HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec už pálí ostrými za Milín, Lafata hráčem zápasu

0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Začněme pohledem na to, jak se dařilo bývalým sparťanům. David Lafata skóroval v krajském přeboru hned dvakrát za jihočeský Olešník, z jeho utkání přinášíme reportáž. Druhou branku v sezóně vstřelil na stejné úrovni, jen ve Středočeském kraji, Václav Kadlec. A že to byla pořádně důležitá trefa, v 94. minutě totiž rozhodl o výhře svého Milína nad Velimí 4:3. Sedmačtyřicetiletý Radim Holub nastřílel hattrick za Dřenice v okresním přeboru při výhře 4:1.

 

Rovnou čtyři góly dali exligisté Tomáš Janíček (Veselá) a Tomáš Okleštěk (Mor. Knínice).

 

Po dvou gólech dal Zbyněk Pospěch, Lukáš Železník, Peter GrajciarMichal Ordoš a Richard Kalod.

 

Jednou se trefili Jaroslav Černý, Tomáš Vlasák, Tomáš Čížek, Lukáš MageraPetr Jiráček a Jan Rezek.

 

 

 

 

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou