Rozhovory s hráči kola ČFL

Rozhovor

Matěj Kyndl skóroval v obou jarních kolech a říká: Vyměnil jsem dubová prkýnka za nohy

 ČFL
24.03.2017 14:26

Tachovský Matěj Kyndl si hned na úvod jara potykal s parádní fazónou. Ovšem stejně tak i jeho spoluhráči - Tachov urval ze zápasů se Zápami a Domažlicemi plný počet bodů. Kyndl byl nyní zvolen Hráčem kola a v rozhovoru před utkání s Dobrovicí hlásí: "Doma nás deklasovala 5:1, takže jí máme co vracet!" 

Rozhovor

Dominik Hašek se uvedl v ČFL skvěle a říká: Věřím, že se Hořovicko zachrání

 ČFL
15.03.2017 22:57

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Dominik Hašek zažil po příchodu z juniorky Viktorie Plzeň do týmu Hořovicka skvělou premiéru a proti Štěchovicím se v úvodním jarním kole trefil hned dvakrát (report s fotkami zde)! Přečtěte si rozhovor, ve kterém devatenáctiletý záložník Hašek mluví o okolnostech svého přestupu, novém trenérovi Hořovicka Aubrechtovi či o svých budoucích plánech.

Rozhovor

Václav Svoboda nastřílel první zápský hattrick v ČFL! Chceme postup, říká odhodlaně záložník

 ČFL
24.11.2016 22:30

To nejlepší si schovával na konec. V posledním podzimním kole nasázel záložník Záp Václav Svoboda hattrick do sítě Písku a byl zvolen za Hráče kola. Svoboda nejenže má za sebou zajímavou zkušenost s nizozemským fotbalem, ale během své fotbalové kariéry stihl i vystudovat Vysokou školu finanční a správní. Inženýra Svobodu jsme tak vyzpovídali v zajímavém rozhovoru...

Rozhovor

Domažlický kapitán Petr Mužík: Pořád cítím, že mám mužstvu co dát

 ČFL
21.11.2016 17:49

Hráč 14. kola Jan Matas už byl pro náš portál zpovídán, a tak kapitán Tachova přenechal slovo svému kolegovi s páskou z Domažlic, který skončil v hlasování za ním. Petr Mužík zažil s Domažlicemi divoký podzim, po dobrém úvodu přišel útlum, tým tak převzal nový trenér Kronďák a začalo se opět dařit. I díky Mužíkovým výkonům. Devětadvacetiletý střední záložník působí v Domažlicích už od roku 2008!

Rozhovor

Ve Štěchovicích na Lukáše Batku sázejí. A ten se umí odvděčit góly!

 ČFL
10.11.2016 20:09

Dalším vítězem ankety Hráč kola je štěchovický útočník Lukáš Batka! Ten ve 13. kole dvakrát rozvlnil síť a je nejlepším střelcem týmu. "Jsem rád, že i když se mi občas nezadaří, trenér mi věří a já tak mohl odehrát všechny zápasy," říká dvacetiletý hráč, který si pochvaluje štěchovickou partu. Batka pochází ze slávistické líhně, v rozhovoru jsme se dotkli i jeho dosud nejkrásnější branky, kterou vstřelil ještě jako dorostenec.

Rozhovor

Tomáš Bohánek je v Králově Dvoře benjamínkem. Pomáhá mu i vítězná mentalita kouče Jiřího Saboua

 ČFL
03.11.2016 13:12

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz, s kterým přinášíme rozhovor! Čerstvě dvacetiletý stoper Králova Dvora Tomáš Bohánek zažívá povedený vstup do dospělého fotbalu a se svým týmem zažívá úspěchy jak v ČFL, tak získal cenný skalp v MOL Cupu...

Rozhovor

Tachovský kapitán Jan Matas: ČFL je nejdivočejší soutěž v republice

 ČFL
28.10.2016 17:18

V 11. kole jste z jedenáctky kola nejvíce hlasů poslali JANU MATASOVI z týmu Tachova. Ten už se stal Hráčem kola i v loňské sezóně (přečíst si o jeho působení v Plzni či ve Švýcarsku můžete zde), takže jsme s rozhovorem mohli plynule navázat. 

Rozhovor

V Mostě musel Petr Řehák na detektor lži. Zato písecké angažmá si nemůže vynachválit

 ČFL
21.10.2016 23:12

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Titul Hráče kola ČFL získal obránce Písku Petr Řehák, který bezchybným výkonem pomohl k porážce Benátek! 

Rozhovor

Pavel Vandas: Některé fauly v zápase s hradeckou Olympií byly až kriminální

 ČFL
14.10.2016 05:39

Pavel Vandas se s týmem Jiren po zisku titulu v loňské sezóně opět hřeje na špici soutěže. Co za tím stojí? A v čem se liší Pavel Vandas jr. od svého otce, který několik sezón působil v nejvyšší soutěži? Je tu rozhovor s hráčem uplynulého kola!

Rozhovor

Chrudimský Mlynka rozhodl duel v Domažlicích. Teď se těší na pohár se Slavií

 ČFL
31.08.2016 23:29

Krajní záložník zamířil do kádru trenéra Jirouska z Čáslavi a rozhodující trefou si řekl o větší prostor na hřišti. Tomáš Mlynka byl zvolen hráčem kola, co prozradil v rozhovoru?

