Redaktor: Zbyněk Rýpar


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 8.kolo Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2017-2018

 Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor
Jihočeský Český Krumlov 17.10.2017 00:17
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 10.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 17.10.2017 00:05
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Copák byl u čtyř gólů Tlumačova! Souboj prvního s druhým skončil debaklem Mochtínu


Tlumačov přivítal druhý Mochtín, který ztrácel právě na domácí dva body. Utkání tak slibovalo vyrovnanou a bojovou hru. Všechny předpoklady šly ale stranou, neb si domácí otevřeli střelnici.


Reportáž

Sedm banánů v síti Křimic! Bolevec si na cizí půdě s chutí zastřílel


Nikdo před utkáním nečekal, že skončí tak jednoznačným výsledkem. Hosté si od prvních minut šli za třemi body a byli gólově při chutí, zejména pak M. Zítek, který zaznamenal hattrick.


Reportáž

Rokycany překvapily a z Kralovic si vezou bod


Kralovice nečekal těžký soupeř, ale papírové předpoklady se minuly s realitou. Rokycanští přijeli nabuzení a po poločase vedli o dvě branky. Domácím se podařilo utkání dovést do penaltového rozstřelu díky hattricku Lavičky.


Reportáž

Čtyři branky orámovaly poločasovou přestávku, bod navíc berou domácí Horažďovice


Horažďovicím zvlhl střelecký prach a domácí se trápili také proti Svéradicím. Oba týmy vstřelily po dvou brankách, které vměstnaly kolem poločasové přestávky. Bod navíc si pak připsaly po vyhraném penaltovém rozstřelu Horažďovice.


Reportáž

FOTO: Zruč si doma poradila s plzeňským Bukovcem


TJ Zruč přivítala plzeňský Bukovec. Zápas nabídl čtyři branky a o tři z nich se postarali domácí fotbalisté. Hosté pak v závěru pouze korigovali stav utkání na konečných 3:1.


Reportáž

Žichovice vezou z Košutky bod navíc


Kdo očekával, že utkání Košutky s Žichovicemi bude pohledné utkání, tak ten se mýlil. Bojovnost zápas nepostrádal, ale postrádal góly. Padly pouze dva, a to na každé straně jeden. Rozhodovat tak musely pokutové kopy...


Reportáž

Frymburk prohrál další lipenské derby, tentokrát podlehl Vyššímu Brodu


Na programu 8. kolo bylo další lipenské derby, ve kterém domácí Frymburk B přivítal Dynamo Vyšší Brod. Vyšší Brod se chtěl po dvou porážkách v řadě vrátit na vítěznou vlnu, což se mu také podařilo...


Reportáž

Smrčina otočila utkání proti skvěle bránícím se Malontům


Malonty vstoupily do utkání s taktikou prešovského betonu, která nesla ovoce. Dokonce šly do vedení, ale nakonec stejně tři body brali hosté z Horní Plané.


Reportáž

Světlík pykal za chyby, Dolní Dvořiště si otevřelo střelnici


Světlík přijel do Dolního Dvořiště s cennou výhrou v zádech. Domácí jsou ale na vítězné vlně a vyhřívají se na první příčce. Utkání zvládli a ještě si s chutí zastříleli.


Reportáž

Mrákov otočil zápas s Chlumčany a poslal je na poslední místo


Mrákovští šli do utkání s výhledem odpoutání se z posledního místa. Do domácího zápasu s Chlumčany dali vše, a nakonec právě Chlumčany poslali na samotné dno tabulky I.A třídy.


Reportáž

Nová Ves slaví, porazila Přídolí


Přídolí v posledních dvou zápasech bralo tři body a na své výkony chtělo navázat také v Nové Vsi. Domácí v minulém zápase podlehli vysoko Kájovu a ani do zápasu s Přídolím nevstoupili moc dobře...


Reportáž

O vítězi zápasu rozhodla devadesátá minuta


Zajímavý duel se hrál v Nepomuku, kam zavítaly Černice. Domácím se vstup do zápasu moc nepovedl a trvalo jim delší dobu, než se rozehráli. Bouřka o poločase pomohla a Nepomučtí pak měli ve druhé půli více ze hry. Přesto však prohráli. 


Reportáž

L. Kolaj a L. Mašek se postarali o vysokou výhru Kájova nad Křemží


Křemežští přijeli do Kájova pouze s jedenácti fotbalisty a do utkání nevstoupili vůbec špatně. Na gól z první minuty ale dokázali domácí ihned reagovat a poté měli utkání ve svých rukách. Křemži se navíc na začátku zápasu zranil Fučík, a tak hosté dohrávali téměř celé utkání v deseti.


Reportáž

Slavoj přijel v osmi lidech, o poločase zápas odpískal


Českokrumlovské béčko mělo opět velké trápení se sestavou a na Lipno dorazilo jen v osmi lidech. O poločasové přestávce hosté nahlásili dvě zranění a utkání tak nemohlo pokračovat. Lipenští si připsali snadnou výhru.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2017-2018

13.10.2017 14:50

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

První souboj jsem s gólmanem Světlíku vyhrál, teď doufám, že se mi podaří i ten na hřišti, říká hráč kola Jan Krenauer

 Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor
Jihočeský Český Krumlov 13.10.2017 12:05

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celkový počet článků: 631