Jihočeský | 1.A třída sk. A

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Článek

Jaké bude složení krajských soutěží na jihu Čech? Došlo k rozházení týmů v I.A třídách

22.06.2017 09:59

INFORMUJEME JAKO PRVNÍ! Jaké bude složení Krajského přeboru, I.A tříd a I.B tříd v Jihočeském kraji?

Reportáž

FOTO: Kromka docílil mety třiceti branek, Dražice dokončily sezónu se ziskem neskutečných 67 bodů! Do krajského přeboru je povedou noví trenéři


    Své účinkování v 1.A třídě uzavřeli Dražičtí na domácím trávníku v zápase proti zachraňujícímu se Hradišti. Hosté přijeli s torzem kádru a jen dvěma náhradníky a od začátku působili dojmem smíření se sestupem.


Reportáž

Bernatice porazily Blatnou největším rozdílem v historii vzájemných zápasů


V posledním kole krajské 1. A třídy pro domácí opět úspěšného ročníku nastoupilo na bernartické trávě mužstvo, které nikdy nebylo snadným soupeřem. Mladé ambiciozní mužstvo z Blatné se v první části hry ukazovalo v dobrém světle a bylo domácím zdatným protivníkem. Nečekaný výpadek jejich hry na začátku druhé části a šestiminutovka snů pro domácí je poslal rychle do kolen a Bernartičtí pak do konce zápasu udržovali bezpečný náskok a zcela jasným způsobem připravili tomuto tradičnímu soupeři zatím nejvyšší porážku v dosavadní historii vzájemných měření sil.


Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

 

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Sedlec získal odstoupením týmů z Krajského přeboru jistotu - postupuje do I.A třídy!

14.06.2017 14:02

Středeční události, které jsme vám jako první přiblížili v článku, udělaly radost klubu SK Sedlec. Ten má nyní před posledním kolem jasno - postupuje do I.A třídy!

Článek

V Krajském přeboru končí Písek B a Planá nad Lužnicí! Situace s postupy a sestupy v jihočeských soutěžích je před posledním kolem pořádně zamotaná

14.06.2017 09:47

Víme a informujeme vás jako první - Krajský přebor a všechny jihočeské soutěže se blíží do finiše a o víkendu nás čekají poslední zápasy sezony 2016/2017. A bude v nich o co hrát! V článku se dočtete o nejaktuálnějších událostech, které vám pomohou se zorientovat v postupových a sestupových tajenkách.

Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

13.06.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Fotbalové hvězdy pomáhají dětem k pohybu

12.06.2017 00:47

V dnešní přetechnizované době, kdy děti dokážou snadno ovládat počítače, tablety, telefony již od raného věku, je těžké dostat je ke sportu. Je velice obtížné přinutit děti opustit svět virtuální a zapojit je do světa reálného. Například je přivést ke sportu. Spousta známých fotbalových sportovců zakládá své fotbalové školy nebo kempy. Cílem těchto kempů není pouze zlepšení fotbalových dovedností, ale i pohyb na čerstvém vzduchu a začlenění se do kolektivu. Fotbalové školy ukazují dětem, že mohou s ostatními komunikovat či hrát hry i bez počítačů. 

Reportáž

FOTO: Dražice vedly o dvě branky, ale Blatná to proti prvnímu celku tabulky nevzdala


   Na žádost Blatné se předposlední zápas jara sehrál už v pátek v podvečer. Mělo to být poklidné utkání, kdy hostům ani domácím už o nic nešlo. Kvůli několika rozvášněným fanouškům však aktéři byli svědky vyhroceného klání od začátku až do konce. Diváci blatenské mladíky vyhecovali k boji, ve kterém se dost jiskřilo. Pravdou je, že ani rozhodčí neměl svůj den a nepřesnými výroky jen přiléval oleje do ohně.


