--

--

0

Zasloužené vedení Mariánek

Domácí vlétli na svého soupeře už od první minuty, Čížová působila odevzdaným dojmem. Po celý poločas se hrálo v podstatě jen na jednu bránu, Mariánky se dočkaly v pětadvacáté minutě. Nikým neobtěžovaný Cinkanič hlavou otevřel skóre a uklidnil svůj tým. Do konce poločasu se už skóre nezměnilo, i když šance Západočeši měli.

Pochvala pro Chvala

Nastolený trend pokračoval i po změně stran. Po necelých deseti minutách se prosadil útočník Chval a Mariánské Lázně tak vedly 2:0. Tato branka domácí jako by uchlácholila a Čížová se začala dostávat do hry. Žádnou větší příležitost si ale nevypracovala, ani domácí nevyužili žádnou ze svých brejkových šancí.

Mariánské Lázně tak zvládly velmi důležité utkání a naděje na záchranu dostala hodně reálné obrysy.

FC Viktoria Mariánské Lázně
M. Drahorád st. (Mariánské Lázně): "Disciplinovaný výkon, věděli jsme, že de facto dnes hrajeme o všechno, pokud bychom dnes neuspěli, byla by to konečná. Kluci k tomu tak i přistoupili, na to, že nám chybělo pět šest hráčů ze základu a na lavičce byli dorostenci, tak jsem nadmíru spokojený."

D. Šmejkal [-] - A. Novák [-] , M. Jakubík [-] , J. Bílek [-] , M. Daneziev [-] - V. Kotous [-] , V. Kafka [-] , M. Drahorád [-] , D. Cinkanič [-] , F. Helenbai [-] (82. J. Dubský [-] ) - P. Chval [-] (89. J. Maule [-] )