13. V. Zítek , 15. O. Vrabec , 35. V. Zítek , 41. O. Vrabec
0

Dvougóloví střelci Zítek s Vrabcem dovedli svůj tým k pohodlné výhře...

Dvě slepené branky duel rozhodly

Hned od prvních minut kralovalo na hřišti Hořovicko. Bylo aktivnější, těžilo z dobré hry a Milevsko se za svou polovinu dostávalo v podstatě jen sporadicky. Snaha domácího celku vyústila ve 13. mintuě v úvodní branku, kterou si připsal Zítek. Než se milevští stačili oklepat, přišel druhý trest. O dvě minuty později se prosadil druhý útočník Vrabec a bylo vymalováno. Jasná hořovická dominance na trávníku dále pokračovala a oba střelci neměli dost. Ve 35. minutě svou druhou branku vstřelil Zítek, jeho kolega Vrabec ale nechtěl být pozadu, a tak ve 41. minutě vyrovnal jejich malý gólový duel na 2:2.

Druhá půle už žádné větší drama nenabídla

Hořovicko, vědomo si svého luxusního náskoku, chtělo dovést utkání bez problému do konce, a to se mu také povedlo. Hra se vyrovnala, žádná větší šance se však neurodila i díky tomu, že na obou stranách se rojily nepřesnosti. Bezproblémový zápas tak hořovičtí zvládli a Milevsko tak porazili v obou utkáních této sezóny.

SK Hořovice
Obránce domácích L. Kaufman: "První poločas byl perfektní, kdy jsme v 15. minutě vedli už 2:0. Zápas jsme měli ve svých rukou, měli jsme jasnou kontrolu nad hrou. Tento poločas byl vůbec jedním z nejlepších, které jsme doma odehráli. Druhá půle byla už spíš taková udržovací, byli jsme si vědomi náskoku a možná i docházely síly, přeci jen to byl pro nás čtvrtý mistrovský zápas za posledních 14 dnů, někteří kluci navíc nastoupili také za "běčko." Z posledních čtyř zápasů máme skóre 17:1, což je nádhera."