Středočeský | Kolín | Okresní přebor
2023-2024
-
Cerhenice - Č. Pečky 34-33-33 % 5:2 (2:1) 19.08. 17:00 -
Libodřice - Č. Brod B 33-11-56 % 0:5 (0:1) 19.08. 10:15 -
Velký Osek - Krakovany 22-11-67 % 1:3 (1:0) 19.08. 17:00 -
N. Ves - Tuchoraz 67-0-33 % 2:3p. (2:2) 19.08. 17:00 -
Štítarský SK - Polepy 67-0-33 % 4:3 (3:1) 19.08. 17:00 -
Nučice - Zásmuky 45-11-44 % 1:4 (0:3) 20.08. 17:00 -
Kouřim - Ratboř 89-0-11 % 2:3p. (1:0) 20.08. 17:00
-
Ratboř - N. Ves 100-0-0 % 5:0 (2:0) 26.08. 17:00 -
Libodřice - Štítarský SK 60-10-30 % 6:2 (3:0) 26.08. 17:00 -
Krakovany - Tuchoraz 90-10-0 % 0:1 (0:0) 26.08. 17:00 -
Č. Pečky - Nučice 40-10-50 % 1:2 (0:1) 26.08. 17:00 -
Zásmuky - Č. Brod B 50-10-40 % 0:1p. (0:0) 26.08. 17:00 -
Velký Osek - Cerhenice 50-10-40 % 4:3 (0:1) 26.08. 17:00 -
Polepy - Kouřim 30-10-60 % 1:2p. (1:1) 27.08. 17:00
-
Č. Brod B - Č. Pečky 92-0-8 % 4:0 (2:0) 19.09. 17:00 -
Cerhenice - Krakovany 25-0-75 % 1:2 (1:0) 02.09. 17:00 -
N. Ves - Polepy 8-42-50 % 4:3 (2:1) 02.09. 17:00 -
Štítarský SK - Zásmuky 0-8-92 % 2:4 (0:1) 02.09. 17:00 -
Tuchoraz - Ratboř 25-25-50 % 3:2p. (0:2) 03.09. 17:00 -
Nučice - Velký Osek 92-8-0 % 2:3p. (0:2) 03.09. 17:00 -
Kouřim - Libodřice 75-8-17 % 1:2 (0:2) 03.09. 14:00
-
Krakovany - Ratboř 73-0-27 % 0:2 (0:2) 09.09. 17:00 -
Libodřice - N. Ves 100-0-0 % 4:2 (3:0) 09.09. 17:00 -
Zásmuky - Kouřim 91-9-0 % 3:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Cerhenice - Nučice 64-9-27 % 1:5 (0:3) 10.09. 17:00 -
Č. Pečky - Štítarský SK 18-9-73 % 2:1 (1:1) 09.09. 17:00 -
Velký Osek - Č. Brod B 18-0-82 % 3:2p. (1:0) 09.09. 17:00 -
Polepy - Tuchoraz 9-36-55 % 1:4 (0:1) 10.09. 17:00
-
Ratboř - Polepy 100-0-0 % 1:2p. (0:1) 16.09. 16:30 -
Č. Brod B - Cerhenice 89-11-0 % 12:2 (5:2) 16.09. 16:30 -
N. Ves - Zásmuky 0-0-100 % 2:5 (2:3) 16.09. 16:30 -
Štítarský SK - Velký Osek 67-11-22 % 6:5 (2:3) 16.09. 16:30 -
Tuchoraz - Libodřice 56-33-11 % 2:3p. (1:1) 17.09. 16:30 -
Nučice - Krakovany 78-11-11 % 3:2 (2:1) 17.09. 16:30 -
Kouřim - Č. Pečky 100-0-0 % 1:2p. (1:1) 17.09. 16:30
-
Libodřice - Ratboř 50-30-20 % 4:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
Krakovany - Polepy 100-0-0 % 3:4 (2:3) 23.09. 16:30 -
Zásmuky - Tuchoraz 90-0-10 % 1:2 (1:1) 23.09. 16:30 -
Č. Pečky - N. Ves 70-30-0 % 0:1 (0:0) 23.09. 16:30 -
Cerhenice - Štítarský SK 10-20-70 % 2:7 (1:3) 23.09. 16:30 -
Velký Osek - Kouřim 60-10-30 % 5:0 (2:0) 23.09. 16:30 -
Nučice - Č. Brod B 30-0-70 % 0:2 (0:0) 24.09. 15:00
-
Č. Brod B - Krakovany 89-0-11 % 7:1 (3:1) 30.09. 16:30 -
Ratboř - Zásmuky 33-22-45 % 0:2 (0:1) 30.09. 16:30 -
Štítarský SK - Nučice 78-0-22 % 1:3 (0:1) 30.09. 16:30 -
N. Ves - Velký Osek 11-22-67 % 2:1 (1:0) 30.09. 16:30 -
Kouřim - Cerhenice 89-0-11 % 10:2 (5:1) 01.10. 16:30 -
Polepy - Libodřice 11-0-89 % 3:1 (1:1) 01.10. 16:30 -
Tuchoraz - Č. Pečky 89-0-11 % 2:1 (1:1) 01.10. 16:30
-
Zásmuky - Polepy 100-0-0 % 3:0 (1:0) 07.10. 10:15 -
Č. Brod B - Štítarský SK 100-0-0 % 3:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
Cerhenice - N. Ves 9-0-91 % 2:1 (2:0) 07.10. 16:00 -
Č. Pečky - Ratboř 36-9-55 % 3:4p. (2:1) 07.10. 16:00 -
Krakovany - Libodřice 18-18-64 % 3:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
Velký Osek - Tuchoraz 36-0-64 % 4:3 (3:0) 07.10. 16:00 -
Nučice - Kouřim 82-0-18 % 4:2 (1:1) 08.10. 16:00
-
Libodřice - Zásmuky 0-27-73 % 2:3p. (1:2) 14.10. 15:30 -
Ratboř - Velký Osek 82-9-9 % 5:1 (3:1) 14.10. 15:30 -
N. Ves - Nučice 0-18-82 % 1:3 (1:2) 14.10. 15:30 -
Štítarský SK - Krakovany 73-0-27 % 7:1 (2:0) 14.10. 15:30 -
Kouřim - Č. Brod B 9-0-91 % 2:8 (1:2) 15.10. 15:30 -
Polepy - Č. Pečky 82-9-9 % 2:4 (2:3) 15.10. 15:30 -
Tuchoraz - Cerhenice 91-9-0 % 11:0 (5:0) 15.10. 15:30
-
Cerhenice - Ratboř 8-0-92 % 0:7 (0:4) 21.10. 15:30 -
Č. Pečky - Libodřice 25-0-75 % 4:5 (0:4) 21.10. 13:00 -
Č. Brod B - N. Ves 92-0-8 % 3:1 (1:1) 21.10. 15:30 -
Krakovany - Zásmuky 17-8-75 % 0:8 (0:2) 21.10. 15:30 -
Velký Osek - Polepy 67-8-25 % 2:1p. (0:0) 21.10. 15:30 -
Štítarský SK - Kouřim 100-0-0 % 6:1 (2:0) 21.10. 15:30 -
Nučice - Tuchoraz 58-17-25 % 0:2 (0:2) 22.10. 15:30
-
Zásmuky - Č. Pečky 100-0-0 % 9:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Ratboř - Nučice 45-22-33 % 2:1 (2:1) 28.10. 14:30 -
Libodřice - Velký Osek 100-0-0 % 9:1 (4:1) 28.10. 14:30 -
N. Ves - Štítarský SK 0-11-89 % 4:1 (3:1) 28.10. 14:30 -
Polepy - Cerhenice 90-10-0 % 3:1 (2:0) 29.10. 14:30 -
Kouřim - Krakovany 80-0-20 % 5:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Tuchoraz - Č. Brod B 0-10-90 % 2:1p. (1:1) 29.10. 14:30
-
Č. Pečky - Krakovany 58-17-25 % 0:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Č. Brod B - Ratboř 84-8-8 % 2:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Cerhenice - Libodřice 8-0-92 % 3:7 (1:5) 04.11. 14:00 -
Velký Osek - Zásmuky 8-8-84 % 3:4 (2:1) 18.11. 13:30 -
Štítarský SK - Tuchoraz 17-25-58 % 2:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
