Vřesina doma jen remizovala

1

FC Vřesina B se oklepala z drtivé porážky od Řepiště a po dobrém výkonu v Klimkovicích sehrála dobrou partii s druhými Václavovicemi.Od začátku zápasu se Vřesina tlačila před branku hostí až se ji povedla akce po křídle.Patrik Božoň nacentroval před branku a Jakub Novák se hlavou nemýlil 1:0.Do poločasu,ale další branka nepadla.

Druhou půli hrála Vřesina přesilovku když Václavovice hráli bez vyloučeného hráče.Jenže Vřesina povolila v pohybu a místo pojistky v podobě druhé branky z brejku inkasovala na 1:1.Přes velký tlak v závěru už branku nedala a tak se body dělili.

Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: HUBERT Lukáš - PRIESOL Daniel, SLANÝ Jan.