ŠPIČÁK Zbyněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vysoká - V. Štáhle 4:3 (2:1) 13.10. 15:00 -
Stará Ves - Rudoltice 7:3 (5:1) 29.09. 15:30 -
Lichnov - Vysoká 3:2 (2:1) 22.09. 14:00 -
Vrbno - Světlá Hora 4:2 (2:2) 15.09. 16:00 -
D. Moravice - SK Zátor 5:3 (3:1) 01.09. 16:00 -
Jindřichov - Rudoltice 1:1 (1:0) 18.08. 16:30 -
Šir. Niva - V. Štáhle 0:1 (0:1) 11.08. 16:30 -
St. Město - Nové Heř. 14:0 (7:0) 02.06. 17:00 -
Rýmařov B - Stará Ves 3:1 (3:1) 20.05. 16:30 -
Vítkov - Kravaře 0:2 (0:1) 11.11. 14:00 -
Darkovice - Strahovice 1:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Suché Lazce - Velké Hoštice 4:0 (2:0) 28.10. 14:00 -
Albrechtice - Chomýž 1:0 (1:0) 21.10. 14:00 -
Kr. Loučky - Bolatice 1:2 (0:1) 14.10. 15:00 -
In. Petrovice - Lučina 4:7 (3:5) 01.10. 15:30 -
Darkovičky - V. Heraltice 0:1 (0:0) 24.09. 16:00 -
Hradec - Kylešovice 5:0 (3:0) 16.09. 16:00 -
Karlovice - H.Benešov 5:0 (2:0) 09.09. 16:00 -
Štěpánkovice - Suché Lazce 1:2 (0:1) 20.08. 17:00 -
Darkovice - Vřesina 1:0 (0:0) 10.06. 17:00 -
Vrbno - H.Benešov 1:1 (0:1) 03.06. 17:00 -
V. Heraltice - Zlatníky 8:1 (4:0) 27.05. 10:00 -
Rýmařov B - H.Benešov 4:4 (2:3) 21.05. 17:00 -
Žimrovice - Karlovice 3:1 (2:1) 13.05. 16:30 -
Albrechtice - Kylešovice 0:1 (0:1) 10.05. 18:00 -
Šir. Niva - Jindřichov 2:3 (2:1) 08.05. 16:30 -
Píšť - Strahovice 2:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Rýmařov B - D. Moravice 3:1 (0:1) 01.05. 16:30 -
Štítina - Kravaře 1:5 (1:2) 22.04. 16:00 -
Chlebičov - Mokré Lazce 2:0 (1:0) 08.04. 15:00 -
Zlatníky - Velké Hoštice 5:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Kr. Loučky - Štítina 2:0 (1:0) 22.10. 14:00 -
Albrechtice - Suché Lazce 4:3 (2:1) 15.10. 15:00 -
Šilheřovice - Velká Polom 1:2 (0:1) 02.10. 15:30 -
Stará Ves - Třemešná 1:2 (0:0) 28.09. 16:00 -
Fulnek - Fryčovice 3:3 (3:1) 24.09. 16:00 -
Světlá Hora - Otice 0:4 (0:2) 17.09. 16:00 -
Vítkov - Stará Bělá 1:1 (0:0) 03.09. 16:30 -
Kylešovice - Úvalno 2:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
Sedliště - Dolní Lutyně 3:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Albrechtice - Strahovice 1:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
Bohuslavice - Chlebičov 2:4 (2:3) 15.05. 17:00 -
Vysoká - Karlovice 1:6 (0:4) 14.05. 15:00 -
V. Heraltice - Úvalno 1:0 (1:0) 30.04. 16:30 -
Vlčovice - Bordovice 2:1 (0:0) 16.04. 16:00 -
Štěpánkovice - V. Heraltice 2:2 (2:1) 27.03. 15:00 -
Slavkov - Bohuslavice 2:3 (1:2) 01.11. 14:00 -
Bílovec - Mokré Lazce 3:1 (1:1) 11.10. 15:00 -
Dětřichov - Šir. Niva 0:2 (0:1) 03.10. 15:30 -
Oldřišov - Hlubina 3:0 (3:0) 20.09. 16:00