Jihočeský | 1.A třída sk. A

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

25.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

FOTO: Dražická kanonáda, odnesla to Nová Ves


Přečtěte si reportáž ze zápasu z pohledu hostujícího tábora!


Reportáž

Bernartice díky kvalitní obraně berou bod z Vodňan


V 18. kole krajské 1.A třídy se ve Vodňanech utkala
mužstva, která se ze soutěže z minulých let velmi dobře znají. Ve
vyrovnaném utkání byli v jeho první části lepší domácí a měli
odcházet do kabin asi s větším náskokem. Hosté se ve druhé
části zlepšili a vybojovali nakonec cennou remízu. Podobně avšak
bezbrankově totiž také skončilo jejich podzimní měření sil.
Domácí překvapili bernartické hráče pohybem a poměrně dobrou
hrou jejich mladého mužstva, které má určitě velkou perspektivu.
Hosté odehráli zápas ze zajištěné obrany a v jeho druhé části
již převzali otěže do svých rukou a nakonec ho dovedli do
nerozhodného stavu.


Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

18.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Vyrovnaný zápas rozhodla jediná branka, zasloužil se o ní Novák


V rámci 17. kola krajské 1.A třídy se v Bernarticích utkala domácí jedenáctka s Vimperkem. I přes momentální umístění obou mužstev ve výsledkové tabulce probíhajícího ročníku toužil soupeř odvést alespoň bod i s ohledem na podzimní poněkud vyhecované utkání na jeho půdě. První poločas se odehrával pouze mezi vápny s dobře zajištěnými obranami a skončil bezbrankově. Ve druhé části utkání se již ukázal lepší herní projev domácích a bylo to asi i tím, že hostům díky celoplošnému napadání rozvíjejících se akcí domácích docházeli síly. Bernartickým se však při stálém tlaku nedařilo zaznamenat první branku utkání, ale zdálo se, že je jen otázkou času, kdy se jim to povede. Nakonec k tomu došlo až pět minut před koncem utkání, kdy po nastřeleném břevně a následném rohovém kopu se konečně stoperovi podařilo rozvlnil síť a domácí si mohli hluboce oddechnout při zisku všech bodů.


Reportáž

Dva nejlepší střelci soutěže se prosadili, Dražice duel s Vodňany zvládly


 O velikonočním víkendu na domácím hřišti přivítaly Dražice hráče Vodňan. Hosté se pohybují ve spodní části tabulky, ale poslední zápas v Nové Vsi dokázali vyhrát 4:1, což svědčí o tom, že se chtějí odrazit k vyšším příčkám. Na domácí tak nečekal nikterak odevzdaný soupeř...


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

11.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Dražice nepotvrdily roli favorita, ale nadále drží desetibodový náskok


V dalším kole I.A třídy své utkání sehráli Dražičtí ve Vimperku. Domácí se pohybují ve spodní části tabulky a rozdíl 22 bodů tak hosty předurčil do role favorita. 


Reportáž

Ve šlágru kola vyrovnával v 89. minutě Barteska


V 16. kole krajské 1.A třídy hostovali Bernartičtí u soupeře, který má velmi dobrou jarní výkonnost a šlape jim ve výsledkové tabulce na paty. Utkání druhého a třetího týmu v tabulce bylo určitě zajímavou konfrontací sil obou pronásledovatelů dražického lídra soutěže. V prvním poločasu byla hra jednostranná. Domácí byli podstatně lepší na míči a měli ho většinu času v držení. Hosté pozorně bránili a eliminovali tak tlak soupeře již v zárodku důsledným obsazováním klíčových hráčů a do nějaké vyložené šance je nepouštěli. Poločas tedy skončil bezbrankově. Druhý poločas již nabídl jiný obrázek, Domácí se již do koncovky příliš netlačili, i když měli díky otevřenější obraně Bernartických více gólových příležitostí než v první části hry. V držení míče byli stále lepší. Hosté využívali k ohrožení brány soupeře brejky a jeden se jim povedl. Ujali se překvapivě vedení to mohli ke konci zápasu ještě pojistit, avšak v koncovce již neuspěli. Naopak domácí zmobilizovali všechny své síly a minutu před koncem utkání se jim podařil stav zápasu srovnat. Více v reportáži.


Reportáž

FOTO: V okresním derby se body dělily


Sousedé v tabulce si to rozdali v okresním derby. Od začátku to bylo opatrné, kdy oba soupeři nechtěli udělat chybu. Domácí šli do vedení, ale hosté v rozmezí 38. a 39. minuty otočili skóre ve svůj prospěch.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

04.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Šlágr kola vítěze nenašel, Dražice teprve podruhé nebraly výhru!


     První domácí zápas přivedl na dražický trávník hosty ze Sokola Sezimovo Ústí. A hrál se fotbal poměrně vysoké úrovně, který se musel divákům líbit. Padlo 6 branek, 3 ze hry a 3 ze standardních situací.


Reportáž

Masopustova paráda Milevsku nestačila, body zůstaly v Bernarticích


 V utkání 15. kola se střetli na bernartickém trávníku odvěcí rivalové v krajských soutěžích, jejich utkání byla vždy dramatická a zajímavá. Rezervnímu mužstvu milevských vzduchotechniků ale letošní sezóna příliš výsledkově nevychází a bojují o její zachování. Od počátku nebyla hra příliš atraktivní, to ale zavinil fakt, že obě mužstva poprvé po zimní přípravě hrála na přírodní trávě a pro jejich kombinační hru nebyla hrací plocha příliš kvalitní. Oběma také tato činnost dělala problémy a v utkání bylo vidět obrovské množství ztrát míče a tento způsob hry téměř nešel realizovat. Domácí se dostali v první části hry do dvoubrankového náskoku, který v podstatě až do konce zápasu udrželi. Největší paráda v utkání nastala v závěrečných minutách hry z kopačky milevského veterána, který zcela evidentně čněl nad ostatními borci. Díky jeho parádnímu gólu mohli ještě hosté usilovat o získání bodu. Domácí nakonec v zajímavém závěru jednobrankový stav udrželi, získali všechny body a nadále se budou snažit zkomplikovat postupové ambice vedoucím Dražicím.


Článek

O minulém víkendu se ukázali další stoprocentní tipéři! Zařadíte se mezi ně i vy?

31.03.2017 10:09

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Reportáž

Hradiště se postaralo o překvapení kola, remízovalo s druhými Bernarticemi!


V úvodním jarním 14. kole hostovaly Bernartice na písecké umělce a jejich soupeřem jim bylo po podzimu poslední mužstvo soutěže TJ Hradiště. Pro hosty to asi neměl být teoreticky soupeř, se kterým by měli po kvalitní zimní přípravě problémy. Avšak jak to bývá, opak byl pravdou. Hradištští totiž v podstatě bránili v 8 hráčích a podnikali ve dvou nebezpečné brejky, když bernartické obraně dělali asi největší potíže Blažek se šikovným Liborem Pichlíkem. Pro hosty byla domácí brána zakletá a co obranným valem proniklo vždy pochytal jejich skvěle předvídající a chytající brankář. Hosté z obrovských šancí neproměnili ani jednu a tak se zrodil určitě překvapivý bezbrankový výsledek, z kterého měli pochopitelně největší radost Hradišťští.


Reportáž

Dražice vyslaly jasný vzkaz: první místo jen tak nepustíme!


Za slunečného dne zahájily celky druhou část soutěže. Navázat na úspěšný podzim chtěli Dražičtí v utkání s Milevskem, jehož béčko okupuje samotný spodek tabulky.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

28.03.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Celkový počet článků: 497
Zpět na Jihočeský kraj