ČFL

Celostátní článek

Tipéři ze III. třídy a okresních přeborů berou ceny! Kdo se bude radovat příště? Tipujte už nyní

24.04.2018 18:09 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo ČFL , 2017-2018

24.04.2018 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Reprezentace ČR bude hrát v Domažlicích

23.04.2018 17:48 0

Domažlický stadion Střelnice zažije ve středu 2. 5. 2018 v 11:00 mezistátní utkání ve fotbale žen U17 mezi reprezentacemi ČR a Německa. Reprezentaci  žen U 17 vede jako hlavní trenér bývalý trenér TJ Jiskra Domažlice Milan Matejka.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 24.kolo ČFL , 2017-2018

23.04.2018 09:14 0

Rozestavení v sestavě kola se nezměnilo, pouze se o tomto víkendu předvedli jiní hráči. Kdo se probojoval do sestavy?

Reportáž

22.04.2018 19:00 ČFL 22

Mužstva vstupovala do zápasů s odlišnými cíli. Zápy potřebovaly body do bojů mezi nejlepšími v soutěži, naopak Benešov přijel pro body, které by pomohly v boji o udržení. Na góly se ovšem čekalo marně, druhý bod pak vybojovaly Zápy v penaltách, když vítěznou penaltu proměnil Macek.

Reportáž

Ani v sedmém jarním zápase nedokázal Nymburk vyhrát, všechny body nechal soupeři z Jiren

22.04.2018 18:56 ČFL 22

Oproti posledním zápasů se sice Nymburku podařilo udržet nerozhodný výsledek až do poločasu, jenže v tom druhém Jirny dokázaly vstřelit dva góly a připsaly si téměř povinnou výhru. Nymburk nezachytil ani jaro, ze sedmi zápasů vybojoval jediný bod.

Reportáž

Vyrovnaný zápas pro sebe uzmul Převýšov, který porazil Dobrovici trefou Nováka z úvodu druhého poločasu

22.04.2018 12:11 ČFL 22

Příliš šancí si během zápasu obě mužstva nevytvořila, ale ve vyrovnaném zápase mohl vyhrát kdokoliv. Dalo by se říci, že to byl zápas o jednom gólu. Právě ten se podařilo trefit domácímu Převýšovu po návratu z kabin a ani zvýšená snaha Dobrovice v závěru na zisk bodů nestačila.

Reportáž

21.04.2018 19:11 ČFL 22

Domácí zápasy jsou z pohledu Ústí nad Orlicí perfektní. Tentokráte si na své půdě podalo Domažlice, které se sice radovaly z vedení, ale dvě trefy Nágla, který nejprve z penalty vyrovnal a poté v nastaveném čase poločasu rozhodl o zisku tří důležitých bodů do tabulky.

Reportáž

21.04.2018 14:33 ČFL 22

Po dvou domácích zápasech, ve kterých padlo shodně dvakrát šest branek, vyrazily Štěchovice do Čížové. Proti předposlednímu týmu tabulky se poměrně lehce dostaly do vedení 3:0 a pak to začalo. Na startu druhého poločasu využil druhé chyby domácího gólmana Batka a zvýšil na 4:1 z pohledu Štěchovice. Jenže Čížová se nevzdala a v závěru málem vyrovnala. Celkový účet tří zápasů Štěchovice? Padlo devatenáct gólů a vybojovaly solidních sedm bodů.

Reportáž

21.04.2018 13:06 ČFL 22

Týden stará ztráta s Převýšovem se mohla opakovat v dalším zápase, který je pro Benátky jedním z existenčních. Ačkoliv do konce soutěže zbývá ještě několik zápasů, body je potřeba sbírat už nyní. A bylo k tomu docela daleko. Litoměřicko, které body potřebuje také, odstartovalo dvěma góly, ale do kabin se šlo za stavu 2:1. Ten vydržel až do samého konce, ve kterém se stal Mařík hrdinou, jelikož po jeho vyrovnání vybojovaly Benátky v penaltách i druhý bod.

