22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Brankové hody v Radostíně!

36

Dvanáct branek padlo v Radostíně, kde hrálo Křoví. Císař a Hodžič vstřelili po čtyřech brankách svého týmu.

V prvním poločase padlo šest branek

Za chladného počasí se v Radostíně utkali domácí, kterým se na jaře moc nedaří a Křoví, které patří dlouhodobě k celku, kdy v jeho zápasech pádá velké množství branek. V Radostíně byl k vidění zápas,který spíše než mistrovské utkání,připomínal přátelák.Hráči na obou stranách preferovali útočnou hru se spoustou šancí a s bráněním si víceméně hlavu nelámali.Hned v úvodu utkání dostali domácí šanci pokutového kopu,ve kterém Císař nezaváhal. Za necelých sedm minut zvýšil opět Císař.Domácí si v té chvíli mysleli,že soupeř už je poražen.Křoví však ukázalo,že góly umí také střílet.V rozmezí dvou minut srovnal Hodžič.Deset minut nato poslal Křoví do vedení Logara. Za domácí do poločasu srovnával Večeřa.

Brankové hody pokračovaly i ve druhé půli

Druhá půle se nesla ve stejném "bláznivém" duchu.V 60.minutě dával na 4:3 Císař.Na 5:3 navýšil Večeřa.Poté se ke slovu dostal Hodžič a korigoval na 5:4.Domácí brankou v tu chvíli čtyřgólového Císaře opět navýšili skóre na 6:4.Bohužel svou nedisciplivaností a netaktickou hrou o svůj náskok přišli,kdy v 90.minutě srovnával na konečných 6:6,také čtyřgólový Hodžič.Příští kolo hostí Radostín celek Santusu Jívoví. Na Křoví čeká v domácím prostředí poslední celek tabulky Ujčov a očekává se opět spousta branek na obou stranách.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek: Hráči na obou stranách dnes preferovali útočnou hru se spoustou šancí a s bráněním si hlavu nelámali.Výsledkem je dvanáct branek na obou stranách a asi zasloužená remíza.