Březí si připsalo důležitou výhru nad Rožnou

0

Hattrick Michala Sysla přispěl k výhře Březí nad Rožnou v poměru 5:2.

Březí vyhrálo poločas o branku

Domácí tým začal zápas ve vysokém tempu a diktoval zápas. Vytvářel si mnoho příležitostí jak vstřelit góly a některé proměnil. Skóre otevřel už v 5. minutě David Dostál po krásné souhře s Janem Jakešem -1:0. V tomto zápase se prosadil i nejlepší střelec IV. třídy z minulého roku Michal Sysel a to třikrát. Kdy v 23. minutě zvýšil na - 2:0. Následně se po chybě uprostřed hřiště zmocnil hostující útočník míče a zastavil ho až těsně před šestnáctkou domácí stoper Martin Běloch, ale z následného přímáku nakonec hostující hráč Humpolík vstřelil gól  -2:1

Sysel si připsal hattrick a domácí tři body

Ve druhém poločase domácí tým začal opět skvěle, kdy se v 52. minutě podruhé blýskl Michal Sysel a zvýšil na - 3:1 pro domácí tým. Svůj první hattrick ve III. třídě Sysel završil v 60. minutě, kdy se dostal k odraženému míči a výstavní trefou přiblížil svůj tým k vítězství. V 70. minutě se podruhé v zápase prosadil i hostující tým, který Navrátilem snížil stav zápasu na - 4:2. Ale v 76. minutě se zmocnil míče domácí útočník Jakeš, který si pohrál z obranou hostů a upravil na konečný výsledek - 5:2

TJ Březí-Březské
Běloch Martin: V dnešním zápase jsme konečně předvedli co v nás je. Hráli jsme všichni na 100 %. Musím pochválit každého hráče v týmu. Zaslouženě jsme vyhráli a budeme v tom pokračovat dál.