19.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2015-2016

--

--

Stíhací jízda Kr.Pole pokračuje.

0
Domácí Kr.Pole přivítalo na svém hřišti nevyzpytatelný Muglinov a domácí fanoušci byli zvědaví,jestli jejich tým potvrdí dobrou formu z prvního jarního kola a bude pokračovat ve stíhací jízdě vedoucí trojice ostravského městského přeboru....

Dva góly do poločasu.....

... a domácí začali přesně tak,jak se to od nich očekávalo. Od začátku utkání si vytvořili mírnou převahu a zatlačili svého soupeře před jeho pokutové území,ovšem zakončení chyběla buďto přesnost nebo klid v zakončení. Diváci se dočkali až ve 26´min. kdy A.Fischbach otevřel skóre utkání a další branku přidal hostujícímu týmu na cestu do kabin D.Oleš. Domácí hráči se uklidnili a jejich fanoušci se spokojeně a natěšeně odešli občerstvit a připravit na druhou půli.

....a šest dalších v druhém poločase.

Uběhlo sotva osm minut druhé půle a A.Fischbach svou druhou brankou v utkání zvýšil vedení domácích na 3:0. Utkání ale nebylo stále rozhodnuto,protože muglinovští se nevzdali a podnikali nebezpečné protiútoky,z kterých několikrát ohrozili brankáře domácích,ten ale držel stále čisté konto. Zato domácí se i nadále činili a v 60´min. zvýšil na 4:0 J.Obůrka a deset minut poté to bylo již 5:0 díky brance P.Ožvoldy. Až za tohoto velmi nepříznivého stavu se dočkali i hosté a D.Kaps v 73´min. snížil na 5:1. Hostující hráče vstřelená branka nabudila a po deseti minutách přidal jejich další branku R.Bandy. Domácí však chtěli dodržet jarní bilanci šesti vstřelených branek a to se jim díky brance P.Ožvoldy,vstřelené těsně před koncem utkání,také povedlo a utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácích.

TJ SOKOL Krásné Pole
T. Janoušek [-] - D. Oleš [-] , J. Holuša [-] , J. Obůrka [-] (81. D. Varga [-] ) , R. Litschka [-] , J. Pittner [-] , A. Fischbach [-] (76. A. Chobot [-] ) , P. Ožvolda [-] , J. Chobot [-] (70. L. Grochol [-] ) , J. Šimko [-] , L. Chrenko [-]

SK Rapid Muglinov
J. Noworyta [-] - V. Šťastný [-] , P. Steiner [-] (39. J. Holub [-] ) , M. Jurdzin [-] , D. Kotala [-] , T. Janík [-] (76. P. Ganita [-] ) , F. Dubnický [-] , R. Bandy [-] , D. Kaps [-] , M. Jankov [-] (39. M. Nesnadný [-] ) , V. Vaněk [-]

ŽK: 45. J. Holub .
Hráči zápasu: J. Pittner - F. Dubnický .
Místo: tráva. Počet diváků: 30. Rozhodčí: POPOVSKÝ Zbyněk - KEMPNÝ Josef, LAŠTUVKA Petr.