11.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

--

Loučky doma nestačily na Bolatice

0

Domácím se podařilo snížit dvoubrankovou ztrátu až tři minuty před konecm zápasu.

Bolatice už potřebovaly zabrat a z Krásných Louček si skutečně odvážely zlaté tři body. Domácí mohli litovat hned 5. minuty, kdy hrubě chyboval stoper Gaida, jenže dělovku Pučana vytěsnil gólman Kramář na břevno. Hosté si pak tradičně vypomohli standardní situací. Sebrala při trestňáku rozezvonil tyčku, Boček s Gaidou vyhráli důležité vzdušné souboje a volný Harazim doklepl míč do sítě – 0:1. O necelých deset minut později přesprintoval Sikora jednoho z domácích zadáků, ale Harazim s Kotíkem neprorazili defenzivní val soupeře. Těsně před přestávkou ještě Sebrala po centru Harazima orazítkoval tyčku, jenže už předtím se mával ofsajd. Výčet šancí druhé půle rozjel právě Sebrala, jehož pěkný přímák odvrátil z brankové čáry Lalák. Na opačné straně se nechal Sikora přetlačit ve vápně Hudským, který si ovšem vylámal zuby na zkušeném Kramářovi. V 78. minutě se tedy radovala bolatická lavička. Hartoš hodil aut na Harazima, ten posunul míč čerstvému Obrusníkovi a na světelné tabuli se objevil průběžný stav 0:2. Krásné Loučky se snažily kontrovat při parádním voleji Laláka, jenže Kramář se opět vyznamenal. Hosté následně neuspěli, když Harazim jemně přičísl standardku Bočka, ale gólman Petr vyškrábl balon nad břevno. Krásné Loučky zapěly svou labutí píseň v 87. minutě, kdy Sikora podcenil dlouhý nákop a Pučan korigoval na výsledných 1:2.

FK Bolatice
Jiří Šula, trenér Bolatic: „Byl to velmi vyrovnaný zápas. Na hrozném hřišti se především bojovalo, což nám až tolik nesedělo. Krásné Loučky pouze nakopávaly dlouhé míče dopředu, ale my jsme si to vzadu celkem hlídali. Navíc jsme se po standardní situaci ujali vedení, které jsme ještě po přestávce pojistili. Získali jsme velice důležité tři body, které nám snad pomohou do dalších zápasů.“