Redaktor: Zbyněk Rýpar


Rozhovor

Možná nám trenér rozdá sporttestery a budeme běhat jak Keňani, vtipkuje o zimní přípravě vítěz kola Matěj Polák

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 23.11.2017 23:22

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Chlumčany vydřely bonusový bod v penaltovém rozstřelu


CHLUMČANY - Trápící se domácí celek přivítal Křimice, které rovněž nemohou být s podzimem spokojeny. Ne příliš pohledný zápas nabídl dvě branky - po jedné na každé straně. Bonusový bod v penaltovém rozstřelu nakonec získali domácí a díky němu se posunuli na předposlední příčku.


Reportáž

FOTO: Gólové hody v Rokycanech řídil Spěváček s Pfeiferem, oba dokázali vstřelit hattrick


ROKYCANY – Pro Horažďovice nemělo být utkání s rokycanskou rezervou nikterak složité, ale domácí poslali do hry pár pendlů z áčka, a navíc hosté přijeli v poněkud nefotbalovém stavu…


Reportáž

Černice si poradily se Svéradicemi, ty zůstanou přes zimu na 12. místě


ČERNICE - Domácí Černice přivítaly Svéradice, kterým se příliš nedaří. Do Plzně přijely v oslabené sestavě, a to byla předzvěst toho, že získat body v Černicích nebude snadný úkol. Domácí byli většinu zápasu lepší a připsali si zasloužené tři body.


Reportáž

Žichovice trochu překvapivě porazily Bolevec a přezimují na desáté příčce


ŽICHOVICE - Favoritem utkání byli hosté z Bolevce, kteří měli šanci předstihnout Mochtín a přezimovat tak na třetí příčce. Domácím se ale povedl skvěle první poločas, ve kterém nasázeli soupeři tři branky. Svůj vysoký náskok udrželi i ve druhé půli a radovali se z vítězství 3:0.


Reportáž

Šlágr kola vyzněl lépe pro hostující Zruč, přesto domácí Mochtín přepisuje klubovou historii


MOCHTÍN - Ještě nikdy v historii se nestalo, že by Mochtín skončil na tak vysoké pozici, na jaké byl před tímto zápasem. Navzdory porážce, se domácí udrželi na třetí příčce a do jarních bojů půjdou s jedenácti bodovou ztrátou na první Tlumačov.


Reportáž

FOTO: Košutka nedala Mrákovu žádnou šanci a bez problémů si došla pro tři body


MRÁKOV – Těžký a měkký terén čekal na fotbalisty obou celků. Hřišti bylo ale navzdory počasí a ročnímu období připravené dobře. Domácí brzy prohrávali a Košutku už dohnat nedokázali, neb síť za zády Frémunda nerozvlnili ani jednou.


Reportáž

Tlumačov zvítězil na hřišti Bukovce a přezimuje na čele s minimálně pětibodovým náskokem


BUKOVEC – Domácí fotbalisty čekal zřejmě nejtěžší duel sezony, přijel totiž dosud neporažený Tlumačov. Domácí drželi krok s favoritem čtvrt hodiny, poté hosté nasázeli během dalších patnácti minut tři branky a bylo jasné, kdo bude brát tři body.


Reportáž

FOTO: Neatraktivní duel se odehrál na žihelské umělce, kam přijely Kralovice a Nepomuk


KRALOVICE/Žihle – Zápas hraný na umělém trávníku v Žihli nabídl vyrovnanou partii, která dospěla až do penaltového rozstřelu.


Rozhovor

Každá série jednou končí a každý tým se dá porazit, říká vítěz kola Josef Valenta, kterému se povedlo postoupit se třemi týmy Nového Bydžova v jedné sezóně

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 19.11.2017 12:57

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

16.11.2017 18:05

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 13.11.2017 22:18
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2017-2018

 Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor
Jihočeský Český Krumlov 13.11.2017 22:16
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Plzeňskou přestřelku vyhrál Bukovec


PLZEŇ/Košutka - Další plzeňské derby se hrálo tentokrát na Košutce a utkání nabídlo hned deset branek. Šťastnější nakonec odjížděli hosté z Bukovce, kteří celý zápas byli o krok vpřed.


Reportáž

Bolevec si poradil s Mochtínem a ztrácí na něj už jen bod


BOLEVEC - Šlágr kola mezi vysoce postavenými celky se hrál v Bolevci. Diváci se určitě nenudili a viděli i jeden hattrick na domácí straně, o který se postaral Martin Zítek.


Reportáž

Tlumačov si lépe poradil s těžkým terénem a rozdrtil Chlumčany


TLUMAČOV/hřiště Kdyně - V nedělním souboji se utkaly dva celky z opačných pólů tabulky. Poslední Chlumčany přijely do Kdyně, kde je přivítal Tlumačov. 

 


Celkový počet článků: 717