Rozhovory s hráči kola ČFL

Rozhovor

Lukáš Batka nasázel hned v prvním kole hattrick a libuje si: Láďa Volešák servíruje šance jak na zlatém podnosu

 ČFL
17.08.2017 22:05

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! LUKÁŠ BATKA se blýskl třemi brankami na půdě Vyšehradu a pomohl Štěchovicím k jasné výhře. S kanonýrem jsme si popovídali...

Rozhovor

Náš fotbal musel na jaře diváky bavit, prohlásil stoper Petr Řehák, který je zřejmě na odchodu z Písku do Ostrova

 ČFL
23.06.2017 18:07

Posledním vítězem vašeho hlasování o nejlepšího kola se stal písecký stoper Petr Řehák. Jeho vrchol kariéry bylo zřejmě angažmá v Mostě, kde hrál pravidelně druhou ligu. Po sestupu severočeského týmu se usadil v kádru Písku, ale odtud má zřejmě namířeno do Ostrova. V rozhovoru se rozpovídal o důvodu, proč chce zamířil do jiného klubu, nebo třeba o povedené jarní sezoně v podání jihočeského Písku.

Rozhovor

Matěj Štědronský je Štěchovicím vděčný za nabídnutou šanci, nabídce do vyšší soutěže by se časem nebránil

 ČFL
15.06.2017 08:13

Většinu vašich hlasů obdržel tentokráte Matěj Štědronský, který se stal hráčem 31. kola ČFL. Do sestavy kola ho zařadily dva vstřelené góly, kterými dal částečně zapomenout na jarní zranění. Přinášíme vám rozhovor s tímto mladým útočníkem ze Štěchovic.

Rozhovor

Jirenský gólman Ondřej Čáp má se spoluhráči, realizačním týmem i vedením stejný cíl v podobě obhajoby loňského triumfu

 ČFL
09.06.2017 08:57

Nejlepším hráčem uplynulého víkendového 30. kola ČFL byl vámi zvolen gólman Ondřej Čáp, jehož čisté konto v domácím zápase s Litoměřickem pomohlo k výhře za tři body. Mladý gólman, který s fotbalem začínal ve Zlíně a kvůli studiu zamířil do Prahy, se v rozhovoru rozpovídal o cílech Jiren pro následující zbytek soutěže, o překvapení ze Zlína či se zmínil o nejlepším kanonýrovi třetí ligy. 

Rozhovor

Ve sparťanském dorostu hrával s Čermákem, Delim či Konatém, nyní pomohl k udržení svému Benešovu. Byla to pro klub divoká sezona, potvrzuje David Skopec

 ČFL
05.06.2017 23:07

Jako nejlepšího hráče předehrávaného 34. kola jste zvolili benešovského Davida Skopce. Ten má zkušenosti z mládeže Sparty, kde se setkal i s elitním stoperem Simonem Delim. Ve Spartě se ale v konkurenci neprosadil a zůstal v Benešově, který celou sezonu bojoval o udržení. 

Rozhovor

V Kolíně kopal druhou i třetí ligu, nyní se Dominik Veselý snaží prorazit v Zápech

 ČFL
01.06.2017 07:54

S fotbalem začínal v Kolíně, odkud vyrazil do mládeže Mladé Boleslavi. Poté se vrátil a v Kolíně zažil třetí či druhou ligu. Před touto sezonu zamířil do Litoměřicka, kde vydržel pouze podzim a nyní je v Zápech, za které poprvé odehrál celý zápas, vstřelil oba góly svého týmu, a stal se nejlepším hráčem 29. kola.

Rozhovor

David Podzimek vystřelil Vltavínu tři body se Štěchovicemi a doufá, že pražský tým ještě výrazně promluví do bojů o titul

 ČFL
25.05.2017 14:19

Jarní triumf si na jaře připsal také Vltavín, který se nenápadně přibližuje ze zadních pozic a stále ještě může promluvit do bojů o prvenství ve třetí lize. V uplynulém 28. kole ČFL jste zvolili hráčem kola Davida Podzimka, levého obránce tohoto pražského klubu. Rozhovor s ním naleznete v tomto článku.

