8.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2016-2017

0

Snaha domácích narazila na chytrou hru hostí

Domácí aktivnější, vedení se ujali hosté

Utkání začalo oboustranně opatrně.

Domácí si vytvořili postupem času převahu, dostali se do dvou dobrých příležitostí, které ovšem neproměnili.

Naopak hosté se po krásné kombinaci ukončené Davidem Novákem ve 34. minutě ujali vedení.

Domácí nadále byli aktivnější. ale do poločasu se výsledek již neměnil.

Snaze domácích se postavil chytrý výkon hostí

Do druhé půle domácí nastoupili s odhodláním zvrátit výsledek na svoji stranu, ale inkasovali gól po standartní situaci v 65. minutě od Davida Laciny.

Po tomto gólu hru ještě více otevřeli, Bedřichov však hrál velmi chytře a po taktické stránce výborně a zvýšil na konečných 3:0 v 74. minutě Jiřím Janákem.

Hosté takticky zvládli i zbytek zápasu a odvezli si zaslouženou výhru.

TJ Jiskra Dobronín
Jan Chramosta: Hosté zaslouženě vyhráli, hráli chytře, takticky dobře a využili našich chyb při otevřené hře z naší strany,

P. Kotrba [-] - J. Novák [-] (46. D. Diňa [-] ) , P. Horáček [-] , K. Bořil [-] (80. D. Meloun [-] ) , M. Zamazal [-] , J. Pospíchal [-] , M. Mikšíček [-] (66. J. Červinka [-] ) , L. Laňka [-] , M. Cink [-] , M. Štefko [-] , M. Macek [-]