7.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Otice hladce vyhrály

0

Otice naprosto s přehledem vyhrály ve Světlé Hoře, které nasázely čtyři branky.

Otice se dosud v nové sezoně trápily, ale ve Světlé Hoře hrály naprosto bez zábran. Svého soupeře vůbec nešetřily, když vsítily čtyři hezké branky. Nerozhodný stav vydržel pouze do 23. minuty, kdy se prosadil dlouholetý kanonýr hostů Valeček – 0:1. O pět minut později ho napodobil Hopp, takže průběžný stav zněl 0:2. O gólový apetit Otice nepřišly ani během poločasové pauzy. Nejprve rozvlnil síť Miroslav Byrtus (0:3) a konečný účet vystavil sobotnímu utkání Pristaš – 0:4. Hostující družina dominovala ve všech herních aspektech, takže si připsala naprosto zasloužené tři body.

Autor: Jan Obludník