Plzeňský | 1.A třída

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

18.08.2017 11:32

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!

17.08.2017 17:25

Přidejte se mezi redaktory webu fotbalunas.cz a informujte o podrobnostech ze soutěží amatérského fotbalu v České republice!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 1.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

15.08.2017 10:08

A máme tu první sestavu kola nové sezóny! Hlasujte klasicky do středečního poledne.

Reportáž

Nepomuk ztratil v posledních minutách výhru nad Zručí, penalty však vyhrál

Do Nepomuku přijela Zruč, která je v soutěži nováčkem. Ani jeden z týmů nehrál špatně a diváci si tak mohli libovat v pohledném utkání, kterému scházelo snad jen více branek.

Reportáž

Košutka svedla s Kralovicemi pohledný souboj, hosté byli nakonec šťastnější

Košutka, která se udržela v soutěži díky vyhranému barážovému dvojutkání, přivítala Kralovice, které by chtěly mířit na vyšší pozice, než tomu bylo v loňské sezóně.

Reportáž

První kolo a hned derby! Tlumačov přivítal Mrákov, kterému se podařilo loni postoupit z I.B třídy. Zatímco domácí byli v plné sestavě, tak hostujícímu Mrákovu chybělo hned pět hráčů.

Článek

Posílejte fotky a informace ze zápasů, hodnoťte jednotlivá utkání!

14.08.2017 18:01

Jdeš se podívat na fotbal? Nafotit pár snímků pro svoje fotbalové kamarády a oblíbence? Nebo dokonce o víkendu pravidelně objíždíš zápasy v okolí či máš trochu lepší foťák a chceš ho někde vyzkoušet? Tak zpozorni, protože na tři kliknutí můžeš všechny podobné informace jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! Minimálně tím pomůžeš svému oblíbenému týmu, aby byl pořádně vidět.

Článek

Hlasování v TEAMSTORE sestavách roku skončilo, známe jedenáct finalistů!

14.08.2017 10:34

Partneři Teamstore.cz a AMJ Corporation vítězům připravili opravdu lákavé ceny. Vedle tradičních individuálních cen se v klubu výherce objeví i třeba jedna z fotbalových hvězd.

Reportáž

Rokycany vstoupily do I.A třídy těsnou výhrou ve Svéradicích

Utkání nováčků nebo spíše starých známých? Los prvního kola totiž svedl k duelu dva týmy, které loni hrály Krajský přebor. Zápas nabídl pouze jednu branku, kterou zaznamenal Tadeáš Cibulka již ve druhé minutě!

Reportáž

D. Humpál se trefil už v první minutě a odstartoval cestu za prvním vítězstvím v nové sezóně

Bolevec chtěl brzy vstřelit branku a dostat klid na kopačky, a to se mu také povedlo. David Humpál otevřel letošní sezónu brankou už v první minutě.

Reportáž

Horažďovice přehrály Chlumčany, J. Nauš se trefil dvakrát

Utkání Horažďovic s Chlumčany slibovalo pěknou podívanou. Domácí diváci se určitě nenudili a viděli tři branky v síti soupeře. Chlumčanům selhala koncovka.

Reportáž

A. Adam již ve čtvrté minutě skóroval, přesto Křimice v prvním utkání sezóny padly

Snový začátek měly Křimice v domácím utkání proti Bukovci, když od čtvrté minuty vedly. Hosté ale postupem času utkání otočili a domácí pak v závěru už jen korigovali.

Reportáž

Mochtín začal novou sezónu překvapivou výhrou nad Žichovicemi

V sobotu 12.8.2017 v 17:00 vypukla nová sezóna I.A třídy. První kolo svedlo dohromady celek Mochtína s celkem z Žichovic, který měl být favoritem. Utkání ale zcela zaslouženě vyznělo lépe pro domácí.

TEAMSTORE sestava roku Plzeňský  | 1.A třída , 2016-2017

11.08.2017 16:00

Přichází očekávaná sestava roku! Vítěz z Horní Břízy má dva zástupce, Žihle taktéž. Po dvou zástupcích mají také Mýto a Horažďovice. Nepomuk, Chlumčany, Žichovice mají pak po jednom. Poté máme mnoho náhradníků, kteří by se do sestavy za jiných okolností dostali, tentokrát se ale budou muset spokojit s "lavičkou". Hlasování o Hráče roku bude probíhat do 13. srpna, hráči s nejvíce hlasy ze sestav roku fotbalunas.cz se můžou těšit na zajímavé ceny.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

10.08.2017 10:18

Článek

Jak by vypadala tabulka, kdyby se počítala jen jarní část?

06.08.2017 17:46

Určitě víte, jak se dařilo všem týmům na jaře, ale co když uděláme tabulku právě jen z jarní části? Některé pozice v tabulce jsou velice překvapivé!

Článek

SROVNÁNÍ: Košutka na podzim a na jaře

04.08.2017 17:26

Pojďte se podívat, jak se dařilo týmům na podzim, a jak na jaře. V dalším pokračování seriálu "SROVNÁNÍ" se podíváme do Plzně na Košutku, která si na jaře polepšila o čtyři místa a v celkové jarní tabulce by jí patřilo páté místo!