Buldoci vyloupili Klatovy

0

V hlavní roli Psohlavec...

Větší vzrušení přišlo až ke konci poločasu

První poločas se hrál opatrný fotbal bez šancí na obou stranách. Obě mužstva se snažila kombinovat po zemi, ale většina akcí končila před šestnáctkami. První vážnější moment přišel ve 40. minutě, kdy si Psohlavec zaběhl za obranu Klatov, dostal přesný balón a prostřelil Rojíka - 0:1. O minutu později mohl vyrovnat Krejčí, když jeho přímý kop z hranice vápna vyrazil brankář hostů na tyč.

Nedáš, dostaneš

Druhý poločas začal stejně jako skončil ten první, šancí Krejčího. Ten si vzal balón na soupeřově půlce, prodral se do vápna a v tísni střílel do připraveného brankáře. O deset minut později nebezpečně pálil Kotrba, když jeho střelu likvidoval gólman nadvakrát. A dobrou patnáctiminutovku Klatov uzavřel Kadlec, který v 57. minutě sám před bránou nastřelil dobře vyběhnutého brankáře. Nedáš, dostaneš! To platilo úplně přesně, protože v 58. minutě navýšil skóre opět Psohlavec, který nikým nehlídaný přesně hlavičkoval. Poslední branku přidal střídající Joza v 73. minutě, když propálil Rojíka.

SK Klatovy 1898
M. Janda (Klatovy): "Hosté mají kvalitní mužstvo a zaslouženě si odvezli tři body. Příští ročník budou patřit k favoritům na postup."

FC Slavia Karlovy Vary
K. Tichota (Karlovy Vary): "Zápas ovlivnilo velké vedro, nám se podařilo dát před koncem poločasu gól, pak nás podržel Strnad, když vytáhl nepříjemnou standardku na tyč. Klatovy do druhého poločasu vstoupily aktivně, po našem proměněném brejku jsme si už ale zápas pohlídali. K vidění moc šancí nebylo hlavně kvůli počasí."

J. Rojík [-] - S. Vítovec [-] (54. D. Dolanský [-] ) , M. Janda [-] , D. Žáček [-] , M. Lukeš [-] - O. Kadlec [-] (80. P. Harmady [-] ) , T. Jůda [-] , M. Mészáros [-] , P. Kotrba [-] (68. L. Krásný [-] ) - L. Bezděk [-] , K. Krejčí [-]

D. Strnad [-] - J. Staněk [-] , M. Pěkný [-] , T. Oslovič [-] , L. Mestl [-] - J. Dušek [-] (70. Z. Joza [-] ) , P. Plechatý [-] , P. Maňák [-] , Z. Lhoták [-] - J. Nerad [-] , M. Psohlavec [-] (76. T. Veselovský [-] )

Hráči zápasu: K. Krejčí - M. Psohlavec .