Rozhovor

Titul ve třetí lize získá Olympia nebo Tachov, tvrdí štěchovický útočník Lukáš Batka

 ČFL
18.05.2017 23:11

Po dlouhé době ve vašem hlasování neuspěl hráč z Tachova. V uplynulém kole jste zvolili nejlepším hráčem Lukáše Batku, který si vaší přízeň vystřílel dvěma góly do sítě Dobrovice. Celkově již má na svém kontě 12 přesných tref, které ho řadí mezi deset nejlepších střelců ČFL. Rozhovor s nyní dvojnásobným vítězem hlasování naleznete v tomto článku.

Rozhovor

Odchod z Domažlic do Tachova byl pro tachovského gólmana Dana Houdka vysvobozením

 ČFL
15.05.2017 13:52

Tachovské vítěze z vašeho hlasování o nejlepší hráče doplnil i gólman Dan Houdek. Plzeňský odchovanec si krátce vyzkoušel druhou ligu, jinak si nejvíce zachytal v Domažlicích a Tachově. Právě s Tachovem nyní zažívá skvělou sezonu, po výhře nad Olympií společně se spoluhráči bojuje o první místo.

Rozhovor

Plzeňský odchovanec Martin Hoffmann má za sebou i působení ve Švýcarsku a tvrdí: V Tachově jsem velmi spokojený!

 ČFL
11.05.2017 11:33

Hlasovali jste pro nejlepšího hráče 26. kola a zvolili jste jako vítěze Martina Hoffmanna z Tachova, který se v zápase s Vyšehradem prosadil jedním gólem a pojistil vedení. Tachovští fotbalisté na jaře šlapou jak na hřišti, tak v naší anketě. 

Rozhovor

V Převýšově jsem se výkonnostně posunul výše, potvrzuje mladší z bratrů Krajákových

 ČFL
04.05.2017 10:39

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče uplynulého 25. kola ČFL a jako vítěze jste zvolili Lukáše Krajáka z Převýšova, který se dvěma góly podílel na domácí výhře s Tachovem. Naše redakce pro vás připravila rozhovor s již dvojnásobným vítězem tohoto hlasování v této sezoně. 

Rozhovor

Nebránil bych se dobré nabídce do profi fotbalu, prozradil střelec víkendového hattricku František Dvořák z Tachova

 ČFL
27.04.2017 16:43

Napínavé hlasování o nejlepšího hráče 24. kola bylo otevřené až do samotného konce. Dlouho to vypadalo na triumf Martina Voráčka z Písku, nakonec těsně vyhrál František Dvořák z Tachova, střelec hattricku do sítě rezervy Táborska. V tomto kole jsme udělali výjimku a připravili rozhovor s oběma hráči, rozhovor s vítězem naleznete v tomto článku, s poraženým pak ve článku níže.

Rozhovor

Fotbal už je pro mě spíše koníček, prohlásil ex-varnsdorfský záložník Lukáš Jakobovský hrající ve Štěchovích

 ČFL
21.04.2017 09:08

Ve Štěchovicích sice nyní nenaleznete široký kádr, ale kvalita zde určitě je. Oproti předpokladům hrají Štěchovice ve vyrovnané tabulce o ty nejvyšší příčky a nepostradatelným členem základní sestavy je Lukáš Jakobovský, který v této sezoně zatím nevynechal ani jednu minutu. Za jeho výkon a vstřelený vítězný gól Tachovu se dostal do sestavy kola a vy jste ho zvolil nejlepším hráčem.

Rozhovor

David Broukal po přestupu ze Slavie do Olympie: Mým cílem je vyhrát soutěž a s týmem postoupit!

 ČFL
13.04.2017 17:43

Kádr Olympie z Hradce Králové čítá několik ostřílených hráčů, ale pouze na zkušenosti nelze spoléhat. Své místo má v kabině i na hřišti talentovaný mladý obránce David Broukal, který až do konce minulého roku nastupoval v barvách Slavie do zápasů juniorské ligy. Ve 22. kole pomohl svým premiérovým gólem ve třetí lize k výhře v Hořovicích a byl zvolen nejlepším hráčem kola.

