch skandálně ovlivnila trojice rozhodčích.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou