ČFL

Reportáž

Rezerva Táborska domácí výhru nepotvrdila, Královu Dvoru hladce podlehla.

25.03.2017 13:16 ČFL

Na půdu Králova Dvora, odkud si moc soupeřů body nebozí, zamířila rezerva Táborska. Sehraní domácí hráči svou domácí bilanci potvrdili, soupeři nastříleli tři góly a dali zapomenout nevydařenému zápasu ve Štěchovicích.

Reportáž

Olympia si proti Vyšehradu zastřílela, hattrickem se blýskl Karel Piták.

25.03.2017 13:13 ČFL

Bez formy hrající Vyšehrad čekal velmi těžký zápas v Hradci Králové, kde tamní mužstvo bojuje o postup do druhé ligy. Dle toho zápas i vypadal, kvalitní mužstvo Olympie nedalo soupeři šanci a s přispěním hattricku Pitáka vysoko vyhrálo.

Reportáž

Třígólové vedení Písku nestačilo, probuzené Štěchovice si odvezly vybojované dva body.

25.03.2017 13:10 ČFL

Ani jeden z týmů si během zápasu moc šancí nevytvářel, ale domácí Písek dokázal využít chyb soupeře a dostat se do třígólového vedení. Výber trenéra Prášila během pětadvaceni minut inkasoval tři góly, o vedení definitivně přišel při poslední šanci soupeře. Korunu nepovedenému zápasu pak dodal prohraný penaltový souboj.

Reportáž

Litoměřické trápení nebere konce, proti Benešovu domácí ztratili dvougólové vedení.

25.03.2017 13:07 ČFL

Zápas se Slavií v poháru a s ním spojená vysoká prohra 0:7 odstartovala velké trápení Litoměřicka. Od té doby totiž ani jeden zápas nevyhrálo, tentokráte remizovalo s Benešovem a nezvládlo penaltový souboj.

Reportáž

Domažlice mají první jarní body. Dokázaly umazat manko v Chrudimi.

25.03.2017 13:03 ČFL

Domažlice měly našlápnuto ke třetí jarní prohře, po prvním poločase totiž prohrávaly na půdě Chrudimi o dva góly. Domácé tým své nadějné vedení neudržel, když vyrovnával zkušený Fořt sedm minut před koncem. Druhý body si pak po penaltách připsali hosté.

Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Rozhovor

Matěj Kyndl skóroval v obou jarních kolech a říká: Vyměnil jsem dubová prkýnka za nohy

ČFL
24.03.2017 14:26

Tachovský Matěj Kyndl si hned na úvod jara potykal s parádní fazónou. Ovšem stejně tak i jeho spoluhráči - Tachov urval ze zápasů se Zápami a Domažlicemi plný počet bodů. Kyndl byl nyní zvolen Hráčem kola a v rozhovoru před utkání s Dobrovicí hlásí: "Doma nás deklasovala 5:1, takže jí máme co vracet!"

Článek

V Hořovicích tekla krev. Pro dobré účely

23.03.2017 11:59

Třetiligoví fotbalisté FK Hořovicko budou mít ještě plné ruce práce se záchranou soutěže, přesto si však čtveřice z nich našla čas a navštívila transfúzní stanici hořovické nemocnice, kde byla darovat krev.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo ČFL , 2016-2017

22.03.2017 07:49

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 19.kolo ČFL , 2016-2017

20.03.2017 15:03

Druhé jarní kolo je minulostí, odehrálo se dalších osm zápasů. Do sestavy kola se tedy nedostali zástupci Převýšova či Olympie Hradec Králové. Našlo se ale několik dalších adeptů, do výsledků zasáhlo několik zahraničních akvizic. Je to na Vás, zvolte nejlepšího hráče 19. kola!

Reportáž

19.03.2017 22:57 ČFL

Pohledné utkání se odehrálo v Zápech. Domácí výběr trenéra Maška odehrál bojovné utkání s Chrudimí, která během zápasu neproměnila penaltu. Právě hostující Vodrážka neproměnil v deváté sérii svou druhou penaltu a tak dva body zůstaly v Teletník Aréně.

Reportáž

19.03.2017 22:35 ČFL

Na šance chudé utkání se odehrálo ve Štěchovicích. Šťastnějším byl domácí tým, který dokázal proměnit penaltu a s velkou dávkou štěstí přidat druhý gól.

Reportáž

Atraktivní zápas mezi Převýšovem a Olympií Hradec Králové odložen pro nezpůsobilý terén

19.03.2017 13:30 ČFL

Jeden ze šlágrů 19. kola se měl odehrát v Převýšově, který měl hostit nedalekou Olympii Hradec Králové. Právě hosté se chystali oplatit Převýšovu podzimní prohru 0:3 na ligovém stadionu v Hradci Králové. Zároveň se mohl aspirant na postup dostat po ztrátě Jiren do čela. Zápas se odehraje v náhradním termínu.

Reportáž

Jirny přišly dvakrát o vedení, nakonec vyhrála Dobrovice na penalty

18.03.2017 17:09 ČFL

Jirenský lídr zamířil do Dobrovice, kde za nevlídných podmínek vybojoval bod. Zajímavý byl především závěr zápasu, když domácí dokázali v 88. minutě bleskově vyrovnat. Při penaltách se opět zaskvěl gólman Havránek, který chytl tři ze čtyř penaltových pokusů.

Reportáž

18.03.2017 17:04 ČFL

S cílem oplatit podzimní porážku vyrazil Tachov ke krajskému derby do Domažlic. To se jim podařilo, v prvním poločase se probojovali do dvougólového vedení, v tom druhém zvýšili již na rozdíl tří gólů, ale Domažlice se nevzdaly a dvěma góly utkání ještě zdramatizovali, na body to nestačilo.

Reportáž

Krsta Dordević hrdinou rezervy Táborska! Dvěma góly srazil Hořovicko v důležitém boji o udržení

18.03.2017 14:27 ČFL

Souboj dvou zachraňujících se týmů vzal na svá bedra domácí Dordević, který poslal rezervu druholigového týmu do vedení, na které sice hosté odpověděli, ale právě zahraniční akvizice svým druhým gólem rozhodla o důležité výhře.

Reportáž

18.03.2017 12:38 ČFL

Zápas mezi týmy z dolní části tabulky vyzněl lépe pro Benešov, z jehož řad se dokázal dvakrát prosadit Zubkov, kterého doplnil Kučaba. Tři body zůstaly na domácí půdě, Benešov se vzdálil sestupovým příčkám.

Reportáž

18.03.2017 12:10 ČFL

Od pohárového zápasu na Slavii a vysoké prohry 0:7 se Litoměřicko trápí. Nováček prohrál v pěti soutěžních zápasech a nyní padl s Vltavínem. Domácí tým si s přehleden došel pro tři body po gólech Mashikeho, Šípka a Pozníčka.

Reportáž

18.03.2017 12:08 ČFL

Benátečtí fotbalisté sehráli smolný zápas. Na Vyšehradě si vypracovali více brankových příležitostí než favorizovaný soupeř, avšak žehrali na koncovku, včetně neproměněné penalty. Dohrávali bez vyloučeného hráče, když neudržel Kamlach nervy na uzdě. V nastaveném čase po přímém kopu dostal hlavou míč do branky Kostorek a přisoudil tři body Vyšehradu.