11.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Albrechtice přetlačily Lazce

0

V brankové přestřelce byli nakonec úspěšnější domácí fotbalisté z Albrechtic.

Suché Lazce chtěly v Albrechticích bodovat naplno, jenže nakonec jim zbyly pouze oči pro pláč. Domácí poprvé potěšili své fanoušky ve 26. minutě, kdy Charalambidis nádherně vymetl šibenici – 1:0. Poté navíc vystřihl Sklenařík efektní polonůžky a hosté opět marně lomili rukama – 2:0. Sucholazečtí reagovali krátce před přestávkou, konkrétně po kolmici Vlhy a přesné ráně Kostky – 2:1.

Hostům narostla křídla a z obrovského tlaku vytěžili vyrovnání, o které se zasloužil Vlha – 2:2. Nováček soutěže dokonce sahal po vedení, ale Švec v tutovce selhal. Domácí naopak ukázali obdivuhodnou produktivitu, když z rychlých brejků udeřili Šupák s Bušosem – 4:2. Favorit už stačil pouze snížit zásluhou Švece – 4:3.