Plzeňský | 1.A třída

Rozhovor

Ono je vždy lehčí se prosadit, když kolem sebe máte výborný kolektiv a výborné fotbalisty, říká šestnáctiletý vítěz kola Martin Trumpeš z Kdyně

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 28.04.2017 16:34

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

27.04.2017 15:05

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

24.04.2017 23:05

 

Další sestava kola je tu! Hlasujte do středečního poledne. 

Reportáž

FOTO: Kraček s Čermákem rozhodli o vítězství domácí Horní Břízy, která se posunula na čelo


Neoblíbený soupeř čekal na Horní Břízu. Na její hřiště totiž přijel Mochtín, který na podzim bral všechny body za těsnou výhru 3:2. Bříza měla svému soupeři co vracet. Motivací jí mohla být porážka vedoucí Žihle v Žichovicích...


Reportáž

FOTO: Mýto doma nedokázalo využít zaváhání Žihle a Kralovicím podlehlo


Žihle v sobotním utkání podlehla Žichovicím, a dala tak šanci Mýtu, které mohlo jít do čela. V cestě mu stály houževnaté Kralovice, které se nacházejí v dolní polovině tabulky. Pro Mýto to neměl být těžký zápas, ale domácí ho nezvládli.


Reportáž

Žihle po dvou kolech znovu padla! Tentokrát 2:0 na půdě Žichovic


Domácí Žichovice v uplynulých dvou kolech dokázaly zvítězit až na penalty. To Žihle se po blamáži v Pačejově vrátila na vítěznou vlnu. Svůj dobrý výkon ze zápasu s Kdyní však potvrdit nedokázala.


Reportáž

AKTUALIZOVÁNO: Oslabený Pačejov odjíždí z Chlumčan s prázdnou


Hosté vzhledem k problémům se sestavou nezklamali a především za výkon ve druhém poločase si minimálně bod zasloužili. Chlumčany však byly proti a berou všechny body.


Reportáž

Kdyně vyprovodila Touškov šesti brankami


Kdyňští fotbalisté se trápí s koncovkou. V jarních duelech vstřelili pouze tři branky a dvě utkání dotáhli do pokutových kopů. Touškovští branky sice střílí ve velkém, ale také hodně inkasují. V tomto duelu ale chtěli navázat na překvapivé vítězství 3:2 po pokutových kopech nad favoritem z Mýta.


Reportáž

Tlučná opět padla, tentokrát 5:0 v Tlumačově


Tlumačov se vyhřívá na krásné čtvrté pozici, ale dotírá na něj hned několik týmů. Tři body proti beznadějně poslední Tlučné byly tedy povinností.


Reportáž

Druhý poločas rozhodl o vítězi


Nepřizpůsobivý terén přenesl utkání na jiné místo. Dokázala se domácí Košutka se změnou hřiště vypořádat nebo byly úspěšnější Křimice?


Reportáž

Nepomučtí smázli Horažďovice ve druhém poločase


Vyrovnané utkání se čekalo v Nepomuku, kam přijely Horažďovice. Ty však přijely do Nepomuku s početnou marodkou a krok s domácími držely pouze v prvním poločase...


Rozhovor

Trápí nás zakončování a střílení více gólů, říká vítěz kola František Copák, který by se jednou chtěl vrátit do domovských Domažlic

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 21.04.2017 22:18

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

21.04.2017 11:54

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 21.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

18.04.2017 11:49

Další sestava kola je tady! Tentokráte již 21. kola! Pro své favority můžete hlasovat do středečního poledne.

Reportáž

FOTO: Bříza nadělila Tlučné bůra


Horní Bříza vstupovala do utkání s jediným cílem, získat proti poslednímu týmu tabulky Tlučné tři body. Už od počátečních minut byla Bříza jasně lepším týmem.

 


Reportáž

Žihle nadělila Kdyni šest branek a vrátila se do čela tabulky


Žihle se v minulém kole vrátila na vítěznou vlnu, kterou chtěla potvrdit i doma proti Kdyni. Jednou už se to žihelským fotbalistům povedlo, když porazili Kdyni na její půdě 0:1. Toto utkání bylo nicméně mnohem jednoznačnější.


Celkový počet článků: 830
Zpět na Plzeňský kraj