HAM Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Petřvald n. M. - Dolní Datyně 5:1 (3:0) 11.06. 17:00 -
Brušperk - Oldřišov 3:1 (1:0) 23.04. 16:00 -
Rýmařov - Val. Meziříčí 2:0 (1:0) 26.10. 14:30 -
Hranice - 1. HFK 0:4 (0:0) 05.10. 15:00 -
Opava B - Třinec B 4:1 (2:0) 07.09. 10:15 -
Hodonín - Slavičín 2:2 (1:1) 17.08. 16:30 -
Slavičín - MFK Bruntál 3:0 (1:0) 15.06. 14:30 -
Nové Sady - Strání 2:1 (0:0) 01.06. 17:00 -
MFK Bruntál - Ústí 2:0 (1:0) 19.05. 17:00 -
Opava B - Havířov 4:5 (2:2) 12.05. 10:15 -
Stará Bělá - Hlubina 1:6 (0:3) 03.11. 14:00 -
B.Albrechtice - Stonava 2:3 (2:0) 21.10. 14:00 -
Čeladná - Brušperk 3:4 (2:2) 06.10. 15:00 -
Polanka - Hlubina 2:0 (0:0) 30.09. 15:30 -
Hlubina - Brušperk 2:0 (0:0) 22.09. 16:00 -
Český Těšín - P. Polom 2:0 (1:0) 15.09. 16:00 -
Krnov - Hlubina 4:4 (3:2) 02.09. 16:30 -
P. Polom - Břidličná 1:4 (0:1) 26.08. 17:00 -
Český Těšín - Čeladná 0:2 (0:2) 17.08. 18:00 -
Háj - Polanka 1:1 (0:0) 04.08. 17:00 -
H.Benešov - Hradec 4:2 (3:1) 16.06. 17:00 -
St. Město F-M - Vendryně 4:2 (1:2) 02.06. 17:00 -
Orlová - Čeladná 2:3 (2:1) 19.05. 17:00 -
Háj - Polanka 2:0 (2:0) 05.05. 16:30 -
Polanka - Šenov 3:2 (2:0) 01.05. 17:00 -
Vendryně - Libhošť 0:1 (0:1) 14.04. 16:00 -
Šilheřovice - Hať 1:1 (0:0) 01.04. 15:30 -
Kr. Loučky - Chlebičov 2:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Slavkov - Mokré Lazce 3:1 (2:0) 05.11. 14:00 -
Zlatníky - Suché Lazce 2:1 (2:1) 04.11. 14:00 -
B.Albrechtice - Jistebník 1:0 (0:0) 22.10. 14:00 -
Český Těšín - Šenov 0:1 (0:1) 07.10. 15:00 -
Stará Bělá - Vratimov 4:2 (2:1) 30.09. 15:30 -
Háj - Šenov 4:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Brušperk - Libhošť 0:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Bohumín - Kobeřice 8:0 (5:0) 17.06. 17:00 -
Kr. Loučky - Oldřišov 1:0 (0:0) 03.06. 17:00 -
Darkovičky - Kr. Loučky 4:0 (1:0) 14.05. 16:30 -
Vendryně - Čeladná 3:1 (1:1) 06.05. 16:30 -
St. Město F-M - Petřvald n. M. 1:1 (1:1) 08.04. 15:30 -
Dolní Datyně - Hlubina 3:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
V. Heraltice - MFK Bruntál B 4:0 (0:0) 01.10. 15:30 -
Jakubčovice - Štítina 0:0 (0:0) 03.09. 16:30 -
Bystřice - Dobrá 1:2 (0:1) 28.08. 17:00 -
Kateřinice - Starý Jičín 1:6 (1:2) 21.08. 17:00 -
Kopřivnice - Hukvaldy 4:0 (2:0) 18.06. 17:00 -
Bohuslavice - Slavkov 3:2 (1:1) 29.05. 17:00 -
Albrechtice - Otice 0:1 (0:0) 14.05. 17:00 -
Chuchelná - Světlá Hora 2:5 (0:1) 08.05. 16:30 -
Český Těšín - Markvartovice 0:1 (0:1) 23.04. 16:00