Rozhovor

Odchovanec Viktorie Plzeň Dan Houdek oslavil s Tachovem záchranu v soutěži

 ČFL
16.06.2016 22:32

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 33. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Dan Houdek! Brankář Tachova, odchovanec plzeňské Viktorky a velký sympaťák. 

Rozhovor

Tachovský stoper a kapitán Jan Matas: S jídlem roste chuť a to platí i o výhrách!

 ČFL
10.06.2016 12:00

Tachov je štikou jara a díky sedmi výhrám v řadě mají svěřenci trenéra Vaigla na dosah záchranu v ČFL. Stoper celku Jan Matas má za sebou ve čtyřiadvaceti letech zajímavou minulost - vzešel z plzeňské fotbalové líhně, rok a půl působil ve Švýcarsku. Jak na zahraniční angažmá vzpomíná a komu by přál letos postup?

Rozhovor

Mým cílem je návrat do Fotbalové národní ligy, říká Dominik Veselý

 ČFL
01.06.2016 17:35

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 30. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Dominik Veselý, člen týmu FK Kolín, který v 21 letech okusil Fotbalovou národní ligu a rád by se do ní vrátil. 

Rozhovor

Kamarád Jana Klimenta Jindřich Kučera má zkušenosti s prvoligovým fotbalem

 ČFL
21.05.2016 12:51

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 29. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Jindřich Kučera! Havlíčkobrodský odchovanec se zkušenostmi s nejvyšší českou fotbalovou soutěží hájí v ČFL barvy Kolína. 

Rozhovor

Stoper Jiří Duben nastřílel už sedm gólů. Kdybych nebyl dřevěný, mohlo jich být ještě víc, směje se

 ČFL
14.05.2016 17:55

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 37. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Jiří Duben! Stoper Záp, kterému se podařilo proti Štěchovicím hned dvkarát skórovat! 

Rozhovor

Bek Miroslav Novák sní o postupu Záp do vyšší soutěže

 ČFL
05.05.2016 15:58

Nejlepší hráč 27. kola ČFL se stal zápský Miroslav Novák. Osmadvacetiletý obránce se svými spoluhráči nadále živí sen na postup do Fotbalové národní ligy, aktuálně patří Středočechům druhá pozice se ztrátou dvou bodů na první Chrudim. Novák působí v Zápech prvním rokem, ale nadevšechno si pochvaluje skvělou partu, kterou v týmu mají. 

Rozhovor

Přes kolegu Blažka se v Bohemce do branky dostávalo těžko, vzpomíná s úsměvem Radim Straka

 ČFL
01.05.2016 09:51

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Podruhé za sebou anketu Hráč kola ovládl brankář, tentokrát zápský Radim Straka! Ten se chystá na oslavu čtyřicátin, ale v ČFL ukazuje stále vynikající formu. A jedna perlička - Straka má na kontě jeden ligový start, jeho otec pak dva. Přečtěte si zajímavý rozhovor!

Rozhovor

Vilém Fendrich se po zranění vrátil ve velkém stylu. Mým cílem je chytat v první lize, hlásí

 ČFL
25.04.2016 21:47

Brankář Jiren Vilém Fendrich byl zvolen hlasujícími Hráčem vloženého 36. kola ČFL. A titulu se dočkal po právu, v republice se možná žádný jiný gólman aktuálně nemůže chlubit takovou bilancí, jakou Fendrich zaznamenal ve třetí nejvyšší soutěži! Má za sebou sérií tří vychytaných nul. A za celé jaro z devíti utkání udržel hned sedm čistých kont!

Rozhovor

Dobrovický patriot David Miškovský: Z dosavadních soupeřů nás skutečně přehrála jen Chrudim

 ČFL
22.04.2016 12:29

David Miškovský z FK Dobrovice byl zvolen za Hráče 24. kola a my, i když s jistou prodlevou, jsme si nenechali ujít možnost tohoto útočníka vyzpovídat... Útočník je skutečným symbolem týmu z Dobrovice, když zde působí nepřetržitě už od svých osmnácti let. V poslední době ho trápila zranění, ale vypadá to, že Miškovský se opět dostává do formy.

Rozhovor

Filip Řezáč: Určitě si neříkám, že třetí liga je pro mě strop

 ČFL
08.04.2016 15:35

Mladý fotbalista Filip Řezáč je odchovancem příbramské fotbalové školy. V mládežnických kategoriích střílel jeden gól za druhým a tak nikoho příliš nepřekvapilo, když nastoupil před pár lety poprvé i do naší nejvyšší soutěže seniorů. Poté ale přišla na řadu zranění a Řezáčova kariéra přibrzdila. Rozhodně ale neskončila! I přes čtyři operace se tento mladý střelec prezentuje ve třetí lize nadstandardními výkony, není proto divu, že opět pokukuje po nejvyšších fotbalových patrech. A pokud bude pokračovat ve výkonech, jaký předvedl na hřišti Převýšova, u pouhého pokukování nejspíše dlouho nezůstane!

Celkový počet článků: 33