Reportáž

Bernartice šly po třiceti vteřinách do vedení, Prachatice zcela ovládly druhou půli


Na utkání se soupeřem, který na hřišti v Bernarticích předvedl na podzim kvalitní běhavý fotbal odcestovali Bernartičtí bez dvou členů základní sestavy a pouze s jedním náhradníkem na lavičce. Již to byla jakási předzvěst, že to utkání pro ně asi nemůže dopadnout dobře. Překvapivě po první akci šli během třiceti vteřin do vedení. V tempu vydrželi téměř celý první poločas, i když zhruba od dvacáté minuty začali přebírat iniciativu na své kopačky domácí. Po dvou dobrých šancích mohli Bernartičtí ještě své brankové konto navýšit. Pak již byli domácí do konce poločasu více na míči a zaslouženě srovnali stav. Ve druhé části hry i přes velký ofenzivní tlak soupeře vydrželi hosté pětadvacetiminutovku pozorně bránit, avšak domácí s možností prostřídat jim v průběhu poslední dvacetiminutovky nasázeli čtyři góly. Hosté tedy odjížděli z jejich hřiště s první jarní prohrou, ale ta se rovnala debaklu.


Článek

ČFL odolala, ale jinak forma našich tipérů stoupá. Všem to natřela Barbora Štikarová!

06.06.2017 14:47

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

06.06.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Lavi je připraven, v sobotu vyběhne na hřiště do mistráku Vyšehradu!

05.06.2017 15:42

Internetové televizi OBBOD se podařilo stvořit víc než jen fiktivní postavu. Namachrovaný fotbalista Julius Lavický, hraný Jakubem Štáfkem, přejde v sobotu do fotbalové reality – do utkání ČFL proti Vltavínu budou moci Vyšehradští nasadit populárního Laviho do sestavy!

Reportáž

Vacov přijel s defenzivní taktikou a vysloužil si bod, zaskvěl se brankář Lácha


K odehrání utkání 24. kola krajské 1. A třídy přijel na bernartický trávník soupeř, který začal jarní část soutěže velmi dobře a určitě chtěl odčinit krutou podzimní porážku v domácím prostředí. Tým Vacova svou defenzivní taktikou nadělal v ofenzivní aktivitě domácích hodně komplikací. Bernartice musely celý zápas dobývat tuto obrannou zeď. Po dobré kombinační akci na konci prvního poločasu se jim to podařilo. Druhý poločas jiný obrázek nenabídl. Hosté urputně bránili a domácí měli problémy se k jejich bráně dostat. Koncovka nebyla dobrá a hlavní příčinou byl především soupeřův gólman, který měl svůj den. Nakonec se hostům podařilo po standardce dvě minuty před koncem vyrovnat stav utkání. V posledních minutách v hektickém závěru měly ještě Bernartice šance, ale zůstaly neproměněny.


Reportáž

Dražice mistrovské oslavy nerozhodily, za další výhrou je nasměroval Horka


          V utkání už domácím ani hostům prakticky o nic nešlo a dal se tak očekávat otevřený souboj bez nervů. Pravdou je, že se hrál fotbal slušné úrovně. Prachatice disponují mladým kádrem, jehož devízou je pohyb po celé ploše s napadáním už na soupeřově polovině.


Článek

Sezóna vrcholí - ukažte v tipovačce, komu věříte!

31.05.2017 23:52

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

30.05.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Celkový počet článků: 532
Zpět na Jihočeský kraj

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Dražice 26 88:27 67
2 Sokol Sezimovo Ústí 26 73:27 54
3 TJ Sokol Bernartice 26 47:23 53
4 FK Tatran Prachatice 26 55:24 49
5 SK Vacov 26 61:51 44
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jan Kromka 30
2 Jiří Štecher 18
3 Jakub Varyš 16
4 Václav Hoffmann 14
5 Filip Zitta 12
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Petr Vašíček 81 52% 0
2 Václava Ťupa 79 49% 0
3 Václav Blahout 78 51% 0
4 Ondřej Málek 63 56% 2
5 Milan Ďurica 61 54% 0
Zobrazit celou tabulku