NEJ VÍKENDU: Divoký výsledek 16:6 a obrozený střelec - dosud čekal na gól, nyní jich dal rovnou sedm!

0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

DEBAKLY VÍKENDU

16:1 Horní Heršpice - SK Chrlice

Vůbec nejvyšší výhru týdne zaznamenaly Horní Heršpice v okresním přeboru Brno-město.

16:6 TJ Sokol Obrnice B - FK Havraň

22 branek v zápase, tedy každou čtvrtou minutu gól – tomu už se dá říkat zápas, u kterého se diváci nenudili, ne?

1:14 Bílý Potok - Habartice

Poslední tým tabulky na třetí Habartice absolutně nestačil a doma utrpěl ostudný debakl.

NÁVŠTĚVA VÍKENDU – 913 diváků

Na zápas MSFL mezi Frýdkem-Místkem a Líšní přišla návštěva, která se blížila tisícovce.

KANONÝR VÍKENDU - 7 GÓLŮ

Jiří Mentlík z týmu Obrnice B při již zmiňovaném zápase s Havraní zaznamenal rovnou 7 gólů a je tak střeleckým králem týdne. Mentlík přitom do tohoto zápasu v soutěži neskóroval ani jedinkrát v sezóně!

PŘESTŘELKY VÍKENDU

8:7 - Patnáct gólů, přesto o výhře rozhodl jediný

Až do poslední vteřiny byli napjatí fanoušci domácího radnického béčka, to ale nakonec náskok v zápase proti Cheznovicím uhájilo.

6:6 - Císař versus Hodzic

Zápas TJ SOKOL Radostín nad Oslavou - TJ Sokol Křoví se změnil v souboj dvou střelců, oba nakonec posbírali po čtyřech gólech. Pavel Císař se vždy trefil, aby na jeho trefu brzy odpověděl Dino Hodzic.

DIVOČINA VÍKENDU - 4 ČERVENÉ KARTY

Ve dvou utkáních na území České republiky rozhodčí čtyřikrát vylučovali. Po situaci v 85. minutě zápasu Sokol Tuchořice - FK Chlumčany a pěstním souboji hráčů poslal sudí čtveřici hříšníků pod sprchy najednou, v zápase nymburské III. třídy Bobnice– Křinec vyházel rozhodčí hráče hezky postupně.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.