Rozhovor

Hrát druhou ligu jako profík není zas až tak lukrativní job, tvrdí tachovský Martin Knakal

 ČFL
06.04.2017 23:18

Tachov ve čtyřech jarních zápasech nenašel přemožitele, není tak divu, že západočeský klub dodal druhého hráče kola. Na Matěje Kyndla navázal exligový stoper Martin Knakal, jenž se podílel na výhře Tachova proti Vltavínu jedním gólem a zvolili jste ho Hráčem kola. 

Rozhovor

Převýšovský Lukáš Kraják nepochybuje, že si postup pohlídá hradecká Olympia

 ČFL
30.03.2017 07:43

Převýšov v obou jarních zápasech uspěl, teď má ale před sebou náročný anglický týden. Nejen o tom jsme si povídali s jednadvacetiletým podhrotovým hráčem východočeského klubu Lukášem Krajákem, kterého jste zvolili Hráčem kola za jeho výkon na půdě Hořovicka.

Rozhovor

Matěj Kyndl skóroval v obou jarních kolech a říká: Vyměnil jsem dubová prkýnka za nohy

 ČFL
24.03.2017 14:26

Tachovský Matěj Kyndl si hned na úvod jara potykal s parádní fazónou. Ovšem stejně tak i jeho spoluhráči - Tachov urval ze zápasů se Zápami a Domažlicemi plný počet bodů. Kyndl byl nyní zvolen Hráčem kola a v rozhovoru před utkání s Dobrovicí hlásí: "Doma nás deklasovala 5:1, takže jí máme co vracet!" 

Rozhovor

Dominik Hašek se uvedl v ČFL skvěle a říká: Věřím, že se Hořovicko zachrání

 ČFL
15.03.2017 22:57

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Dominik Hašek zažil po příchodu z juniorky Viktorie Plzeň do týmu Hořovicka skvělou premiéru a proti Štěchovicím se v úvodním jarním kole trefil hned dvakrát (report s fotkami zde)! Přečtěte si rozhovor, ve kterém devatenáctiletý záložník Hašek mluví o okolnostech svého přestupu, novém trenérovi Hořovicka Aubrechtovi či o svých budoucích plánech.

Rozhovor

Václav Svoboda nastřílel první zápský hattrick v ČFL! Chceme postup, říká odhodlaně záložník

 ČFL
24.11.2016 22:30

To nejlepší si schovával na konec. V posledním podzimním kole nasázel záložník Záp Václav Svoboda hattrick do sítě Písku a byl zvolen za Hráče kola. Svoboda nejenže má za sebou zajímavou zkušenost s nizozemským fotbalem, ale během své fotbalové kariéry stihl i vystudovat Vysokou školu finanční a správní. Inženýra Svobodu jsme tak vyzpovídali v zajímavém rozhovoru...

Rozhovor

Domažlický kapitán Petr Mužík: Pořád cítím, že mám mužstvu co dát

 ČFL
21.11.2016 17:49

Hráč 14. kola Jan Matas už byl pro náš portál zpovídán, a tak kapitán Tachova přenechal slovo svému kolegovi s páskou z Domažlic, který skončil v hlasování za ním. Petr Mužík zažil s Domažlicemi divoký podzim, po dobrém úvodu přišel útlum, tým tak převzal nový trenér Kronďák a začalo se opět dařit. I díky Mužíkovým výkonům. Devětadvacetiletý střední záložník působí v Domažlicích už od roku 2008!

Celkový počet článků: 49

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK TJ Štěchovice 1 4:0 3
2 TJ Jiskra Domažlice 1 3:0 3
3 FK Králův Dvůr 1 3:1 3
4 MFK Chrudim 1 2:0 3
5 Loko Vltavín 1 2:1 3
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Lukáš Batka 3
2 Jan Hodas 2
3 Pavel Čapek 1
4 Jindřich Kučera 1
5 Lukáš Kopecký 1
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Chmelík 7 77% 0
2 Michal Kunc 6 66% 0
3 Michal Špírek 6 66% 0
4 Matej Kuncendorfer 6 66% 0
5 Venca Likeš 6 66% 0
Zobrazit celou tabulku