9.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Heraltice udeřily po pauze

0

Po bezbrankovém poločase skolily Heraltice Bruntál čtyřmi góly po přestávce.

Zápas mezi Velkými Heralticemi a rezervou Bruntálu nabídl dva kardinálně odlišné poločasy. V úvodním dějství na trávníku dominovali hosté, jenže pálili pouze slepými náboji, když svědomí zpytovali třeba Piňos, Stefanovský anebo Chudý.

Po přestávce však nastal obrat o sto osmdesát stupňů. Domácí připomínali nezastavitelnou mašinu, která semele vše, co se jí postaví do cesty. Z Velkých Heraltic spadla nervozita ve 48. minutě, protože Piatkevič hlavou zužitkoval roh Zemborského – 1:0. Bruntálské béčko pak kladlo odpor pouze do 62. minuty. Domácí opět udeřili ze vzduchu, když si Jiří Otipka ideálně naskočil na centr Adama Rolného – 2:0. Stejná dvojice na sebe upozornila i v 72. minutě, jelikož vypracovala tutovku Miroslavu Rolnému a ten si zachoval ledový klid – 3:0. O deset minut později navíc Zemborski předvedl šikovnou patičku a Tesař pečetil na 4:0.