17.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

--

32

Čkyně minulý týden vyzrála na Planou, nyní se musela sklonit před Sousedovicemi.

FC Znakon Sousedovice
Jan Hrach (hráč): Druhý domácí zápas jsme přivítali tým ze Čkyně. Byl to bojovný zápas, který se první poločas odehrával mezi vápny, bez ložené šance. V druhém poločase jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme nepohlídali náběh hostujícího týmu a prohrávali 0:1. Snažili jsme se zápas otočit, což se nám povedlo a střelec Vaněček nám dvěma góly zajistil vítězství.

SK Čkyně
Jan Děd (trenér): Utkání jsme vůbec nezvládli v závěru utkání. Celkově utkání bylo plné nepřesností od nás. Navíc nám chyběl pohyb, především v záložní řadě tentokrát. O vítězi rozhodlo neproměnění našich 100% šancí a totální výpadek v závěrečných 10 minutách, když domácí proměnili své dvě šance. Sice jsme vedli opět po bratrské spolupráci, když se trefil Gusta Bujok nadvakrát, ale v závěru dvěma chybami jsme darovali domácím vítězství. Oběma týmům chyběli někteří hráči a lépe se s tím popasovali domácí. Tak příště holt.

T. Holý [-] - L. Blatský [-] (86. V. Kafka [-] ) , D. Doležal [-] , M. Glazunov [-] , O. Šimek [-] , D. Marcinko [-] , J. Hrach [-] , D. Brož [-] , F. Duba [-] , M. Hromíř [-] , O. Vaněček [-]