NEJ VÍKENDU: Pět červených karet v zápase o záchranu i famózní obraty skóre

1

Co zajímavého se událo o víkendu na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je za víkend králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou

DEBAKLY VÍKENDU

DOMA:

17:1  FK Ostrov B - FC Cheb (I.A třída Karlovarský kraj)

17:1 TJ Sokol Daleké Dušníky B - Litavan Bohutín B  (III. třída Příbram)

VENKU:

0:15 SK Koloděje nad Lužnicí - TJ Mokré (III. třída České Budějovice)

DIVOČINY VÍKENDU

5 ČERVENÝCH KARET

Drama na Olešné! V zápase o záchranu padlo pět červených karet. A my jsme ze zápasu nabídli fotky, reportáž i ohlasy z obou táborů.

Výhru Jiskry Domažlice v ČFL doprovodilo 16 udělených karet

Jiskra Domažlice se stala mistrem ČFL. Její radost odšpuntovala výhra nad Duklou Praha B. Tu zajistil v 91. minutě Černý a obrovská radost hostujících hráčů byla posléze krocena jen za pomoci žlutých karet.

OBRAT VÍKENDU

Mšené Lázně prohrávaly v 51. minutě už 5:2, nakonec ale dokázaly s Rovným B otočit na 6:5!

Stejně tak ztratily zápas i Skorotice (III. třída Ústí nad Labem). Vedly 5:2, ale nakonec Brná B zvítězila 8:5.

A do třetice - utkání Horní Vltavice a Vacova C. Domácí vedli po půli 5:2, vacovské céčko vyhrálo 6:5.

A hned o čtyři branky už ve 25. minutě prohrávaly Semice v I.B sk. C Středočeského kraje. Na domácí by v té chvíli nikdo nevsadil, hráči hostujících Milovic už se asi viděli na cestě domů se třemi body. Pak se ale Semičtí probudili a v nastavení korunovali úspěšnou stíhací jízdu vítězným gólem na 5:4!

PŘESTŘELKA VÍKENDU

Zápas TJ Svádov-Olšinky - SK Dobkovice skončil výsledkem 11:5.

STŘELEC VÍKENDU -  7 BRANEK

Václav Jelínek (Králova Lhota/Mirovice B) zazářil sedmi góly při demolici týmu ze Záhoří. Domácí vyhráli 11:0!