SESTAVA KOLA - 25.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

Datum kola: 14.05.2017

0

Máme tu další sestavu kola. Nejvíce zástupců má Žihle, která ve šlágru kola porazila Horní Břízu, z té je v sestavě jeden hráč.

Brankář:

Jiří Bláha, TJ Slavoj Žihle

Vychytal dvě tutovky Macháčka z Horní Břízy. Navrch přidal desátou nulu v sezóně.

Obránci:

Marek Horyna, TJ Sokol Kralovice

Jednadvacetiletý obránce hrál po třech zápasech v základu, byl nemocný​ a zahrál perfektně.

Tomáš Voráček, FK Nepomuk

Zařídil vítězství svého týmu a skvěle bránil útoky hostů.

Lukáš Rázek, TJ Slavoj Žihle

Pravý obránce Žihle podal proti Bříze vynikající výkon.

Záložníci:

Martin Trumpeš, SK Kdyně

Kdyňského středního záložníka nominoval trenér a diváci jen přitakávali. Mladý Trumpeš podal opravdu výborný výkon.

Martin Macháček, SK Horní Bříza

Táhnul útoky Horní Břízy, měl dvě obrovské šance, žádná však gólem neskončila.

Tomáš Jůda, FK Horažďovice

Blýskl se pěkně zahraným přímým kopem, ze kterého vyrovnával na 2:2, na body jeho branka nakonec nestačila.

Jan Šafránek, TJ Sokol Mochtín

Byl vhozen do vody, když ve 24. minutě musel střídat svého zraněného spoluhráče a své šance se chopil důstojně. V 61. minutě snižoval na 1:2 a dal Mochtínu naději na bodový zisk. Na ten ale domácí nakonec nedosáhli.

Jan Kalaš, TJ Sokol Město Touškov

Záložník Touškova začal vystoupení svého týmu na půdě poslední Tlučné gólem v šestnácté minutě, kdy pěkně obešel brankáře Rosola a zakončoval do prázdné brány.

Útočníci:

Jan Lavička, TJ Sokol Kralovice

Čtyřbrankový střelec do sítě Horažďovic nesmí v sestavě kola v žádném případě chybět!

Jakub Nový, TJ Slavoj Žihle

Ve šlágru kola proti Horní Bříze se uvedl nádhernou brankou z dobrých pětadvaceti metrů.

Hlasovat pro hráče můžete od 15.05.2017 20:40 do 17.05.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)