Redaktor: Zbyněk Rýpar


Článek

Sloučení přeboru se soutěží neproběhlo, rozhodly o tom týmy v losovacím aktivu

08.07.2018 12:42 0

Poslední červnová středa patřila losovacímu aktivu okresních fotbalových soutěží na Českokrumlovsku. Aktiv probíhal ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Český Krumlov, kde týmy hlasovaly mimo jiné také o tom, jak budou vypadat českokrumlovské okresní soutěže v následující sezoně.

Rozhovor

Hrálo se mi s vámi fajn. Kluci díky, vzkazuje svým spoluhráčům na závěr Radovan Kaprál, který přestupuje z Křemže do Chvalšin

 Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor
Jihočeský Český Krumlov 23.06.2018 12:11 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2017-2018

 Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor
Jihočeský Český Krumlov 20.06.2018 16:45 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Frymburk s Přídolím smírně, penalty pro hosty


Mírným favoritem utkání bylo určitě Přídolí, které končí sezonu v poklidném středu tabulky zejména díky vydařené jarní sérii vítězství s nulou v zádech. Ve Frymburku sice jednou inkasovalo, ale po penaltách přeci jen slavilo bod navíc.


Reportáž

Malonty porazily Slavoj a končí na třetím místě!


Zápas o třetí příčku hrály Malonty proti Českému Krumlovu. V případě zaváhání Vyššího Brodu by totiž Hraničáři skončili právě na bronzové příčce. Oba faktory se nakonec sešly pro Malonty tak, jak měly a přeci jen v Malontech tu "bednu" slaví.


Reportáž

FOTO: Dolní Dvořiště si na závěr poradilo s Lipnem


Nepřijemný soupeř zavítal na půdu Dolního Dvořiště, ale hrozil pouze v první půli. V té druhé bylo Lipno prakticky bezzubé a domácí si tak připsali zaslouženě tři body.


Reportáž

Horní Planá na závěr nadělovala, v utkání v Nové Vsi padlo rekordních 16 branek!


V Nové Vsi došlo k dalšímu loučení týmů s okresním přeborem, ovšem s opačnou situací. Horní Planá slavila postup do 1.B třídy už v předchozím kole, kdežto Nová Ves B do poslední chvíle nevěděla, jestli si přebor zahraje i příští ročník. Jelikož výsledky v 1.B třídě dopadli pro novoveské áčko tak, jak dopadly, rezerva se ruší a v příští sezoně se představí v přeboru A-tým Nové Vsi - Brlohu.


Reportáž

Světlík odehrál poslední zápas ve své historii, Kájov si zastřílel


Světlické Dynamo trápí už několikátou sezonu zranění a zejména z toho důvodu se vedení klubu rozhodlo, že soutěž na příští sezonu už nepřihlásí. V Kájově tak Světlík odehrál své poslední utkání v historii.


Reportáž

One man show v podání Radovana Kaprála přinesla Křemži tři body


Do Křemže přijelo vyšebrodské Dynamo, které hájilo v tomto zápase třetí místo před Malonty. Domácí však měli eso v rukávu v podobě Radovana Kaprála…


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2017-2018

14.06.2018 12:47 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

Skoky do kašny, kolečko kolem náměstí na traktoru. Takové byly první oslavy Horní Plané po postupu do 1.B třídy, říká vítěz kola Tomáš Klik

 Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor
Jihočeský Český Krumlov 12.06.2018 21:37 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Černá pětiminutovka z konce první půle stála domácí body


Pořadatelství zápasu bylo už od podzimu změněno na Frymburk, neboť se podzimní duel měl hrát na půdě českokrumlovského Slavoje, který se nakonec k utkání nesešel. Jarní zápas byl gólově velmi potentní a diváci se určitě nenudili, protože viděli hned sedm přesných zásahů.


Reportáž

Petr Březina využil zaváhání Černého a vystřelil v nastavení Lipnu tři body


Na Lipno zavítala osmá Nová Ves, která měla stejně bodů jako její soupeř. Domácí čekali jednodušší utkání, než jaké bylo a několikrát měli i štěstí…


Reportáž

Dynamo s Kájovem smírně, bonusový bod pak vystříleli Vyšebrodští


Kájov přijel do Vyššího Brodu s negativní jarní bilancí čtyř vítězství a pět porážek. Domácí Dynamo ale na tom na jaře není o moc lépe. Jeho bilance byla před tímto utkáním 4-1-4.


Reportáž

FOTO: Hotovo! Horní Planá si zajistila vítězstvím nad Křemží postup do 1.B třídy


Křemži nečekalo v Horní Plané nic lehkého. Domácí si totiž mohli v případě vítězství zajistit postup do 1.B třídy. Hosté přijeli na půdu Smrčiny oslabeni o několik laborujících hráčů se zraněním, a tak za horkého počasí šli do zápasu pouze v jedenácti.


Reportáž

Přídolí senzačně porazilo Dolní Dvořiště


Hodně týmů v českokrumlovském okrese má problém s počtem hráčů, mezi ty však nepatří Přídolí a Dolní Dvořiště. Domácích bylo k dispozici na utkání 14, hostů dokonce ještě o čtyři víc, a tak bylo k vidění kvalitní utkání.


Celkový počet článků: 834