Reportáž

Bez vyloučeného Matase se Králův Dvůr dlouho držel, ale nakonec si připsal další prohru s Vltavínem. Chrudim chceme dohnat, hlásí Frýdek

21.04.2018 13:05 ČFL 22

Už po čtvrt hodině se do kabin odebral vyloučený Matas a domácí tým následně čekala velmi těžká práce. Špatné jaro se ovšem i tak potvrdilo. Vltavínští ale dlouhou přesilovku málem nevyužili. Vysvobození přinesl až Růžička a jeho gól v 84. minutě, který dostává Vltavín blíže k boji o titul. Naopak Cábelíci mají hodně o čem přemýšlet.

Reportáž

Rozjetý Písek nezastavily ani Brozany, které domácí přece jen potrápily

21.04.2018 13:04 ČFL 22

Spanilá jarní jízda Písku pokračuje. Brozany čekal velmi důležitý zápas, ze kterého si ovšem žádné body nepřipsaly. Už v deváté minutě otevřel skóre spolehlivý střelec Froněk a do poločasu bylo vedení dvougólové. Už by se zdálo, že po návratu a třetím gólu do sítě Brozan je o výsledku rozhodnuto, ale dvě trefy během dvou minut udělaly ze zápasu na pár minut drama, než přidal čtvrtý gól Jakub Held.

Reportáž

Vyšehrad dokonale překvapil Chrudim. Proměnil penaltu a pak ustál její tlak včetně šestnácti rohových kopů

21.04.2018 13:03 ČFL 22

Pro Vyšehrad platí označení nevyzpytatelný, což potvrdil i v Chrudimi. Lídra tabulky zaskočil už v úvodu, když rozjel akci, po které proměnil penaltu Čtvrtníček. Poté se hrálo dle očekávání dle not domácích, kteří dokízali vybojovat několik rohový kopů a hlavně ve druhém poločase neproměnili několik velkých šancí.

Když fotbal spojuje národy. Do akce se chystá nový pražský klub, který dal dohromady fotbalisty z desítek států

20.04.2018 06:50 0

Prague Raptors - tak zní název nového klubu, který hodlá od sezóny 2018/2019 vlétnout do fotbalových soutěží České republiky. V současnosti shání hráče a hráčky. A zajímavostí je, že pocházejí z desítek různých zemí - Raptoři totiž chtějí dát šanci cizincům v Praze, kteří by jinak měli problém začlenit se do některého ze stávajících českých klubů.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo ČFL , 2017-2018

19.04.2018 13:19 0

Štafetový kolík v rámci Expert Tipu převzal MARTIN UVÍRA. Klíčový hráč a zároveň kapitán pražského Vltavínu. Expertem 24. kola ČFL se můžeš stát i ty. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

Na Žižkově se záložníkem Jiřím Krystanem přestali počítat, „problém byl asi v mém věku,“ myslí si

ČFL
19.04.2018 10:26 0

Hlasování o nejlepšího hráče 23. kola bylo jednoznačné a vítězství si připsal záložník Jiří Krystan z Dobrovice. Kvůli zranění z přípravy se nestihl dát do pořádku, ale nemusel na operaci a tak se dostal do základní sestavy v zápase s Nymburkem a byl svým trenérem vybrán do sestavy kola. Přečtete si rozhovor s bývalým hráčem prvoligového Liberce či druholigové Viktorky Žižkov.

Reportáž

Středeční dohrávka dopadla dle očekávání, Vltavín si poradil s posledním Nymburkem

18.04.2018 19:10 ČFL 3

Zdánlivě lehký zápas čekal na Vltavín, který hostil v dohrávce 19. kola Nymburk. Hosté, kteří měli před zápasem na svém kontě pouhých devět bodů, neměli být pro druhý tým tabulky těžkým soupeřem. Nerozhodný stav však vydržel přes čtyřicet minut, než se trefil Pejša. Ve druhém poločase přidali domácí další dvě trefy, dovedli zápas do vítězného konce a pojistili si druhé místo.

Neváhejte a tipujte zápasy dalšího kola! Odměnou vám můžou být ceny od SportFotbal.cz

17.04.2018 00:57 0

SESTAVA KOLA - 23.kolo ČFL , 2017-2018

16.04.2018 14:54 0

Další sestava kola je na světě. Probojovali se do ní tři útočníci, kteří si o víkendu připsali dva góly. Jací další hráčí se k nim do sestavy kola přiřadili?