25.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Zlatníky si odvezly nálož z Velkých Heraltic

22. A. Rolný , 25. M. Valchař , 34. A. Rolný , 40. D. Klein , 47. P. Čunta , 60. A. Rolný , 75. J. Otipka , 88. J. Tesař - 81. J. Kavan
0

Jak zápas probíhal?

Velké Heraltice se sobotním fotbalem vyloženě bavily. Jejich gólostroj se spustil ve 22. minutě, kdy Adam Rolný zúročil dobrou práci Jana Otipky a Zvardoně – 1:0. Za okamžik se navíc Martin Valchař prezentoval chytrým lobem – 2:0. O třetí zásah favorita se poté postaral Adam Rolný – 3:0. Stále ještě před přestávkou se po sklepnutí Jana Otipky střelecky prosadil Daniel Klein a upravil na poločasových 4:0. Pátý hřebíček do hostující rakve zatloukl Čunta (5:0) a následně Adam Rolný zkompletoval hattrick – 6:0. Neúnavný Adam Rolný se pak převtělil do role nahrávače, když vysunul do sóla Jana Otipku a rázem to bylo 7:0. Zlatníky zaznamenal čestný úspěch v 81. minutě po přímáku Kavana – 7:1. Poslední slovo si však vzaly nabuzené Velké Heraltice. Hrubku brankáře Otipky potrestal Tesař, který křížnou ranou pečetil na výsledných 8:1.