Nučice - Polepy 92-0-8 % 3:0 kont. 05.11. 14:00 -
Kouřim - N. Ves 75-0-25 % 5:1 (1:0) 05.11. 14:00
-
Ratboř - Štítarský SK 38-0-62 % 1:4 (0:1) 11.11. 14:00 -
Libodřice - Nučice 62-0-38 % 6:3 (2:2) 11.11. 14:00 -
Krakovany - N. Ves 87-0-13 % 2:1p. (1:1) 11.11. 14:00 -
Č. Pečky - Velký Osek 25-13-62 % 2:1 (1:1) 11.11. 14:00 -
Zásmuky - Cerhenice 87-13-0 % 15:1 (9:1) 11.11. 11:00 -
Tuchoraz - Kouřim 87-0-13 % 3:1 (0:1) 11.11. 11:00 -
Polepy - Č. Brod B 0-0-100 % 0:7 (0:4) 11.11. 10:15
-
N. Ves - Ratboř 36-9-55 % 1:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Štítarský SK - Libodřice 36-0-64 % 1:2p. (0:0) 23.03. 15:00 -
Č. Brod B - Zásmuky 73-9-18 % 1:4 (1:2) 23.03. 15:00 -
Cerhenice - Velký Osek 18-9-73 % 1:11 (1:8) 23.03. 15:00 -
Nučice - Č. Pečky 73-9-18 % 2:1p. (0:0) 24.03. 15:00 -
Tuchoraz - Krakovany 73-0-27 % 0:2 (0:1) 24.03. 15:00 -
Kouřim - Polepy 100-0-0 % 4:1 (1:0) 24.03. 15:00
-
Krakovany - Cerhenice 100-0-0 % 30.03. 16:30 -
Libodřice - Kouřim 89-0-11 % 30.03. 16:30 -
Ratboř - Tuchoraz 44-0-56 % 30.03. 16:30 -
Zásmuky - Štítarský SK 100-0-0 % 30.03. 16:30 -
Č. Pečky - Č. Brod B 22-0-78 % 30.03. 16:30 -
Velký Osek - Nučice 56-11-33 % 30.03. 16:30 -
Polepy - N. Ves 78-0-22 % 31.03. 16:30
Rozhovory
- Hrát pod trenérem Radou byla nezapomenutelná zkušenost, vzpomíná Hráč kola Lukáš Martínek ze Zásmuk
- Podpora fanoušků pro nás hodně znamená, říká Hráč kola Milan Navrátil z Kouřimi
- Zásmuky žijí fotbalem, pochvaluje si Hráč kola Ondřej Jahoda
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Zásmuky | 14 | 64:16 | 36 |
2 | SK Český Brod B | 14 | 57:15 | 34 |
3 | FK Libodřice | 14 | 49:32 | 29 |
4 | FC Tuchoraz | 14 | 36:19 | 28 |
5 | TJ Nučice | 14 | 31:27 | 24 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Samuel Uman | 18 |
2 | Milan Pánek | 15 |
3 | Filip Blecha | 15 |
4 | Lukáš Martínek | 14 |
5 | Ondřej Jahoda | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Lukáš Křelina | 54 | 55,1% | 0 |
2 | David Zdeněk | 53 | 56,4% | 0 |
3 | Jan Konůpek | 52 | 53,1% | 0 |
4 | Ondřej Černý | 51 | 52,0% | 0 |
5 | Dominik Kočí | 50 | 51,0% | 0 |
Nejnovější události
J. Bělunek 4:04 28.3.2024 Tip: výhra domácích Krakovany J. Bělunek 4:04 28.3.2024 Tip: výhra domácích Libodřice J. Bělunek 4:04 28.3.2024 Tip: výhra hostů Tuchoraz J. Bělunek 4:04 28.3.2024 Tip: výhra domácích Zásmuky J. Bělunek 4:04 28.3.2024 Tip: výhra hostů Č. Brod